Професійний демонтаж стель – послуга, яка користується підвищеним попитом в Івано Франківську. Естетична, функціональна і якісна стеля створює гармонію інтер’єру, єдність завершеної композиції кімнати. У ряді випадків необхідні ремонтні роботи по демонтажу стелі.

Демонтаж стелі Івано-Франківськ

Причини появи необхідності

 1. Перегорання освітлювальних елементів. Поломка, деформація світильника, коли його ремонт або заміна вимагають попереднього демонтажу стельового покриття.
 2. Проведення ремонтних робіт в приміщенні в цілому.
 3. Періодичне очищення простору для збереження гігієнічних, практичних, естетичних властивостей оздоблення.
 4. Аварії. Наприклад, потоп у сусідів зверху.

Залежно від типу конструкції, матеріалу, порядок проведення маніпуляцій та їх складність будуть істотно відрізнятися. Так, послуги з демонтажу натяжних і підвісних стель вимагають знання сучасних технологій, роботи зі стандартним покриттям – спеціальних інструментів і досвіду.

Традиційна основа: схема дії

Це досить трудомістка операція, яка вимагає знань і чіткого дотримання інструкції, послідовності виконання робіт:

 • підготовка: забезпечення повного і вільного доступу до місця ремонту, захист стін і підлоги від пошкоджень;
 • видалення штукатурки;
 • зняття додаткових і декоративних конструкцій, кріплень;
 • електромонтажні роботи (в разі необхідності);
 • видалення зовнішнього декоративного покриття (побілки, фарби і т. ін.) металевим шпателем.

Демонтаж стелі Івано-Франківськ

Натяжна і підвісна стеля: порядок операцій

 1. Тканинні, матові і глянцеві різновиди демонтуються відразу, щоб уникнути розтягування полотна.
 2. Рейковий послідовно розбирають, починаючи з крайніх планок.
 3. Гіпсокартоннний – видаляють сітку на стиках між листами. Потім відкручують кріплення і знімають конструкцію.
 4. Паралельно проводять електромонтажні роботи.

Як демонтувати натяжну стелю

Бувають випадки, коли демонтаж натяжної стелі Івано Франківськ просто необхідний. Наприклад, при ремонті вона не впишеться в стиль кімнати, або вирішили зробити ремонт внутрішніх комунікацій. У таких випадках неодмінно доведеться знімати натяжну стелю.

Звичайно, зняти натяжну стелю цілком реально. Є два профілі для монтажу натяжної стелі – це пластиковий і алюмінієвий. Найкраще віддати перевагу алюмінієвому профілю для натяжної стелі. Його ціна незначно вище, а якість набагато краще пластикового. Тим більше алюмінієвий профіль можна використовувати багаторазово при демонтажі натяжної стелі.

Велику роль в якості натяжних стель грає і система кріплення. Є гарпунна, штапікова і «прищіпка». Перша застосовується найчастіше, вважається найнадійнішою для натяжних стель.

Потрібно пам’ятати, що технологія демонтажу передбачає використання високої температури там, де передбачається демонтаж натяжної стелі, яка може досягати від 50ºC до 70ºC. Щоб витягти полотно з профілю його потрібно нагріти за допомогою теплової «гармати». Нагріте полотно легко витягається з багета. Далі після ремонту, полотна встановлюється так само як перший раз.

Тканинна натяжна стеля, на відміну від натяжних стель з ПВХ, не вимагає нагріву, проте вона не підходить для демонтажу. Тканинна натяжна стеля не використовується двічі. Навіть, якщо тканину не натягують на каркас двічі, вона все одно періодично вимагає заміни.

Демонтаж стелі Івано-Франківськ

Технологія видалення плівки з алюмінієвого профілю

При монтажі подібних виробів фахівці використовують спеціальний профіль з алюмінію або пластику. Іноді встановлюють дерев’яний каркас. Дана конструкція служить опорою для полотна. Один вид такої конструкції дозволяє видалити плівку або тканину без нанесення шкоди. Інший тип профілю є одноразовим, тому натяжну стелю з такого каркасу неможливо зняти, не пошкодивши. Природно, що зіпсоване полотнище замінюють новим стельових покриттям.

Запорукою успішного демонтажу плівки або тканини є алюмінієвий профіль. Однак самостійно цим краще не займатися. Часто через недосвідченість користуються пасатижами, гострі кути яких ушкоджують плівку. Тому професіонали ці кути сточують наждаком. Тільки в цьому випадку форма зовнішніх сторін плоскогубців стає округлоюї і безпечною.

Перед демонтажем натяжної стелі фахівці з’ясовують спосіб її кріплення до профілю. Це необхідно знати для того, щоб марно не мучитися. Потім майстри видаляють декоративні елементи (стельові плінтуси).

Видів кріплень зовсім небагато:

 • гарпунна система;
 • штапіковий або клинковий метод;
 • використання пластикових кліпс.

Плівкову натяжну стелю професіонали демонтують з використанням теплової «гармати». Вони прогрівають приміщення і простір під плівкою до тих пір, поки полотно не просідає. Тепер всі чотири сторони полотна ослабли, і їх можна легко від’єднувати від каркасу.

Демонтаж стелі Івано-Франківськ

До речі, майстри не завжди видаляють зі стелі декоративні елементи. Вони лише їх послаблюють, трохи викручуючи шурупи. При гарпунній системі кріплення фахівці починають демонтувати полотно з кутів. Для цього вони користуються пасатижами, захоплюючи ними гарпун, а не саму плівку. Незважаючи на те, що полотно з полівінілхлориду відрізняється підвищеною міцністю, воно занадто чутливе до гострих предметів.

Професіонали пасатижами користуються лише спочатку демонтажу, а потім плівку витягують з профілю без допомоги будь-яких інструментів, тільки руками.

Як провести демонтаж підвісної стелі з гіпсокартону

Розбирати стару стелю з гіпсокартону потрібно в різних випадках. Капітальний ремонт, наявність дефектів, оновлення інтер’єру, наявність шкідливих комах – це тільки деякі випадки, коли потрібно проводити демонтаж. При цьому всі роботи необхідно проводити акуратно, використовуючи сучасне обладнання.

Виконати демонтаж стелі з гіпсокартону Івано Франківськ в приміщенні не так просто, як здається, але в порівнянні з процесом монтажу займе на порядок менше часу і не зажадає такої делікатності робіт. Впоратися з заміною та ремонтом конструкції по ходу демонтажу листів зможе навіть людина, що раніше не мала досвіду подібних робіт.

Досвідчені фахівці знають, що від демонтажних робіт залежить якість подальшого ремонту. Прайс на демонтажні роботи в квартирі враховує всі нюанси розбирання стельових блоків, демонтаж каркасу, вирівнювання стелі, прибирання приміщення після роботи і вивезення сміття. Комплекс робіт виконується з урахуванням усіх санітарних норм і вимог безпеки.

Демонтаж стелі Івано-Франківськ

Які інструменти підготувати

Для самостійного демонтажу конструкції необхідно підготувати наступні інструменти:

 • сходи-драбину;
 • будівельний ніж;
 • шило;
 • викрутки різного розміру;
 • шуруповерт;
 • будівельний ніж;
 • шпателі різного розміру.

Щоб запобігти пошкодженню підлогового покриття і захистити меблі, потрібно використовувати спеціальні захисні плівки.

Послідовність робіт при демонтажі гіпсокартонної стелі

Перед тим, як розбирати підвісну стелю, важливо видалити стельовий плінтус, зняти вбудовані світильники і ізолювати кінці проводів. Дану роботу потрібно проводити після відключення живлення. Різне декоративне покриття, таке як шпалери або панелі, також видаляються.

Якщо стеля монтується за стандартною технологією, то всі шви між листами заклеєні сіткою, а потім поштукатурені. Тому на наступному етапі знімається сітка з шматками штукатурки. Далі потрібно змити залишки штукатурки, щоб побачити і викрутити саморізи, які тримають листи гіпсокартону.

Після того, як всі листи будуть демонтовані, необхідно прибрати з каркасу шматки металевого профілю. Зазвичай вони розташовуються вздовж стін кімнати, так як прикріплені за допомогою хрестових з’єднувачів до поперечних напрямних. Якщо вздовж решітки розташована звукоізоляція і утеплювач, їх також потрібно акуратно витягти. Тільки тепер можна знімати поперечні напрямні.

Щоб остаточно демонтувати конструкцію підвісної стелі, необхідно прибрати бічні напрямні, які прикріплені до стін. Якщо ж ремонт передбачає повторний монтаж підвісної стелі, то демонтувати бічні елементи кріплення конструкції не слід.

Демонтаж стелі Івано-Франківськ

Якщо правильно демонтувати гіпсокартонні елементи конструкції, то їх можна використовувати повторно для монтажу нової стелі, стін, перегородок. Повторному використанню підлягають не тільки елементи каркасу, але і кріпильні елементи.

Труднощі демонтажу підвісної стелі з гіпсокартону

Розбір стелі з гіпсокартону, видалення металевого профілю і демонтаж каркаса – це пильна і копітка робота. Без спеціального обладнання та досвіду неможливо виконати все це якісно. Крім того, листи гіпсокартону досить важкі. Викручувати саморізи і тримати листи над головою одна людина просто не в змозі.

Кваліфікований персонал нашої компанії легко і швидко впорається з завданням демонтажу. При цьому вартість такого роду послуг доступна кожному.

Після демонтажу компанія виробляє чистку приміщення та вивіз будівельного сміття в спеціально відведене місце за межею міста. Таким чином, замовник може не витрачати час та кошти на прибирання приміщення та утилізацію відходів.