Ви купили квартиру і хочете провести в ній ремонт? І на першому етапі плануєте демонтувати ВСЕ старе і непотрібне? Або Ви вже давно проживаєте в багатоквартирному будинку і вирішили зайнятися поліпшенням житлових умов, що викликає у вас цілком нормальні побоювання? Тоді ця стаття для вас.

Для багатьох людей демонтажні роботи, які будуть проводитися в їх власній, житловий або тільки що придбаній квартирі, є джерелом стресу. Адже це шумно, запорошено, брудно і довго. І це досить справедливі побоювання. Але! Але дуже багато чого буде залежати від того, ХТО буде виконувати роботи по демонтажу. Якщо це зроблять люди при здоровому розумі, що мають багатий досвід, знають, що і як ламати, і у яких не стоїть мета пересваритися з усіма сусідами, то повірте – демонтаж пройде легко, швидко і безболісно.

Ціни на демонтажні роботи в Івано-Франківську

Ціни на демонтажні роботи в Івано-Франківську

Ну а тепер давайте розглянемо найбільш поширені види демонтажу в квартирах.

1). Демонтаж в новопридбаних апартаментах радянської споруди.

Як підготуватися?
 • в першу чергу, як і при більшості інших видів демонтажних робіт, бажано поспілкуватися з сусідами, пояснити, що нічого страшного не відбуватиметься, що несучі стіни ви прибирати не плануєте, що будинок не розвалиться, а залишиться в тому ж статичному положенні, що і був до того. Практично завжди сусіди прекрасно розуміють, що ваша квартира знаходиться в жалюгідному стані і потребує ремонту. Коли жителі під’їзду знають про майбутній ремонт, вони, як правило, досить-таки толерантно ставляться до того, що відбувається (якщо, звичайно, не затягнути галасливі роботи на тиждень-другий). Ще одним важливим моментом є пояснення мешканцям, що ввечері в під’їзді буде прибрано, і під вікнами ніякого сміття не залишиться. Якщо узагальнити – “робимо ремонт, будуть на початковому етапі галасливі роботи, прохання один-два дня потерпіти, після нас залишиться все як було, навіть краще”.
 • другий важливий момент, це стан водопровідних труб і рушникосушки. Дуже часто (але не завжди) труби знаходяться в украй сумному вигляді. Так як більшість господарів при такому глобальному ремонті найчастіше повністю позбавляються від сантехнічної кабіни (включаючи задню стінку), то це стає серйозним питанням. Якщо є кран, що знаходиться в робочому стані і повністю перекриває подачу в квартиру води – це практично знімає проблему. Але якщо кран в напівмертвому стані, і труби явно іржаві – тоді вкрай бажано перед початком демонтажу зустрітися з сантехніком, якого ви маєте намір запросити для виконання у вас наступних профільних робіт. Надія на те, що “якщо все робити гранично акуратно, то труби не потечуть” може не виправдатися в найвідповідальніший момент. Знову ж таки, якщо узагальнити – при наявності іржавих труб і відсутності нормального вхідного крану, запрошення сантехніка збереже нерви вам, працівникам, а в наслідку (при наслідках) і сусідам. Рушникосушка ж додає незручностей, але практично ніколи не тече (вона підпирає знизу або закріплюється до стелі). Але хотілося б відзначити, що навіть якщо все в нормальному стані, наявність телефону сантехніка (або ЖЕКу) ніколи не буде зайвим (для підстраховки, нехай хоч і ймовірність протікання прагне до нуля). При будь-яких обставинах і умовах демонтажні роботи поблизу водних джерел (а також батарей) будуть проводитися акуратно і не поспішаючи!
 • третя особливість, це електрика. Її наявність дуже бажана. Якщо житлове приміщення повністю знеструмлене (хоч таке і рідко буває), то було б непогано домовитися з сусідами, щоб під’єднати один подовжувач. Якщо електрика є (таке часто буває), але лічильник встановлювався років 60 назад, то бажано про це просто попередити. Найчастіше з цим пунктом ніяких питань і незручностей не виникає – старі дроти, що знаходяться в демонтованих перегородках або зберігаються і висять, або обрізаються або ізолюються. Узагальнення – просто поцікавитися цим питанням.
Як все буде відбуватися?

Відбуватиметься це дійсно оперативно. Спочатку будуть демонтовані і винесені на вулицю лутки, двері і шафки. Потім, за допомогою необхідного інструменту, прибрані перегородки. Вони забираються перед підлогами, щоб, коли частини стіни акуратно падають, вона падали на підлогу, а не на плити перекриття (щоб зменшити шум). Сміття, що утворилося від перестенков, або згрібається в сторону, або відразу ж упаковується в мішки і виноситься. Одночасно з цим збивається кахельна плитка зі стін.

Ціни на демонтажні роботи в Івано-Франківську Ціни на демонтажні роботи в Івано-Франківську Ціни на демонтажні роботи в Івано-Франківську

Потім настає черга підлоги. Дерев’яна вирізаються спеціальною дисковою пилкою, гіпсолітова або цементна стяжка демонтується за допомогою відбійного молотка (це простий і безпечний процес, по плиті перекриття удари не наносяться, покриття просто “підривається”). У сусідів знизу зі стелею нічого не станеться (хіба тільки вона у них зовсім в старезному стані, або будинок дуже старий і перекриття дерев’яні – тоді можливо пил зі стелі буде прокидатися, але це вкрай велика рідкість). У будь-якому випадку, незважаючи на оперативність, все одно все робиться сумлінно, пам’ятаючи про сусідів. Ну а далі залишки підлог теж виносяться на вулицю.

У другій половині дня (іноді і до обіду), приїжджає машина за сміттям. Воно вантажиться і вивозиться на звалище. Залишати його на ніч під під’їздом вкрай небажано, бо це викликає негативний відгук у оточуючих, а вам там ще жити … Тому весь демонтаж, разом з вивезенням сміття, важливо зробити за день. Якщо не виходить технічно, то за два. Але головне, щоб ввечері в під’їзді було чисто, і перед ним не було покладів мішків і дощок. І це можливо! І це вірно…

Ціни на демонтажні роботи в Івано-Франківську Ціни на демонтажні роботи в Івано-Франківську

Метою даного початкового етапу ремонтних робіт повинні бути заощаджені нерви сусідів з прицілом на подальші добрі з ними відносини, звичайно ж ваш спокій і радість від напевно довгоочікуваного старту процесу облагороджування квартири.

2) Демонтаж в житловій квартирі перегородки між ванною і туалетом (суміщення санвузла).

Як підготуватися?
 • по можливості (але не обов’язково) попередити сусідів, що збираєтеся зламати перегородку, тому нехай не переймаються, якщо почують стукіт.
 • дуже важливо підготувати сам санітарний блок. Як це зробити? Прибрати бойлер (якщо є), прибрати шафки, дорогі змішувачі, дзеркала. Тобто все те, чим ви згодом плануєте користуватися (ванну можна не чіпати, головне добре закрити, бажано знятими дверима з сантехкабінкі і ганчірками) – винести за межі робочого майданчика.
 • окрема тема – унітаз. Якщо він новий, то, звичайно ж, зняти. Якщо старий, але ще якийсь час буде використовуватися, то можна ретельно його вкрити ганчірками і дошками, хоча із зливним бачком можуть бути свої складності.
 • звернути увагу, щоб кран, який перекриває доступ води в приміщення, був робочим (хоча саме в цьому випадку складності рідкісні, бо найчастіше мешканці стежать за своїми мережами).
 • завісити дверні прорізи, що ведуть у кімнати і на кухню, вологими простирадлами або плівкою.
Як все буде відбуватися?

Знесення перегородки між ванною і туалетом досить поширене і нескладне у виконанні явище. Стіна не поспішаючи руйнується маленькою кувалдою або великим молотком. Напрямок ударів частіше за все з боку ванної кімнати в туалетну (через те, що рушникосушка в більшості випадків розташована на стіні у ванній). Тривалість самого процесу – 1-2 години, потім, у другій половині дня, якщо є необхідність, здійснюється вивіз сміття. Зазвичай все відбувається тихо, спокійно і швидко.

Ціни на демонтажні роботи в Івано-Франківську Ціни на демонтажні роботи в Івано-Франківську

Метою при виконанні цієї послуги є швидкість (мешканці завжди раді, якщо людина, яка прийшла ламати стінку, не затримується і не розтягує на цілий день, що дозволяє їм займатися своїми домашніми справами залишок дня) і акуратність (все таки житлова квартира).

3) Демонтаж підлоги в окремій кімнаті перед улаштуванням нового стягнення.

Як підготуватися?
 • звичайно ж, в першу чергу повністю все прибрати з цієї кімнати, щоб крім підлог в ній нічого не залишалося (якщо щось важке в ній знаходиться, і вам нікому допомогти винести, то це не є складністю).
 • закрити двері в житлові приміщення вологими простирадлами або плівкою.
 • звільнити коридор, щоб через нього можна було пройти зі сміттям.
Як все буде відбуватися?

Якщо підлоги дерев’яні, то виймається пара дощок, балки перепилюються спеціальним інструментом, що утворилися дерев’яні щити разом зі сміттям, яке знаходиться під підлогою, виносяться і вивозяться. Дійсно без особливого шуму і пилу. Якщо підлоги з гипсоліту або цементного розчину, то відбійним молотком акуратно робляться штроби і покриття потроху “підривається”, подрібнюється і упаковується в мішки. Весь процес займає один день (навіть якщо 100 квадратних метрів). Винятки бувають, якщо тільки стягнення робилося на совість і було армоване. Але в багатоповерховому будинку це рідкість (в деяких будинках пригадуються цементно-піщані підлоги в кілька шарів і товщиною в 100-130 мм).

Ціни на демонтажні роботи в Івано-Франківську Ціни на демонтажні роботи в Івано-Франківську

Метою цього етапу робіт є оперативність (приїхали, зробили, поїхали) і бажання залишити після себе гарне враження, щоб для господаря квартири початок ремонту принесло тільки позитивні емоції! І якщо в майбутньому хтось із його знайомих надумає проведення подібних робіт, то їх робили ми.

Ну а тепер давайте підведемо загальний підсумок.

 • Головне – демонтажну частину ремонту потрібно і можна робити максимально швидко і оперативно, щоб не набриднути оточуючим і вам самим.
 • Демонтажні роботи в Івано-Франківську – це не настільки пильно і брудно, як здається, бо забирається за собою в цей же день, а завдяки швидкості виконання ніхто не встигає обтяжуватись цим пилом.
 • Іноді може бути шумно, але недовго. День-другий цілком можна витерпіти. Не більше!
 • Демонтаж повинен радувати, а не викликати стрес! І ми докладаємо для цього всіх зусиль.

Повірте, вибрати правильне забарвлення шпалер в зал – ось це стрес, а демонтажні роботи це приємний початок ремонту!)

Ціна на демонтаж в Івано-Франківську

Початковим етапом будівництва і ремонту є демонтажні роботи в Івано-Франківську. Особливість демонтажу полягає в тому, що їм повинні займатися виключно професіонали, дотримуючись технічні та нормативні вимоги. В іншому випадку виникає ризик пошкоджень електропроведення, несучих конструкцій.

Перш ніж приступати до зносу власники будівлі, будинку, повинні отримати спеціальний дозвіл на демонтажні роботи. Для роботи також буде потрібно спеціалізоване обладнання та інструментарій, якими повною мірою оснащені майстри нашої компанії в Івано-Франківську.

Що входить до переліку послуги «Демонтаж»?

Демонтаж буває різних масштабів – в основному виділяють наступні п’ять рівнів:

 1. Розбирання всіх видів покриттів:
 • підлогове: лінолеум, дошки, паркет, ламінат, ковролін і т.ін .;
 • настінне: плитка, шпалери, штукатурка, утеплювачі, вбудовані елементи інтер’єру і т.ін.;
 • дахове: шифер, металочерепиця та ін.
 1. Повний знос або часткове розбирання стін, стель, перекриттів, підлог, фундаменту, даху, бетонної стяжки, димової труби;
 2. Демонтаж складних виробничих конструкцій – труб, резервуарів, устаткування та ін .;
 3. Знесення будівлі або споруди, виробничого комплексу.
 4. Промисловий демонтаж.

Потрібно довіряти роботи по демонтажу тим організаціям, які спеціалізуються на цьому. Досвід і наявність спецобладнання значно скоротять час на проведення розбирання.

Поверхнева оцінка і невірні розрахунки в справі демонтажу можуть привести до подальшого руйнування всієї конструкції будівлі, травм і, як наслідок, до ще більших ваших матеріальних витрат.

Ціни на демонтажні роботи в Івано-Франківську

Фактори, що впливають на ціну демонтажу

Спосіб, терміни і використовуване обладнання для демонтажу будівель і споруд вельми відрізняються в алежності від:

 • ступеня аварійності та травмонебезпеки;
 • розміру конструкції, яку потрібно зруйнувати;
 • призначення;
 • матеріалу, з якого зроблено спорудження;
 • наявності ізоляційних матеріалів;
 • розташування об’єкта (під землею, над грунтом, на висоті та ін.);
 • щільності забудови;
 • необхідності збереження комунікацій та суміжних поверхонь, що примикають до місця проведення робіт.

Шукаєте компанію, що надійно і безпечно виконує демонтажні роботи в Івано-Франківську? Наша компанія пропонує комплексний підхід до роботи, починаючи з етапу оцінки стану конструкцій та підготовки документації, завершуючи демонтажем будь-якого рівня складності за вигідними цінами.

Фахівці приступають до проведення розбирання, яка поділяється на демонтаж стін, перекриттів, або будівель в цілому. Ми готові якісно і швидко виконати демонтаж стін Івано-Франківськ, в основі яких знаходиться бетон, цегла, з / б конструкції, камінь, і т.ін.

Демонтаж будинків передбачає виконання комплексу заходів, спрямованих на знесення несучих конструкцій. До даної послуги вдаються в тому випадку, коли витрати на реставрацію та відновлення недоцільні, і існує підвищений ризик для безпеки і людини.

Демонтаж обробки

Перш ніж приступити до капітального ремонту потрібно усунути старі оздоблювальні матеріали – штукатурка, кахель, плитка для підлоги та інші захисні покриття, стяжка. Виконання перерахованих дій, з першого погляду, можна виконати самостійно, проте без досвіду процедура займе багато часу і зажадає значних фізичних зусиль, якщо вже не говорити про інструменти та обладнання.

Майстрами нашої компанії проводиться демонтаж, в якому усувається лише зазначений тип обробки, всі інші поверхні залишаються в колишньому стані. Більш того, Ви економите час, так як використання професійного інструменту істотно скорочує період реалізації поставлених завдань. Повний перелік робіт і їх вартість вказані на сайті.

Алмазна різка

Ціни на демонтажні роботи в Івано-Франківську Ціни на демонтажні роботи в Івано-Франківську

Технологія алмазного різання застосовується для знесення споруд, в основі яких знаходяться залізобетонні конструкції. Крім знесення, різання може знадобитися для утворення віконних і дверних прорізів у цегляній кладці або бетоні.

У нашої компанії є необхідне для алмазного різання обладнання, що сприяє простоті та оперативності перепланування квартир, приватних будинків. У порівнянні з перфоратором і відбійним молотком, алмазне різання має низку переваг:

 • ризики ушкоджень зведені до мінімуму – відсутність потужних механічних впливів і вібрацій гарантує відсутність тріщин, сколів;
 • економія бюджету і часу – високоміцні конструкції легко, і з мінімальною кількістю пилу, демонтуються;
 • звукоізоляція – процес різання не відноситься до гучних робіт, що особливо актуально для ремонту в квартирі.

Бригади майстрів нашої компанії в найкоротші терміни, з максимальним рівнем професіоналізму виконують демонтажні роботи будь-якого рівня складності.

12 причин замовити будівельний демонтаж в нашій компанії

 1. Великий досвід проведення зносу конструкцій різного призначення, що гарантує надійність і якість послуги
 2. Технічно правильний підхід до виконання завдання (з урахуванням всіх нормативних вимог і обмежень)
 3. Знесення здійснюється у відповідності з будівельними нормами і правилами
 4. Робота проводиться за наявності всіх дозвільних документів
 5. На об’єктах працюють лише кваліфіковані фахівці без шкідливих звичок, які мають необхідні допуски
 6. Демонтаж проводиться з використанням професійного устаткування і техніки
 7. Ми гарантуємо, що комунікації не будуть пошкоджені під час зносу конструкцій
 8. Максимальна швидкість виконання робіт зі збереженням якості та безпеки
 9. Здійснення замовлення в зазначені терміни або терміново
 10. Лояльна цінова політика
 11. Докладний звіт про виконану роботу
 12. Вивозимо після себе будівельне сміття

Ціни на демонтажні роботи в Івано-Франківську

Наші ціни

Слід зазначити, що ціни на якісний демонтаж завжди будуть недешевими, так як цей процес вимагає дотримання всіх заходів з техніки безпеки і охорони праці.

Актуальні ціни на демонтажні роботи в Івано-Франківську в 2020 році

Демонтажно-підготовчі роботи

Демонтаж стін (товщина 100 мм) – 115 грн./ м2 / мп

Демонтаж стін (товщина 150 мм) – 145 грн./ м2 / мп

Демонтаж стін (товщина 200 мм) – 160 грн./ м2 / мп

Демонтаж стін (товщина 300 мм) – 175 грн./ м2 / мп

Демонтаж стін (товщина 400 мм) – 230 грн./ м2 / мп

Демонтаж цегляної стіни до 20 см – 285 грн./ м2

Демонтаж стяжки до 5 см – 90 грн./ м2

Демонтаж стяжки понад 5 см – 160 грн./ м2 / мп

Демонтаж штукатурки – 90 грн./ м2 / мп

Демонтаж штукатурки понад 5 см – 175 грн./ м2 / мп

Демонтаж плитки – 110 грн./ м2 / мп

Демонтаж підвіконних блоків (цегла) – 750 грн./ шт

Демонтаж підвіконних блоків (газобетон) – 420 грн./ шт

Демонтаж підвіконних блоків (залізобетон) – 2000 грн./ шт

Демонтаж підвіконних порогів (цегла / залізобетон) – 400 грн./ мп

Вирізка дверного отвору газобетон – 460 грн./ комплекс

Демонтаж віконних блоків металопластик – 660 грн./ шт

Демонтаж віконних блоків дерево – 450 грн./ шт

Демонтаж дверних блоків – 180 грн./ шт

Демонтаж бетонної кабіни – 6400 грн./ шт

Зачищення стін дощенту (шпалери, фарбування) – 70 грн./ м2

Зачищення підлоги вщент (лінолеум / ламінат) – 35 грн./ м2

Зачищення підлоги паркет / фанера / ОСБ – 70 грн./ м2

Демонтаж дерев’яної підлоги (дошка) – 90 грн./ м2

Демонтаж гіпсокартону – 90 грн./ м2

Демонтаж електрофурнітури – 500 грн./ комплекс

Знесення будинків

Будівель і споруд з цегли – від 200.00 грн / м³

Дерев’яного дому / зрубу – від 150.00 грн / м²

Будівель з піноблоку – від 100.00 грн / м³

Дачного будинку – від 300.00 грн / м³

Приватного будинку – від 300.00 грн / м³

Багатоквартирного будинку – від 200.00 грн / м³

Монолітної будівлі – від 550.00 грн / м³

Будівель з повним або частковим збереженням матеріалів – від 800.00 грн / м³

Внутрішніх конструкцій будівель зі збереженням фасаду – від 600.00 грн / м³