Погодьтеся, що зовнішній вигляд будинку/будівлі настільки ж важливий, як і його внутрішнє оздоблення. Сьогодні будівельний ринок пропонує величезну кількість різних матеріалів, тому і видів фасадів теж багато. Найголовніше, що потрібно зробити, це визначитися з тим, яким Ви хочете бачити свій будинок кожен день. Фасадні роботи Івано-Франківськ такі будівельні роботи, які дозволяють значно поліпшити зовнішній вигляд будинку/будівлі. До таких заходів належать монтаж і ремонт фасадів, утеплення, оздоблення штукатуркою та інше.

Фасадні роботи Івано-Франківськ

Основні види фасадних робіт

Основні фасадні роботи, які вимагають регулярного контролю:

 • Миття фасаду;
 • Герметизація швів фасаду;
 • Реставраційні роботи;
 • Покрівельні роботи;
 • Штукатурка стін;
 • Утеплення фасаду;
 • Оздоблювально-ремонтні роботи.

Тепер розглянемо більш детально кожен з перерахованих вище видів фасадних робіт.

Основні види фасадних работ

Миття фасаду

Фасадні роботи Івано-Франківськ

Миття фасаду будинку/будівель – найпопулярніша послуга. Всім власникам хочеться, щоб їх будинок завжди був чистим і виглядав презентабельно. А дощі, сніг і будь-які інші погодні умови значно псують зовнішній вигляд будинку, залишаючи свої сліди. До того ж, цей вид роботи дуже небезпечний, тому не варто самостійно ним займатися.

Покрівельні роботи

Старий дах, що протікає, це небезпечно і дуже неприємно. Перебувати в будинку, коли всередині з’являється запах вогкості не комфортно і незатишно. Більш того, в будинку стає небезпечно – збільшується ризик замикання електропроводки, тим самим створюється загроза для Ваших близьких і рідних. Значний досвід і багаж знань наших кваліфікованих робітників дозволяють професійно виконувати роботи будь-якої складності.

Механізована штукатурка – сучасне слово в фасадних роботах

Фасадні роботи Івано-Франківськ

Машинна штукатурка стін має масу переваг:

 • швидкість оштукатурювання значно перевищує традиційний спосіб;
 • економія часу і коштів на оплату праці;
 • рівномірність нанесення.

Так, замовляючи у нас машинну штукатурку, ви економите час і гроші на оплату людської праці. Також, ви можете бути точно впевнені в тому, що стіни будуть ідеально гладкі й рівні, чого не може гарантувати навіть найкращий майстер, в силу людського фактора.

Утеплення фасаду

Фасадні роботи Івано-Франківськ

Робота по зовнішньому утепленню стін полягає у створенні конструкції з декількома шарами, що дає можливість отримати значну економію енергоресурсів, поліпшити гідрофобні властивості поверхонь і надати фасаду будівлі гарний сучасний вигляд.утеплення фасадів пінопластом.

Основний елемент багатошарової конструкції, що споруджується нашими фахівцями – це матеріал з хорошими теплоізоляційними властивостями. Ми використовуємо базальтову вату, будівельний пінопласт, екструдований пінополістирол.

Вибір теплоізоляційного елемента – це основа системи, так як від його типу буде залежати розмір (товщина) захисного шару, вид кріплення. Саме тому в питанні вибору теплоізоляційного матеріалу слід прислухатися до порад професіоналів.

До речі, метод зовнішнього утеплення стін дає результат у 6 разів більш ефективний, ніж їх внутрішнє утеплення.

Переваги зовнішнього утеплення стін Івано-Франківськ

 • До переваг такого методу, як утеплення зовнішніх стін, можна віднести також підвищення вогнестійкості будівлі, відсутність деформації конструкцій, а так само:
 • зменшення витрат на опалення. Кондиціонування;
 • збільшення терміну експлуатації стін будівлі;
 • поліпшення звукоізоляційних властивостей приміщень;
 • спрощення догляду за несучими стінами.

Утеплення фасадів будівель по місту Івано-Франківськ наша компанія проводить з застосуванням матеріалів товщиною 5 см. Це дозволяє домогтися гарних теплоізоляційних властивостей приміщень і крім того, економить витрати на матеріали.

Декоративна штукатурка є самим дорогим етапом робіт при утепленні стін з наступним оштукатурюванням. Наші фахівці вибирають марки матеріалів, які допомагають трохи заощадити, це, приміром, матеріали вітчизняного виробництва.Сьогодні випускається декілька видів декоративної штукатурки:

 • акрилова;
 • мінеральна;
 • силіконова;
 • полімерна;
 • силікатна.

Кожен вид матеріалу володіє відмінними властивостями, тому варіант треба підбирати в залежності від конкретних факторів.

Вартість фасадних робіт і утеплення фасадів 90-140 грн./м2

Вартість фасадних робіт Івано-Франківськ формується виходячи з таких параметрів як складність проекту, застосовуваних технологій, виду і вартості застосовуваних матеріалів. Виконуємо фасадні роботи точно в обумовлені терміни. Допомагаємо з вибором і покупкою фасадних покриттів. При цьому ціни на утеплення фасадів у нас самі конкурентні і доступні для будь-якого клієнта.

Оздоблювально-ремонтні роботи

Фасадні роботи Івано-Франківськ

Даний вид роботи досить широкий, включає в себе і оздоблення, і всі інші види робіт, спрямовані на поліпшення зовнішнього вигляду.

Наприклад, декоративна обробка каменем, плиткою, поліуретановою ліпниною. Оскільки більшість робіт проводяться на фасаді будівлі пов’язано з підвищеною небезпекою, так як їх треба проводити з зовнішньої сторони будівлі, краще довіритися професіоналам.

Наша компанія має величезний досвід і велику кількість фахівців у сфері фасадних робіт! Телефонуйте з питань, що цікавлять Вас, або залишайте заявку!

Фасадні роботи Івано-Франківськ вважаються невід’ємною складовою при зведенні будинку, його ремонту або реконструкції. Не можна навести порядок усередині будинку і не подумати про зовнішнє оформлення. Якісне облицювання є надійним захистом споруд від згубного руйнівного впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища на протязі ряду років. Піддаючись різким перепадам температур, впливу кислотних дощів, шкідливих викидів в атмосферу, фасади з часом приходять в непридатність. Своєчасні, якісно виконані фасадні роботи не тільки додадуть будівлі респектабельний вигляд, але збережуть експлуатаційні характеристики його конструкцій, продовжать довговічність, допоможуть зберегти затишок в будинку.

Дещо про фасади

Фасади буваю різні. Взагалі, під цим словом розуміють зовнішню поверхню будь-якої будівлі. Біля споруди існують обмежувачі за величиною, пов’язані з розміром будинку, його формою. Ділять площу фасаду на ділянки всілякі вертикальні і горизонтальні елементи: аркади, карнизи, пілястри, фасадний фриз, пр.

Фасадні роботи Івано-Франківськ

В залежності від місця розташування й орієнтації на ньому будівлі, можна виділити 4 види зовнішніх поверхонь будинків:

 • головний фасад (центральний);
 • бічний;
 • парковий;
 • вуличний.

За способом виконання вентильовані фасади бувають і невентильованими. У свою чергу останній вид можна розділити на клейові, навісні.

Традиційне, звичне для нас оздоблення стін на клейовій основі. Такі поверхні облицьовуються цеглою, оштукатурюються, обкладають каменем, пластиком, керагранітом, плиткою, пр. Вони приймають на себе удар природних катаклізмів, безпосередньо контактуючи з дощами, снігами. Обдуваються вітром і висушуються сонцем. Це, так звані, невентильовані фасади.

У випадку, коли зовнішні стіни огороджені, не відчувають на собі прямого впливу примх природи, УФ-випромінювання, залишаються сухими, «дихаючими», постійно провітрюваними, не накопичують конденсат – такий вид оформлення вважають вентильованим. Будинок в цьому випадку в будь-який час року захищений як від пекучого сонця, проливного дощу, так і від морозу. Часто можна зустріти будівлі під сайдиногом, навісними фасадами з декоративної плитки, тощо.

Зверніть увагу! Явна перевага такого оформлення, як багатошарові фасадні системи, полягає в одночасному виконанні утеплення житла (що призводить до скорочення витрат на опалення будинку) і декоративній обробці.

Як перетворити фасад: види робіт

Роботи з облаштування фасаду і догляду за ним можна розділити на три групи:

 • ремонтно-відновлювальні;
 • декоративні;
 • клінінгові.
Ремонтно-відновлювальні заходи

Фасадні роботи Івано-Франківськ

Роботи, пов’язані з відновленням облицювання, періодично (як правило, не рідше одного разу в рік) виконуються практично на кожному будинку. Чим у більшому запустінні зовнішній вигляд, тим дорожче коштує привести його в порядок. Перелік фасадних робіт може бути різним:

 • демонтаж старого покриття;
 • герметичне закладення температурних швів, тріщин;
 • грунтовка та утеплення фасадів;
 • гідрофобізація матеріалу;
 • шпаклівка, штукатурка та фарбування укосів;
 • видалення сольових відкладень;
 • ремонт та облицювання балконного фасаду;
 • зовнішнє армування стін спеціальною сіткою;
 • створення світлопрозорих або вентильованих фасадів.

Ці заходи спрямовані, з одного боку, на захист стін будинку, фундаменту від промерзання, значить, від руйнування. З іншого – економлять кошти мешканців на оплату опалення. Вчасно проведений косметичний ремонт, підвищить стійкість облицювання до впливу зовнішніх агресивних факторів, відсуне терміни капітального ремонту.

Декорування фасаду: що сюди відноситься?

На даному етапі відбувається шпаклівка, фарбування, облицювання стін плиткою або штукатуркою, панелями, каменем, цеглою, ін. Об’ємна обробка стін включає встановлення на фасад обрамлення дверей і вікон, ліпнини, пілястр, колон, цоколя. Реставрація старих стін, дерев’яних балконів з балясинами теж входить у цей перелік.

Фасадні роботи Івано-Франківськ

Декорування вважається розумним рішенням у наданні зовнішньому вигляду нових фарб, фактур, композиційних мотивів. Актуально оформлення фасаду як для споруджуваних, так і для давно експлуатованих будинків. Сучасні технології і матеріали дозволяють виконувати фасадні роботи в будь-який час року, на будь-яких архітектурних формах: карнизах, колонах, пілястрах, нішах, фронтонах. Широка лінійка оздоблювальних матеріалів дає можливість зробити свій дім, нехай навіть зі старими стінами, несхожим на сусідні, проявити фантазію і отримати повний ексклюзив.

Клінінг власного будинку

Прийнято вважати, що професійне прибирання будівель по наведенню в ньому чистоти – клінінг ( саме так можна по-іншому визначити ці заходи) – виконують тільки при замовленні послуги в спеціалізованих фірмах. Дійсно, промисловий альпінізм, зокрема, дуже затребуваний для миття вікон, чищення фасадів міських «висоток», вітрин, козирків.

Власники власних будинків миють стіни, підвіконня, козирки дахів і вікна, в основному, своїми силами, як після закінчення ремонту або будівництва, так і періодично протягом року. Особливо актуальний клінінг в промислових загазованих кварталах. Забруднення фасадів можуть утворитися від роботи котельні на рідкому і твердому паливі, від автомобільних вихлопів, викидів промислових підприємств.

Вимоги до виконання фасадних робіт

Виконання будь-якого виду фасадних робіт Івано-Франківськ регламентується певними документами, будь то СНіП на фасадні роботи 3.04.01-87 або, приміром, інструкція з укладання облицювальної цегли, якою забезпечується кожна партія товару. І неважливо, який тип будівлі оформляється: для міського благоустрою всі будівлі повинні відповідати будівельним і санітарним нормам.

Фасадні роботи Івано-Франківськ

Популярні останнім часом навісні фасадні системи з повітряним зазором стандартизовані в частині виконання робіт, їх контролю. Існують вимоги до поточного, капітального ремонту, експлуатації.

Найекономічне оздоблення стін – фарбування. З його допомогою можна розбавити сірі тони вулиці, внести контрастні відтінки, сформувати чіткі лінії, поліпшити настрій перехожих, захистити зовнішню оболонку будинку. Всі матеріали, які надходять у торговельну мережу, і фарбувальні в тому числі, відповідають загальноприйнятим стандартам (про що свідчить інформація на упаковці), повинні мати сертифікати відповідності, бути довговічними, безпечними при виконанні робіт, подальшої експлуатації забарвлених будівель.

Навіть «класика жанру» – обштукатурювання, на якому «набили руку ще наші бабусі– передбачає чітке виконання технології, дотримання пропорцій в приготуванні розчину, ін.

Те ж можна сказати і про сайдинг. Хоча монтується він просто, швидко, працювати потрібно акуратно, враховуючи властивості панелей при механічній обробці і експлуатації.

Важливо! На ринку з кожним днем з’являються все нові матеріали для оздоблення фасадів. При роботі з ними потрібно керуватися вимогами СНіП на фасадні роботи 3.04.01-87 «Ізоляційні і оздоблювальні покриття». Тоді гроші, час і нерви не будуть витрачені даремно.

Складання кошторису: продуманий крок у плануванні робіт

Екстер’єр будь-якого будинку буде нудним і безбарвним без яскраво оформленого фасаду, який, до того ж, відповідальний за міцність усіх конструкцій. Недарма цей вид робіт вважається самим витратним у кошторисі на ремонт або будівництво. Причин багато. Зокрема, вентильовані фасади потрібно збирати, використовуючи добротні натуральні матеріали. Регулює ціну в ту або іншу сторону спосіб виконання робіт та їх обсяг. Сюди ж можна віднести придбання необхідного інструменту, пристосувань, засобів малої механізації, лісів, сходи, оренду вишки, ін.

Фасадні роботи Івано-Франківськ

При будь-яких будівельних чи ремонтних роботах, в якому б обсязі вони не проводилися, потрібно мати викладку, за що платити, на що в підсумку розраховувати, тобто потрібен кошторис фасадних робіт Івано-Франківськ. Він передбачає контроль витрат. Скласти такий фінансовий документ може спробувати будь-який бажаючий. Потрібно тільки врахувати всі витрати, виходячи з реальних цін.

 • Одним з обов’язкових етапів вважається виявлення, оцінка дефектів (складання дефектування).
 • Далі позначається коло робіт, потрібних для їх усунення.
 • З’ясовується кількість і вид матеріалів для ремонту.
 • Проводиться підрахунок витрат на їх придбання з урахуванням реальних цін.
 • Слід визначитися з придбанням підручних засобів і оснащення.
 • Враховуються витрати на оплату праці спеціалістів (якщо такі будуть потрібні.)
 • Окрема стаття включає витрати на непередбачені витрати (зазвичай, це 10% від сумарної кошторисної вартості.)
 • Потрібно стежити, щоб гроші з кожної статті витрат витрачалися строго за призначенням.
 • Непередбачені витрати зовсім не означають, що кошти під цю статтю обов’язково потрібно витратити. Це резерв, який може і не використовуватися.
 • Важливими чинниками, що формують кошторис фасадних робіт, є загальна площа обробки (миття, ремонт), популярність фірми-виробника продукції для облицювання, архітектурні шедеври фасаду, терміновість виконання робіт.
 • Підводячи фінансову базу, потрібно розуміти, що косметичний, середній і капітальний ремонт, скажімо, одного і того ж штукатурного фасаду передбачає різні види робіт, а значить, будуть різнитися і витрати на обробку ідентичного квадратного метра площі.
 • При ремонті старого житлового фонду потрібно передбачити витрати на придбання жолобів і водостічних труб, усунення наявних на них дефектів.

Відповідальне ставлення до оформлення фасаду, обліку всіх витрат, дотримання вимог будівельних норм – це гарантія міцного, надійного фасаду будинку, можливості кардинально змінити його зовнішній вигляд, створити комфортні умови проживання.