Дизайнерський ремонт квартир Івано-Франківськ

Ремонт квартири з продуманим дизайном.

Будь-який дизайнерський ремонт має на увазі гармонію всіх елементів інтер’єру. Якщо просто підібрати схожі по фактурі і кольоровій палітрі матеріали, досягти гармонії не вдасться. Навпаки, професійний дизайнер здатний створити певний симбіоз з несподіваних рішень, ефект від яких буде просто чудовим. Дизайнерський ремонт квартири Івано Франківськ від звичайного капітального ремонту відрізняє не якість всіх будівельних робіт, а саме витонченість і художня спрямованість стилю.

Для проведення такого ремонту обов’язково необхідно скласти дизайн-проект. Зазвичай він включає в себе цілий ряд документів, які є основою при виконанні всіх подальших робіт. Проте в його склад входять не тільки таблиці, кошториси та креслення, але і 3D візуалізація вашої квартири. В дизайн — проекті відображено буквально все, починаючи від кількості саморізів, необхідних для ремонту і закінчуючи формою світильників, які будуть встановлені. Дизайнер запропонує вам кілька стилів для оформлення вашого житла і порадить оптимальний. Все меблювання квартири повинно бути продумано до найдрібніших подробиць, не кажучи вже про всілякі аксесуари. В дизайнерському ремонті не буває дрібниць, тому все це має бути враховано в дизайн — проекті.

Для того, щоб ремонт вийшов ідеальним, потрібно щоб дизайнер протягом усього процесу контактував з майстрами. Його робота не повинна закінчуватися тільки на складанні дизайн — проекту. Майстри повинні точно втілити в життя всі ідеї дизайнера, тому він повинен здійснювати авторський контроль і консультувати робітників на кожному етапі.

Дизайнерський ремонт квартир Івано-Франківськ

Дизайн-проект складається з:

 • Пояснювальної записки.
 • Обмірних плану. В ньому відображені креслення квартири ще до початку в ній будівельних робіт.
 • Монтажного плану. У ньому відображена інформація про перепланування квартири. Які перегородки будуть зводитися, а які підлягають демонтажу.
 • Експлікації підлоги. Тут вказано обсяги всіх ремонтних робіт, а також матеріали, які будуть використані для підлогового покриття.
 • Схеми розстановки меблів. Після завершення всіх будівельно-ремонтних робіт, всі меблі будуть розставлені в точній відповідності з даною схемою.
 • Плану стелі. Зазвичай у цьому розділі можна знайти інформацію про всі матеріали, які будуть застосовуватися для обробки стельової поверхні. Також можна дізнатися про висоту стель і їх межах.
 • Плану електрики. Тут вказано призначення всіх електровиводів і позначені місця їх розташування.
 • Плану санвузла. Повністю відображається розташування всіх елементів сантехніки і розкладка плитки.
 • Відомості обробки приміщень. Це таблиця, в якій зазначаються всі необхідні роботи.
 • Слабкострумові мережі. Тут відображається розташування кабелів для інтернету, стаціонарного телефону, телевізійної антени, сигналізації і багато чого іншого.

Практично завжди, замовник хоче на власні очі переконатися у вишуканості дизайнерського ремонту ще до початку всіх робіт. У цьому випадку просто необхідна 3D-візуалізація. На початковому етапі спілкування з замовником її роль важко переоцінити. Адже кожен клієнт хоче побачити не тільки хитромудрі малюнки і таблиці, але і зрозуміти, як виглядатиме його квартира в майбутньому.

Дизайнерський ремонт квартир Івано-Франківськ

3D-візуалізація – це найсучасніші передові технології, з допомогою яких необхідно донести до замовника всю вишуканість і витонченість майбутнього проекту. Професійний дизайнер здатний створити прекрасну тривимірну модель абсолютно будь-якого елементу. Також замовник може побачити стан кожного об’єкта інтер’єру, під будь-яким кутом і різним освітленням. Досвідчений дизайнер з легкістю продемонструє клієнтові не тільки колірну гаму обраного об’єкта, але і його текстуру.

Останнім часом ця технологія набирає все більшу популярність. Якщо замовник у чомусь сумнівається, то після перегляду майбутнього інтер’єру в 3D форматі всі сумніви, як правило, відпадають самі собою. Клієнт, аж до дрібниць, розуміє всі задумки дизайнера і здатний сам їх коригувати. Звичайно, 3D-дизайн не в змозі повністю замінити природну картинку. Незважаючи на це, він є чудовою альтернативою.

Дизайнерський ремонт однокімнатної квартири в Івано Франківську

Дизайнерський ремонт квартир Івано-Франківськ

Відмінний ремонт в стилі Мінімалізм.

Зробити дизайнерський ремонт в однокімнатній квартирі Івано Франківськ – це не найлегше завдання. Адже кімната повинна бути багатофункціональною і поєднувати в собі: зону відпочинку, робочу зону, куточок для трапез. Крім того, необхідно буде ще і залишити вільний простір для переміщення. Однак не поспішайте засмучуватися. Якщо прислухатися до порад професіоналів, то ваша квартира стане справжнім витвором мистецтва.

 • Мінімалізм – це кращий стиль для вашої одинички. Ідеально правильним рішенням буде, якщо ви виготовите меблі на замовлення. Постарайтеся, щоб кожен елемент був багатофункціональним. Чудово до такого стилю підійде, наприклад, стіл, який за допомогою легкого руху руки, може трансформуватися в ліжко.
 • Постарайтеся домогтися «легкості» інтер’єру. Прекрасними помічниками в цьому будуть дзеркала або перегородки з матового скла.
 • Правильно розставляйте акценти. Дизайнери не рекомендують застосовувати для обробки однокімнатної квартири занадто яскраві або темні тони. Досить цікавим рішенням стане, якщо стеля буде темною, а стіни – «м’якими» і світлими.
 • Якщо у вашій квартирі дозволяють стелі, то влаштуйте спальне місце над землею. Це буде виглядати дуже оригінально. Тільки каркас необхідно замовити у професіоналів, які зможуть точно прорахувати навантаження.

Дизайнерський ремонт двокімнатної квартири в Івано Франківську

Дизайнерський ремонт квартир Івано-Франківськ

Експеримент по дизайну квартири.

Двокімнатні квартири є дуже затребуваним сегментом нерухомості. Завдяки тому, що за ціною вони не дуже відрізняються від «однушек», але мають порівняно з ними цілий ряд переваг, «двушки» користуються великою популярністю.

Зазвичай при стандартному плануванні квартири просто неможливо втілити в життя всі дизайнерські ідеї, тому проводять перепланування:

 • Найчастіше все двокімнатні квартири мають один недолік в плануванні досить великий і витягнутий коридор. Зазвичай його поєднують з вітальнею, тим самим збільшуючи її площу.
 • Кухню можна ізолювати і залишити як окрему кімнату або об’єднати з вітальнею.
 • Часто за рахунок площі коридору збільшують санвузол.
 • Лоджію зазвичай переобладнують під робочий кабінет.

У двокімнатній квартирі не так гостро відчувається дефіцит простору, але все-таки від нього нікуди не дітися. Саме тому необхідно дотримуватись деяких правил:

 • Меблі вибирайте компактні і багатофункціональні. Вони повинні підкреслювати стиль і бути витонченими, вишуканими, мати лаконічну форму. Меблі у вітальні повинні різко контрастувати з кухонними.
 • Використовуйте безліч різних освітлювальних приладів. При правильному розташуванні, візуальна площа вашої квартири значно розшириться.
 • Дзеркала також є вірним союзником, якщо потрібно візуально розширити приміщення. Не потрібно боятися експериментувати і застосовувати дзеркала різних форм.
 • Для оздоблення стін краще використовувати м’які постільні тони. Якщо ви хочете візуально збільшити кімнату, то кращим рішенням буде монтаж підвісної стелі.

Дизайнерський ремонт трикімнатної квартири в Івано Франківську

Дизайнерський ремонт квартир Івано-Франківськ

Людям, які володіють трикімнатними квартирами, невимовно пощастило. Вони отримують величезне поле для сміливих дизайнерських експериментів. Відпадає необхідність у покупці компактних меблів, а перепланування може мати воістину глобальні масштаби.

Зазвичай в таких квартирах проживає досить велика кількість людей, тому дизайнерський ремонт слід починати з сімейної наради. Саме вона допоможе зрозуміти смаки всіх членів сім’ї і в подальшому донести їх до дизайнера.

Передпокій

Досить великий простір в передпокої потрібно використовувати максимально ефективно. Додайте у нього всілякі шафи-купе, полички, антресолі. Не забудьте про велике, красиве дзеркало. Воно чудово буде виглядати в тандемі з яскравим підсвічуванням. Прекрасним рішенням буде монтаж на стіну суцільної дзеркальної поверхні. Досить красиво і естетично буде виглядати в передпокої підвісні стелі.

Дизайнерський ремонт квартир Івано-Франківськ

Кухня

Важливим критерієм при оформленні кухні стане кількість людей, що проживають в квартирі. Якщо в квартирі проживає дві людини, то ідеальним рішенням буде наявність барної стійки. А ось якщо у вас велика сім’я, то обідню зону краще відокремити.

Постарайтеся, щоб вся кухня була максимально яскраво освітлена. Вчені довели, що прийом їжі повинен здійснюватися в приміщеннях з досить яскравим світлом. Це розвиває апетит і сприяє правильному травленню. Встановіть додаткове освітлення на робочу поверхню. За це окреме спасибі вам скаже ваша прекрасна половинка.

Меблі та кольорову палітру можна вибирати, керуючись особистою перевагою і дотримуючись певного стилю.

Дизайнерський ремонт квартир Івано-Франківськ

Вітальня

Історично склалося так, що саме вітальня в трикімнатних квартирах є самим центральним місцем. Саме вітальня задає тон всьому ремонту. Саме в ній разом проводять левову частку часу мешканці «трьошки».

Останнім часом у дизайн — проектах віталень панують ідеї простоти і відкритості. Незважаючи на те, що вітальня в трикімнатній квартирі досить велика, вона не повинна включати в себе важкі елементи, які захаращують простір. Зараз при декоруванні вітальні, дизайнери прагнуть до легкості і розширення простору.

Якщо дозволяють розміри, то її ділять на дві зони:

 • Активного відпочинку.
 • Спокійного відпочинку.

У першій встановлюють домашній кінотеатр і масивний диван. Вона прекрасно підходить для зустрічі гостей. Іноді в ній навіть обладнають танцпол. Галасливі сімейні урочистості також краще проводити саме в ній.

У другій, сім’я зазвичай відпочиває після важкого робочого дня. У неї чудово впишуться затишні м’які крісла, лампи з приглушеним світлом, книжковий столик з вишуканим чайним сервізом.

У вітальні досить ефектно виглядатимуть яскраві тони. Але не забувайте, що від них будуть втомлюватися очі. Якщо ви використовуєте вітальню кімнату здебільшого для відпочинку, а не прийому гостей, то варто віддати перевагу спокійним тонам.

Дизайнерський ремонт квартир Івано-Франківськ

Спальня

Якщо є можливість, то спальню не захаращують великою кількістю меблів. Біля ліжка ставлять тумбочки, трохи далі туалетний столик і невелику шафу-купе.

Крім загального освітлення, на тумбочках повинні бути присутніми маленькі, витончені світильники.

Краще оформити спальню в світлих тонах. Вони сприятимуть м’якому пробудженню і поліпшенню настрою. Не варто нехтувати порадами дизайнерів з кольорового оформлення спальної кімнати.

Адже якщо стіни будуть, наприклад, червоного кольору, то заснути в ній буде досить складно, оскільки він збудливо діє на людський організм.

Дизайнерський ремонт квартир Івано-Франківськ

Дитяча

Особливу увагу потрібно приділити зонуванню кімнати. Варто виділити зону відпочинку і зону для ігор. Також необхідно облаштувати робочу зону, в якій дитина буде вчити уроки, коли трохи підросте.

Прекрасним рішенням буде монтаж стелі у вигляді зоряного неба. Краще зробити кімнату в тематичному стилі. Пам’ятайте, що кімната дитини – це його казковий світ. Постарайтеся, щоб він залишався в казці як можна довше.

Освітлення також грає важливу роль. Змонтуйте загальне освітлення у вигляді точкового світла. Також не забудьте про нічне підсвічування. Важливі зони для дитини потребують додаткового освітлення.

Дизайнерський ремонт квартир Івано-Франківськ

Вартість дизайнерського ремонту квартири в Івано Франківську

Наша компанія працює на ринку вже досить давно і за цей час встигла зайняти своє місце серед лідерів регіону. Професіоналізм і багаторічний досвід наших співробітників дозволяють якісно виконувати будь-який, навіть найскладніший, проект.

Ми пропонуємо свої послуги по здійсненню дизайнерського ремонту квартири Івано Франківськ, виходячи з ваших уподобань і фінансових можливостей. Наші досвідчені фахівці оглянуть вашу квартиру і порадять ідеально правильне рішення при виборі стилю і декорування.

Вартість дизайнерського ремонту за квадратний метр в компанії складе від 1400 гривень.