Малярні роботи – це обробний вид робіт на завершальному етапі будівельних робіт або ремонту. Це нанесення на різні поверхні будівель і споруд фарбувальних складів. Послідовність при виконанні малярних робіт може змінюватися в залежності від різних обставин і дизайнерських рішень.

При виконанні малярних робіт застосовуються також допоміжні малярні склади. Малярніі роботи Івано Франківськ виконують малярі, які відмінно володіють малярськими інструментами, дотримуючись техніки безпеки.

Малярні роботи Івано-Франківськ

Фарбування стін і стель в Івано Франківську

Якісне фарбування стін і фарбування стель дозволяє здійснити будь-які дизайнерські рішення. Фарбування стін і фарбування стель здатне замінити шпалери і інші елементи декорування інтер’єру.

На сьогоднішній день фарбування стін і фарбування стель з гіпсокартону – одне з найпопулярніших напрямків при обробці стін і стель.

Малярні роботи Івано-Франківськ

Фарбування елементів декору

Якісно виконане фарбування стін і фарбування стель – це затишок і комфорт, який збережеться протягом багатьох років.

Монтаж і патинування елементів декору

Монтаж багетів здійснюється для декоративного оформлення стиків стін з підлогою та стелею. Вибір і монтаж багетів в основному залежить від їх призначення, матеріалу стелі та підлоги, а також від стилю інтер’єру.

У свою чергу монтаж ліпних елементів декору дозволяє додати будь-якому приміщенню вишуканості і виразності. Так, монтаж ліпних елементів декору на стелі – це прикраса стелі окремими рельєфними елементами або ліпним орнаментом.

Перевагою монтажу ліпних елементів декору є міцність, нешкідливість, а також можливість виготовлення на замовлення.

Патинування елементів декору – це зміна фактури і кольору. Це штучне зістарювання різних поверхонь і елементів декору.

Патинування елементів декору наноситься вручну. Це завжди індивідуальний підхід, який не терпить шаблонів.

Малярні роботи Івано-Франківськ

Малярні роботи-фарбування стін і стель

Фарбування стін і стель в Івано Франківську та області

Малярні роботи від команди професіоналів

Радіус надання наших послуг – Івано Франківськ і Івано Франківська область.

Всі малярні роботи Івано Франківськ і роботи з декорування інтер’єру ми виконуємо використовуючи якісні матеріали, наш досвід і професіоналізм. При цьому враховується ваше бачення і загальний дизайн приміщення. Всі роботи виконуються у відповідності з будівельними нормами.

Завдяки професіоналізму, високій якості послуг, що надаються і пунктуальності наша компанія має прекрасні рекомендації по Івано Франківську та Івано Франківській області.

Для грамотного фінішного фарбування стін і стель під час ремонту квартири необхідна наявність і дотримання кількох умов:

 • якісна фарба, відповідна призначенням приміщення,
 • малярний інструмент,
 • попередня підготовка поверхонь,
 • знання тонкощів малярних робіт.

Розберемо ці умови більш докладно.

1. Якісна фарба

Малярні роботи Івано-Франківськ

 • Досвідчені майстри рекомендують для стін і стелі використовувати водорозчинну акрилову фарбу. Така фарба вельми популярна завдяки своїм численним перевагам: при фарбуванні не має сильного запаху, екологічна і безпечна, швидко сохне, стійка до впливу вогню і сонячних променів, легко миється. Для ванних кімнат вибирайте фарби для вологих приміщень підвищеної зносостійкості з фунгіцидними добавками.
 • Основне питання – вибір потрібного кольору. Спеціалізовані магазини пропонують широку палітру, але якщо у відповідності з дизайнерським рішенням вам потрібен оливковий, блакитний або теракотовий – доведеться придбати базу та відповідний пігмент.
 • База – це прозора, напівпрозора або біла основа фарби, яку легко розфарбувати в будь-який потрібний вам відтінок шляхом додавання особливого пігменту. Змішування виробляє колеровочная машина, наявна в будівельних супермаркетах. Можна вибрати колір за шкалою RAL (більше тисячі відтінків) або по каталогах виробників.
 • При виборі кольору потрібно враховувати наступні моменти: при висиханні фарба трохи світлішає; фарба виглядає по-різному при природному і штучному освітленні; на сприйняття кольору впливають габарити кімнати. Тому ми рекомендуємо зробити “пробу” – пофарбувати ділянку стіни

2. Малярний інструмент

Малярні роботи Івано-Франківськ

 • Для роботи знадобиться малярський інструмент і ємності: кисті, валики, відро з гратами, лоток. Для того щоб дістати до стелі корисною підмогою стануть стрем’янка і телескопічна ручка для валика.
 • Валик і довжину його ворсу підбираємо залежно від етапу фарбування. Для першого етапу і грунтовки з шорсткою поверхнею використовуємо валик з довгим ворсом. Для основного етапу, коли стіна вже гладка – валик з ворсом середньої довжини. Для заключного етапу (делікатне фінішне фарбування) нам знадобиться валик з коротким ворсом.

3. Підготовка оброблюваних поверхонь

Малярні роботи Івано-Франківськ

 • Щоб фініш виглядав ідеально – важливо попередньо підготувати поверхню стін і стелі. Стіни і стелю вирівнюємо, штукатуримо, шпаклюємо, шліфуємо, ґрунтуємо.
 • Очищаємо поверхні від пилу та інших забруднень. Для цієї мети в теплу воду додаємо концентрат миючого засобу і щіткою, змоченою в отриманому розчині, очищаємо стіни і стелю.

4. Тонкощі малярних робіт

Малярні роботи Івано-Франківськ

 • Попередня підготовка до фарбування полягає в захисті того, що фарбуванню не підлягає. Розетки і вимикачі обертаємо малярським скотчем. Для захисту підлогового покриття застеляємо його захисною плівкою. Плівку фіксуємо самоклеючою стрічкою або малярським скотчем. Рулони розкачуємо внапуск, проклеюючі стики також за допомогою малярного скотчу. Систему опалення, радіатори закриваємо поліетиленовою плівкою, фіксуючи її скотчем до стіни. Міжкімнатні двері теж слід ретельно підготувати: коробку обклеюємо малярським скотчем, щілини закладаємо герметиком.
 • Підготовка фарби до початку малярних робіт полягає в ретельному перемішуванні в банці. Осівший на дно важкий пігмент має рівномірно розчинитися в загальному обсязі. Підготовлену фарбу переливаємо в спеціальне малярське квадратне відерце по ширині валика. Пластикова решітка, що входить в комплект, дозволить економно і акуратно набирати фарбу на валик. Іншим варіантом спеціальній ємності для валика є пластиковий лоток з рифленим майданчиком. Працюючи валиком, залишаємо на рифленому майданчику надлишки – фарба витрачається дозовано.
 • Перший етап – грунтуємо стіни і стелю. Це зміцнює поверхню, знижує її поглинаючу здатність, покращує зчеплення з фарбою, що забезпечує економну витрату.
 • Другий етап. Наносимо фарбу по периметру стін, широкі смуги наносимо біля плінтуса і стелі. Для фарбування використовуємо плоску кисть. Вигнута ручка спрощує роботу. Наприклад, нею зручно фарбувати стіну за радіатором і в інших важкодоступних місцях. Профарбовування внутрішніх кутів приділяємо особливу увагу. Для більш зручної роботи ви можете придбати або зробити самостійно круглий валик. Для цього шубку валика надягаємо на колесо з ручкою. При фарбуванні верхньої частині стіни використовуємо драбину. Прискоренню роботи в приміщеннях з високими стелями сприяє телескопічна ручка валика, яка може бути висунута на довжину близько трьох метрів.
 • Третій етап. Після нанесення контурів фарби по периметру стін зафарбовуємо внутрішнє поле. Для цього працюємо валиком. А) Проводимо смугу по стіні зверху вниз акуратно, не допускаючи, щоб краплі потрапляли на підлогу. Б) По проведеній смузі малюємо зигзаг. В) Зигзаг зафарбовуємо вертикальними лініями, рухаючись рівномірно уздовж стіни. Кожна попередня смуга повинна бути перекрита подальшою.
 • Починаємо фарбування стін та стелі від вікна з урахуванням напрямку світла. Важливо не допустити виникнення кордону між фарбою, яка висохла і свіжонанесеною. Просуваємося від вікна в напрямку дверей.Біля дверей фарбування виробляємо знизу вгору вздовж лівої стійки, потім простір над дверима, потім зверху донизу уздовж правої стійки.
 • Для розрахунку необхідної кількості фарби застосовуємо наступний принцип. Розраховуємо площу стін (за вирахуванням віконних і дверних прорізів) і стелі. Витрата фарби на квадратний метр вказана на упаковці. Цей показник множимо на площу фарбування і множимо на два (за кількістю раз фарбування). Додаємо до тридцяти відсотків на непередбачені витрати.

Малярні роботи Івано-Франківськ

Якість фінішного фарбування стін і стелі залежить від підготовки поверхонь, початкового їх кольору і професіоналізму маляра. Для досягнення найкращого результату рекомендуємо звертатися до перевірених фахівців, таким, які працюють в нашій компанії.

Як вибрати валик для фарбування стін та стелі

Від того, в яку шубку одягнений валик, залежить якість фарбування. Погодьтеся, неприємно виявити, що після ретельно проведеної роботи висохла фарба почала відвалюватися. Як уникнути цього? Працювати підходящим інструментом. Про тонкощі вибору валика для фарбування стелі та стін читайте далі.

Малярні роботи Івано-Франківськ

Що може бути простіше, ніж фарбувати стіну валиком? Занурив його у фарбу, струсив трохи і почав водити по стіні. Звичайно, якщо йти за такою схемою, то нічого дивного в розводах, бризках і наявності непрофарбованих ділянок немає.

Від чого ж залежить якісний результат? Зрозуміло, в списку причин є і навик майстри, і якість самої фарби. Одним з найбільш важливих умов рівномірно промальованої поверхні є правильний вибір валика для роботи. Ось наочний приклад: після фарбування стелі на його поверхні утворилися маленькі бульбашки, які з часом почали лущитися. Чому? Причина – в поролоновому валику, який не рекомендується використовувати для такої роботи. Далі ми розглянемо, які типи валиків і для яких поверхонь краще застосовувати.

Як вибрати валик для фарбування стін

Поролоновий валик

Є самим доступним за ціною і найменш довговічним. Рекомендується використовувати з фарбами або іншими сумішами, в тому числі що клеять, на водній основі. Наприклад, їм можна нанести ґрунтовку на стіну або розподілити клей для шпалер.

Не рекомендується для роботи з фарбами, у складі яких присутній синтетичний розчинник: агресивні речовини просто растворять шубку.

Порада! Якщо працювати поролоновим валиком занадто активно, то на офарблюваній поверхні утворюється дуже багато бризок, які в подальшому будуть помітні.

Хутряний, нитяний і велюровий валик

Оптимальний вибір, якщо ви плануєте наносити на стіну фарбу на органічній основі: натуральний матеріал шубки вбирає в себе невелику кількість барвника і рівномірно розподіляє його по поверхні.

Малярні роботи Івано-Франківськ

Головна перевага роботи такими інструментами – відсутність патьоків і розводів на поверхні. Також варто приділити увагу рівномірності шару, що наноситься, – з цим завданням відмінно справляються валики з хутряною шубкою. Єдиним їх недоліком можна вважати випадання ворсинок, які можуть залишатися на пофарбованій поверхні. Але цієї неприємності можна уникнути, якщо купити інструмент від перевіреного виробника.

Чому важлива довжина ворсу

Слід обов’язково пам’ятати, що довжина ворсу шубки валика безпосередньо залежить від кількості нерівностей – западин і виступів, які є на стіні. Відповідно, для нерівних стін оптимальним вибором буде валик з довгим ворсом. Наведемо приклад. Якщо фарбувати поверхню з виступами – рельєфні шпалери, то валик з коротким ворсом не пофарбує всі ділянки. А шубка з довгим ворсом відмінно впорається з усіма поглибленнями і виступами. А ось для рівних стін або стелі валик з довгим ворсом не підійде: така робота приведе до утворення нерівномірного шару фарби і патьоків.

Велюрові валики по своїм характеристикам схожі з хутряними. Однак шар фарби, заподіяної з їх допомогою, виходить ще більш рівномірним, а поверхня виглядає виключно гладкою. Саме тому їх використовують, коли необхідне якісне фарбування стіни. Такі валики будуть ідеальним вибором, якщо потрібно покрити будь-яку поверхню лаком.

Порада! Щоб працювати велюровим валиком, потрібні достатні навички і досвід, інакше на стіні буде помітна будь-яка нерівність. Можна потренуватися на якій-небудь ділянці стіни, яка буде непомітною або поверх якого ви потім наклеїти шпалери.

Нитяні валики кращі, якщо якість фарбування стіни не так важливо, як швидкість, тобто потрібно обробити велику площу за короткий термін.

Порада! Використовуючи такий валик, знизьте швидкість роботи. В іншому випадку в процесі роботи фарба буде дуже сильно розбризкуватися.

Як вибрати валик для фарбування стелі

В принципі вибір валика для стель той же, що і для стін. Відзначимо лише деякі важливі моменти.

Малярні роботи Івано-Франківськ

Бажано, щоб шубка валика для стелі була виготовлена з натуральних матеріалів, наприклад, вовни. При цьому довжина шубки валика повинна бути середньою або подовженою.

Шубку з коротким ворсом використовувати не дуже зручно, так як вона буде набирати мало фарби. Поролоновий валик категорично не підходить для фарбування стелі, як було сказано вище, через утворення бульбашок на поверхні.

Ручка валика для стелі повинна мати середню або коротку довжину, так як довгою ручкою не вийде акуратно фарбувати поверхню. Звертайте увагу на ергономічність рукоятки, так як вам доведеться довгий час тримати її в витягнутій руці. Найзручніше працювати валиками довжиною 25 см.

Порада! Розкочувати фарбу на валику краще на приготовленій для цього поверхні – полотні картону або лінолеуму. На стелі це робити не рекомендується, інакше залишаться розводи, і неозброєним оком буде помітна нерівномірність нанесеного шару.

Отже, правильно підібраний валик – це половина успіху фарбування стін та стелі.А якщо ви трохи потренуєтеся в нанесенні фарби валиком, подальший процес піде швидше і якісніше.

Ціни на фарбування стель і стін у Івано Франківську

Послуга Ціна

Зовнішнє фарбування фасаду «короїд» від 35 грн \ кв.м.

Фарбування відкосів короїдом (зовні) від 35 грн \ м.п.

Шпаклівка стін під фарбування від 35 грн \ кв.м.

Шпаклівка стелі під фарбування від 40 грн \ кв.м.

Шпаклівка під фарбування від 35 грн \ кв.м.

Ручне фарбування стелі валиком (в 2 шари) від 35 грн \ кв.м.

Ручне фарбування стін валиком (в 2 шари) від 35 грн \ кв.м.

Фарбування краскопультом від 60 грн \ кв.м.

Зняття старої фарби від 10 грн \ кв.м.

Фарбування радіатора опалення від 150 грн \ шт.

Вартість фарбування стін і стель водоемульсійною фарбою (а так само іншими видами фарби) залежить від обраного матеріалу, поточного стану стін і обсягу замовлення. Пропонуємо знижки за умови достатнього обсягу.

Актуальні ціни на малярн роботи Івано Франківськ уточнюйте у менеджера нашої компанії.