Багато людей стикалися з несправністю електрики в будинку. У деяких ситуаціях просто необхідно екстрене втручання фахівця, щоб не допустити серйозної аварії. Адже потрібно розуміти, при неправильному поводженні електрика може нести серйозну небезпеку. Краще не проявляти самодіяльність, а відразу довірити роботу кваліфікованому електрику.

Електрик Івано-Франківськ

Практика показує, що досить часто власники приватних будинків або квартир приходять до висновку, що впоратися з такими нескладними роботами можна самостійно. Це не займе багато часу, та й можна заощадити на послугах електрика-спеціаліста. Але не варто забувати, навіть єдине неправильно підключене з’єднання може стати причиною пожежі. Неправильно підключена електропроводка, вартість ремонту, якої не так вже й велика – може позбавити вас дому або квартири всього за кілька годин. Тому, щоб не піддавати ризику майно та мешканців будинку, ремонт електропроводки та інші роботи, пов’язані з електрикою, слід довіряти тільки кваліфікованим фахівцям.

До кого краще звернутися

В непередбачених ситуаціях, коли необхідна допомога електрика вдома, виникає питання, де знайти досвідченого майстра. Тут варто розглянути три основних варіанти, які доступні кожній людині.

Електрик ЖКГ в Івано Франківську

Електрик Івано-ФранківськПерше, що приходить на розум, це викликати електрика комунального підприємства. Звичайно, цей варіант має певні переваги. Наприклад, наявність всього необхідного інструменту, можливість знеструмити будинок на потрібний період часу, невисока вартість послуг.

Однак звернення до ЖКГ має і деякі недоліки. Наприклад, у невеликих містах комунальне підприємство має лише одного електрика, який приймає заявки від всього міста. Це означає, далеко не завжди фахівець зможе відразу прибути на вашу вимогу. Не виключено, що він може приїхати не тоді, коли була подана заявка, а на наступний день. Цей час вам доведеться сидіти без електрики. А в деяких ситуаціях таке зволікання і зовсім неприпустимо.

Також потрібно враховувати, електрик Івано Франківськ, як і всі люди, що працюють в певний час, має відпускні та вихідні дні. Навряд чи вам вдасться викликати електрика, якщо він знадобиться вночі. Не варто забувати і про те, що даний майстер працює за зарплату. Деякі поломки, особливо в багатоповерхових будинках, він повинен усувати абсолютно безкоштовно. У таких ситуаціях він навряд чи буде працювати з ентузіазмом.

Приватний електрик в Івано Франківську

Напевно у багатьох людей є знайомі, які розбираються в електриці. Як правило, вони завжди готові прийти на допомогу, навіть у вихідний день або в нічний час, адже це їх безпосередній заробіток. Однак готовність завжди надати допомогти – це єдина перевага приватного електрика.

Головна небезпека таких послуг полягає в тому, що ви не знаєте, наскільки якісно була виконана робота. При будь-якій помилці можуть бути неприємні наслідки. У більшості випадків ви навіть не будете знати, чи є хоч якась освіта у даного фахівця, наскільки правильно і акуратно він вміє поводитися з електрикою. Практика показує, багато приватні електрики є “самоучками”. Вони ніколи не вчилися подібних професій, тому мають лише поверхневі знання.

Звичайно, існують і досвідчені приватні електрики, які мають необхідні допуски та дозволи на роботу з високовольтними проводами. Однак і тут є деякі недоліки. Приміром, далеко не у кожного майстра є все необхідне обладнання для діагностики і ремонту електричних систем. Якщо з’явиться необхідність тимчасово знеструмити будинок, навряд чи у них є доступ до рубильника.

Власнику будинку доведеться заплатити саме ту суму, яку майстер скаже. Досить часто вартість послуг у таких електриків буває завищеною. Але діватися нікуди, доводиться платити. При цьому приватні електрики Івано Франківськ практично ніколи не дають гарантію на виконані роботи.

Електрик Івано-Франківськ

Електрик великої компанії в Івано Франківську

Сьогодні є безліч великих фірм, які надають різні послуги. Послуги електрика не є винятком. Комусь може здатися, що вартість роботи такого електрика буде не по кишені. Однак тут слід більш ретельно проаналізувати ситуацію.

Ремонт електропроводки і будь-які подібні дії з електричними дротами – це досить складна робота, що вимагає відповідних знань. Викликавши недосвідченого електрика, існує небезпека помилки, яка може привести до короткого замикання або пожежі. Якщо виникнуть які-небудь несправності після ремонту, потрібно буде повторно викликати електрика. При цьому знову доведеться платити за роботу. Набагато дешевше буде викликати кваліфікованого спеціаліста, який з першого разу виконає всю роботу правильно. При цьому ви будете впевнені, рідним і майну не загрожують ніякі проблеми з електрикою.

Звернувшись за допомогою в спеціальну компанію, ви отримаєте послуги електрика Івано Франківськ, який має всі необхідні дозволи на роботу з електрикою. Багатий досвід дозволить швидко усунути поломку. При цьому майстер буде намагатися прибути на замовлення максимально швидко.

Електрик Івано-Франківськ

Як відрізнити досвідченого електрика від новачка

Зрозуміти, що перед вами дійсно фахівець, не так вже й складно. По-перше, зверніть увагу на зовнішній вигляд майстра. Він повинен бути у спецодязі. Також у професіонала повинен бути свій набір інструментів. Він ніколи не буде просити у вас викрутку або ніж. Ознайомившись з проблемною ділянкою, майстер повинен зробити чіткий висновок, що собою являє дана проблема. Він пояснить причини виникнення та варіанти її усунення. При необхідності попередить, чого не можна робити, щоб проблема не виникла повторно.

Також рекомендується поцікавитися кваліфікацією та стажем роботи електрика. Якщо перед вами дійсно майстер, він дасть чіткі відповіді. Дізнайтеся рівень допуску з електробезпеки, освіту, термін гарантії виконуваних робіт. Новачок буде “м’ятися”, ухиляючись від точної відповіді. Якщо майстра не так цікавить характер та обсяг роботи, як гроші, від його послуг краще відмовитися. Навряд чи професіонал буде завищувати вартість своїх послуг. Призначати занадто низьку ціну також не в його інтересах, адже він знає, скільки коштує ця робота.

Навіть у тому випадку, якщо до вас прийде майстер, який працює в електропостачальної компанії, в спецодязі, з індикатором, це зовсім не означає, що перед вами професіонал. Спеціаліст повинен знати декілька варіантів вирішення вашої проблеми. При цьому він підбере варіант кращий для вас. Також це має бути технічно грамотна людина, яка здатна підібрати кращу захисну апаратуру і оптимальний спосіб прокладання проводів.

У більшості випадків у професіонала порівняно високі розцінки. Пояснюється це тим, що він цінує свою працю, знає, що гроші бере за високоякісну роботу. На відміну від “майстра на всі руки”, який вміє всього потроху, досвідчений електрик володіє поглибленими знаннями в даній області, тому здатний взятися навіть за найскладнішу роботу. При цьому він буде обережно і відповідально ставиться до будь-яких завдань.

Електрик Івано-Франківськ

Вкрай бажано, щоб викликаний вами електрик мав стаж не менше п’яти років. Також можна заздалегідь поцікавитися, де він раніше працював. Можливо, у фахівця є рекомендації з об’єктів, на яких йому доводилося працювати. Крім цього, справжній професіонал ніколи не залишить розкиданими обрізки проводів. Він прибере все сміття, або хоча б збере його в купу.

Викликаний вами електрик Івано Франківськ не повинен бути п’яний, від нього не повинно бути навіть запаху спиртного. Адже всім відомо, електрика і алкоголь – це небезпечне поєднання. Кваліфікований фахівець ніколи собі цього не дозволить.

Як підготуватися до приходу електрика

Викликавши майстра-електрика додому, рекомендується заздалегідь підготуватися до його приходу..Наприклад, можна звернутися в компанію, що постачає електроенергією у ваш будинок, щоб поцікавитися, чи не буде планових відключень. Адже в цьому випадку майстер навряд чи зможе щось зробити. Також слід забезпечити безперешкодний доступ до проблемного місця. При необхідності приберіть палас, відсуньте меблі. Агресивні собаки та інші домашні тварини, які можуть плутатися під ногами, повинні бути закриті в інших кімнатах.

Можливо, майстру потрібна детальна інформація про поломку, коли, як і за яких обставин виникла проблема. Якщо необхідне втручання майстра на якійсь певній висоті, слід подбати про те, як він туди дістане. Незайвим буде приготувати міцний стілець або драбину.

Послуги електрика

При виникненні будь-яких проблем або дефектів в роботі електропроводки, необхідно відразу ж звернутися до професійного електрика. Послуги кваліфікованих фахівців пропонує наша компанія. Досвідчені майстри готові виконати ремонт будь-якої складності, а також професійний електромонтаж, використовуючи для цього сучасні матеріали і інструменти.

Великий практичний досвід дозволяє швидко діагностувати причину дефекту, що дозволяє якомога швидше його усунути. Майстри спеціалізуються на обслуговуванні житлових і громадських приміщень, оперативно вирішуючи всі виникаючі проблеми у функціонуванні системи.

Електрик Івано-Франківськ

Ремонт електропроводки в Івано Франківську

Великою перевагою електриків компанії є наявність фіксованого прайса на всі види послуг. Виїжджаючи на об’єкт в будь-якому районі Івано Франківська, майстри мають при собі мінімальний комплект обладнання для електропроводки, яке може знадобитися для заміни. Якщо мова не йде про серйозні поломки, ремонт займе менше години, при наявності комплектуючих відповідного розміру.

У разі необхідності заміни вузлового обладнання електропроводки, фахівець допоможе у виборі, а також проконсультує, де і як можна придбати необхідне обладнання. Закупівлю матеріалів також можна доручити майстрові, враховуючи його великий досвід і знання нюансів продукції різних брендів.

Електрик Івано-Франківськ

Електромонтаж та інші послуги електрика в Івано Франківську

У перелік послуг електрика Івано Франківськ також входить електромонтаж, який виконується у відповідності з усіма нормами безпеки. Фахівці нашої компанії спеціалізуються на встановленні захисних пристроїв, освітлювальних приладів, електричної побутової техніки. Якісний електромонтаж гарантує тривалий термін експлуатації обладнання, а також його належну роботу. Ремонт, монтаж і інші види послуг доступні жителям усіх районів Івано Франківська. Доступні ціни та відмінна якість роботи!