Вхідні двері найчастіше є основною перешкодою на шляху зловмисників. В даний час варіантів вхідних дверей досить багато. Як металевих, так і дерев’яних. І часом не тільки якість самих дверей визначає надійність і захищеність приміщення, але і те, як вони були вмонтовані в отвір. Для встановлення вхідних дверей необхідні спеціалізовані інструменти, а непідготовлена людина може зробити достатню кількість помилок. Монтаж дерев’яних дверей Івано-Франківськ – копітка і дуже відповідальна робота, до якої не варто ставитися поверхово. І якщо існують сумніви у своїх навичках навіть після вивчення інструкцій, рекомендуємо звернутися до майстрів.

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

Необхідне обладнання

Для правильного і акуратного встановлення вхідних дверей можуть знадобитися спеціальні інструменти, які спрощують процес монтажу. Пам’ятайте, що майстри по встановленню дверей напевно мають всі необхідні інструменти. І якщо у вас немає будь-якого необхідного інструменту, рекомендується його придбати або вдатися до допомоги майстра.

 • перфоратор;
 • дриль;
 • кувалда;
 • молоток;
 • зубило;
 • рівень будівельний;
 • зварювальний апарат;
 • шліфувальна машина;
 • захисні окуляри;
 • цементна суміш або піна;
 • азбестова тканина;
 • шуруповерт;
 • монтування;
 • свердло по бетону діаметром 12 мм;
 • набір торцевих ключів;
 • розпилювач з водою;
 • дерев’яні бруски (клини, зазорные пластини).

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

Підготовка дверного отвору

Вибрати двері – заняття непросте. Серед десятків, а то і сотень варіантів необхідно зупинитися лише на одних – тих, які відповідають потребам власників як за своїм зовнішнім виглядом, так і за функціональностю і надійністю. Вибір дверей – не те питання, в якому можна покластися на інтуїцію або свої смакові уподобання. Вище всього цього повинні стояти відповідності розмірів дверей прорізу, призначеному під двері. Від красивих дверей з найвищим рівнем зломостійкості багато толку не буде, якщо їх не вдасться встановити.

Зняти заміри можна самостійно, якщо робити все правильно, акуратно і обережно. Правильні виміри робляться від торців отвору, які варто очистити:

 • наличники демонтуються, тому від них можна позбутися без залишку за непотрібністю в подальшому;
 • необхідно позбутися від штукатурного шару;
 • також забирається і монтажна піна;
 • поріг точно також демонтується.

Проробивши все це можна буде побачити дверну коробку (лутку) і торці отвору, між якими є проміжки. Залишилося зробити самі виміри. Для цього вимірюється відстань між протилежними торцями як мінімум три рази з рівною відстанню один від одного. Цю процедуру слід виконати як вертикально, так і горизонтально. За основу дверної коробки надалі беруться менші з чисел з відступом ще 1-2 см (в меншу сторону).

Далі покупцеві необхідно визначитися: або він обирає двері, максимально наближені до отриманого результату, або ж підганяти отвір під обрані двері. Варто пам’ятати, що в залежності від виробника і товарної лінійки розміри дверей можуть змінюватися.

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

Позбавлення від короба за допомогою молотка та сокири

Правильний демонтаж дверного отвору

Вирішальну роль в тому, наскільки легко демонтувати лутку, грає матеріал, з якого складаються стіни. Особливу акуратність і уважність слід приділити в разі, якщо вони зведені з піно-, газо – або керамзитобетону. Ці матеріали схильні до відколів і слід уникнути пошкоджень. Для того, щоб провести демонтаж, слід:

 1. зняти дверне полотно з петель;
 2. розрізати на кілька частин коробку за допомогою ножівки або болгарки;
 3. розрізані шматки витягти за допомогою фомки, або лому.

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

Оброблений дверний проріз з “захисною плівкою”, щоб менше бруду потрапляло в будинок

Приведення дверного отвору в правильний вигляд

Що слід розуміти під “правильним виглядом” дверного отвору? Перш за все – його очищенність від залишків колишніх дверей. Весь процес полягає у видаленні торців, старих кріпильних елементів, штукатурки і монтажної піни.

Пам’ятайте, що встановлені металеві кріплення слід акуратно видаляти за допомогою болгарки.

Варто враховувати, що якщо планується замінити двері, що стоять довгі роки, або знаходяться в старенькому будинку, то варто звернути особливу увагу на балку перекриття, встановлену над дверним прорізом. Можливо, вона вже не відповідає необхідним критеріям – розвалюється, тріскається та інше. У цьому випадку її необхідно замінити.

Дану процедуру не рекомендується проробляти самостійно.

Також варто розібратися з ділянкою під порогом. У старих цегляних будинках в цьому місці часто утворюються зазори, в яких скупчується сміття. При встановленні нових дверей від цього слід позбутися.

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

Готовий дверний проріз

Позбавлення від тріщин і зазорів

Виявлення всіх дефектів дверного отвору – завдання непросте, але цілком здійсненне і, що набагато важливіше, обов’язкове. Але недостатньо просто дізнатися про існування тріщин і порожнеч. Від них слід позбутися, щоб забезпечити максимальну захищеність приміщенню.

Якщо ви замовили монтаж дерев’яних дверей Івано-Франківськ майстрам, то за вашим бажанням вони використовують один з доступних способів (у разі необхідності використання якогось конкретного випадку з більшою часткою ймовірності буде вибраний необхідний):

 • Цементно-піщаний розчин у співвідношенні 1 частина цементу до 3 частин піску. Дверний отвір необхідно змочити водою, після чого зазори заповнюють розчином. Це досить тонка і копітка робота, до якої варто поставитися з максимальною акуратністю та зосередженням. Для великих зазорів також слід використовувати цеглу (цілісну або биту), а для дрібних буде достатньо лише суміші. Перед тим, як приступити до усунення дрібних тріщин можна скористатися грунтовкою глибокого проникнення. Це дозволить крупицям стінного матеріалу скрепиться між собою, а також поглибить їх в товщу бетону, надавши йому міцності. У цьому випадку з дверним прорізом слід обходитися досить педантично – не варто плескати дверима, бити по стіні і інше до тих пір, поки розчин не висохне.
 • Монтажна піна. Перед зароблянням тріщин цим способом коробку обклеюють паперовим скотчем шириною 30 мм. Це дозволить уникнути попадання зайвої піни на коробку дверей. Зсередини коробки з кожної сторони кріпляться по дві пластини (з фанери, ДВП або дерева). Тільки після цього можна приступити до заповнення зазорів. Після закладення зазорів піною з дверима варто обходитися так само акуратно, як і при виборі першого способу, близько доби.

Можна не вирівнювати поверхні торців, однак варто попрацювати над підлогою – підрівняти її за допомогою стягування, або ж підготувати місце під поріг.

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

Монтаж дверей майстрами

Монтаж вхідних дверей

Тепер, маючи підготовлений дверний проріз і придбані двері, варто подумати і про те, як правильно їх встановити. Захисну плівку не слід знімати до закінчення всіх монтажних робіт, щоб уникнути появи можливих дефектів.

Пам’ятайте, що якщо ви вирішили встановити вхідні двері самостійно, то продавець не несе ніякої відповідальності за ваші дії, а також не дає гарантій. І якщо ви не впевнені в тому, що зробите все правильно, слід звернутися до фахівців.

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

Встановлена дверна коробка

Встановлюємо дверну коробку

Насамперед придбані двері слід розібрати на полотно і коробку. Відклавши полотно, можна приступити до встановлення коробки. Встановити двері самостійно – дуже складна робота, оскільки необхідно стежити і за горизонтальним, і за вертикальним положенням коробки в отворі. Найчастіше при монтажі коробки використовують дерев’яні або пластикові підставки. Можливо, кращим варіантом вважається конусоподібні вставки. Їх досить легко вибити після виконання всіх робіт у разі непотрібності. Крім того, їх можна і залишити для додаткової підтримки.

Важливо відзначити, що встановлення відбувається урівень із зовнішньою поверхнею стіни, а повинні відкриватися двері назовні. Діагоналі рами, що виставляються, повинні бути рівними по довжині.

 1. Двоє виставляють дверну раму у проріз;
 2. В монтажних отворах пластин буряться отвори під болти або штирі;
 3. В отримані отвори забивають штирі або ж закручують шурупи, при цьому верх штирів слід розплющити; анкер можна приварювати до пластин у випадку, якщо все зроблено правильно;
 4. Змащують петлі і навішують полотно;
 5. Перевіряють, щоб штирьові протизнімні пристрої потрапляли в призначені для них отвори;
 6. Монтажною піною заповнюють можливі зазори, що з’явилися під час установки.

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

Металеві вхідні двері

Можливі способи кріплення конструкції

Незважаючи на те, що варіантів кріплення конструкції кілька, варто пам’ятати, що завжди дверну коробку слід кріпити мінімум по 10 точках: по 2 знизу і зверху, а також по 3 з кожного вертикального торця.

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

Майстер кріпить короб через вушка

Кріплення через вушка

Вушками називають планки з металу зі спеціальними отворами під кріплення, прив’язані до рами. Таке кріплення використовують при виробництві металевих вхідних дверей. А весь процес кріплення зводиться до невеликої інструкції:

 1. Планки відгинають до стіни і притискають як можна щільніше до неї;
 2. Через спеціальні отвори за допомогою перфоратора проробляють отвори під довжину анкера;
 3. Анкери вставляються в отвір через вушко, а після затягуються гайковим ключем.

Заміною анкерів може служити сталеві арматурні штирі. Їх точно забивають в отвори, приварюючи кінці електрозварюванням до планок. Щоб кріплення було більш міцним в отвори можна залити цементний розчин, а після – прибрати штирі. При використанні арматурних штирів слід дотримуватися глибини отвору в межах 15 см.

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

Кріплення через наскрізний отвір

Кріплення через наскрізний отвір

На ринку металевих вхідних дверей можна зустріти виробників, які вже на етапі виробництва передбачили наскрізні отвори в торцях коробки. У разі їх відсутності, можна зробити отвори самостійно за допомогою перфоратора і дрилі. Через отвори перфоратором роблять заглиблення в торцях, куди вставляються анкери чи штирі.

Якщо є необхідність використовувати цей спосіб для кріплення дерев’яних вхідних дверей, то слід використовувати тільки анкери. Гайки в цьому випадку “втоплюють” в коробку. Саме тому отвори роблять ширше – не по ширині анкера, а по ширині гайки. А глибина посадки в такому випадку дорівнює товщині кріпильного елементу. При монтажі дерев’яних дверей Івано-Франківськ неможливо використовувати штирі – їх ні до чого приварювати.

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

Короб, встановлений на металеві захоплення

Кріплення через металеві захоплення

Цей варіант використовують виключно в тих випадках, якщо є можливість з зовнішнього краю встановити додаткову металеву окантовку з профільного сталевого куточка.

У цьому способі з внутрішньої сторони лутки по точках кріплення приварюються металеві планки (3-4 см шириною, довжиною, рівній ширині дверного прорізу, 2-3 мм завтовшки). Є два способи приварювання: навскоси або перпендикулярно відносно частин коробки. У разі використання цього способу особливих умов ГОСТ не ставить.

Зсередини це кріплення утримується за допомогою металевих зачепів, а зовні – завдяки металевій окантовці.

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

Завершальний етап установки вхідних дверей

Три поради для правильного встановлення

Це невеликі, але досить корисні поради, які сприяють правильному кріпленню дверей:

 • кріплення коробки слід починати з боку петель;
 • весь процес необхідно проводити зверху вниз;
 • після встановлення кожного кріплення необхідно перевірити коробку на вертикальність.

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

Встановлені двері з терморозривом в приватному будинку

Встановлення дверей з терморозривом

У разі придбання дверей ДС 6 або ДС 10 слід враховувати дані рекомендації в момент встановлення:

 • в отвір з однорідного матеріалу (бетон, цегла та інше) такі дверей слід встановлювати на відстані до ⅔ товщини від внутрішньої поверхні стіни;
 • якщо в отворі використовується утеплювач, то двері ставлять за утеплювачем (в теплій частині);
 • дані двері потребують термоізоляції від приміщень з великою теплопровідністю, інакше у внутрішній частині будинку буде конденсуватися волога.

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

Встановлення і перевірка працездатності замків у вхідних дверей

Закінчення монтажних робіт

Правильність проведених робіт можна помітити за одною простою ознакою: якщо двері відкриваються і закриваються спокійно, не чиркаючи об підлогу і не чіпляючись ні за що, то все зроблено правильно. Переконавшись, що все зроблено вірно, полотно (самі двері) необхідно зняти, обробити поверхні короба, обклеїти їх малярським скотчем. Це – останній етап у встановленні, в якому необхідно позбутися від щілин і тріщин.

 1. За допомогою монтажної піни заповнюють зазори між прорізом і коробкою. Піна сприяє не тільки усунення зазору, але також виконує функцію утеплювача.

Замість піни можна використовувати цементно-піщаний розчин з додаванням будівельного гіпсу. Завдяки використанню гіпсу розчин сохне досить швидко.

 1. Поверхню зазору шпаклюють до максимальної рівності. Іноді для цього доводиться використовувати кілька шарів суміші.
 2. Роблять спеціальні відкоси, фарбуються або декоруються спеціальними матеріалами.
 3. Іноді можуть встановити добори, якщо в цьому є необхідність.
 4. Після цього позбавляються від малярного скотча.
 5. З зовнішньої сторони встановлюють наличники. У разі дерев’яних дверей їх кріплять до рами саморізами, закриваючи капелюшки декоративними ковпачками. Якщо ж металеві, то при кріпленні використовують заклепки, гвинти або болти.
 6. Встановлюють ручки і змащують всі петлі.
 7. Навішується дверне полотно на короб.

Як встановити міжкімнатні двері

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

Як встановити міжкімнатні двері

Увійшовши в квартиру, ви залишаєте за дверима і гомін вулиць, і шум транспорту, і «зовнішню» суєту і занурюєтеся в зовсім інший, тільки ваш світ. Ви відчуваєте себе за дверима, як за кам’яною стіною. І ця стіна повинна бути міцною і, природно, красивою.

Види дерев’яних міжкімнатних дверей

Гладкі двері

Гладкі двері можна придбати з натуральним шпоном та з покриттям з декоративної плівки. Двері з декоративною плівкою — особливо цікавий варіант в плані ціни – дешеві. Завдяки сучасній технології виробництва ламіновані покриття зовні майже не відрізняються від натурального шпону. Двері, декоровані під клен і в крашеному варіанті.

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

Гладкі міжкімнатні двері

Фільончасті двері

Фільончасті двері привносять в приміщення нотку витонченості. Вони представлені у вигляді полотен з цільної деревини, з шпоновою та ламінованою поверхнею — в кожному випадку обов’язково в поєднанні з профільованими обкладовими рейками з натурального дерева.

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

Фільончасті міжкімнатні двері

Засклені двері

Скляні вставки в дверях створюють м’який потік світла між кімнатами, а вставки зі скла — додаткову світлову точку в кімнаті.

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

Засклені міжкімнатні двері

Вибираємо міжкімнатні двері

Встановити міжкімнатні двері — завдання не дуже складне, але це ще й чудова можливість надати нові акценти відремонтованому приміщенню. В принципі, можна повністю замінити двері протягом декількох годин.

Існує безліч причин поміняти старі міжкімнатні двері на нові. Іноді це подряпини, обдерті краї і інші сліди зносу, які роблять заміну неминучою. Але частіше це просто бажання щось змінити в своєму побуті. Пропозицій по дверях настільки багато, що вибрати відповідні двері непросто.

На перше місце в виборі дверей традиційно виходить дизайн, однак, не менш важливим аспектом є і сфера застосування дверей. Двері зі скляною вставкою хороші для створення додаткового освітлення коридору. У той же час для ванної або дитячої кімнати такий варіант не підходить.

Крім того, дверні полотна відрізняються своїм внутрішнім наповненням і пов’язаним з цим рівнем звукоізоляції. Двері із стільниковим наповненням з картону дуже легкі і володіють низьким рівнем звукоізоляції. Моделі з внутрішнім деревностружковим прошарком, чи так звані вузькі перегородки усередині дверного полотна, більш масивні і підходять під будь-які сфери застосування з середніми механічними вимогами. А найбільш надійні серед таких дверей — моделі з цільної деревностружковою плитою і, звичайно, двері з масивною серединою. Повноцінно дерев’яні двері відповідають найвищим вимогам по ударостійкості та звукоізоляції.

Після того як питання вибору двері вирішено, можна підбирати до них фурнітуру.

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

Встановлення міжкімнатних дверей

Встановлення або заміна дверей разом з коробкою — актуальна тема майже в кожному будинку, будь то нове будівництво чи ремонт наявного житла. Однак актуальна тема — не значить проблема. Встановлення дверного блоку, виявляється, не таке вже й складне завдання. Крім пари простих інструментів і кількох дерев’яних шпонок воно вимагає лише трохи терпіння при підгонці коробки.

Насамперед слід провести заміри дверей. У разі новобудови для цього виміряйте розміри (висоту і ширину) прорізів у стіні, а при заміні дверей — просто старе дверне полотно. При цьому слід врахувати, що йдеться про праві або ж про ліві двері. Цього буде достатньо для того, щоб замовити нові двері разом з коробкою в спеціалізованому магазині або на будівельному ринку.

Визначення розмірів дверей

Перш ніж зробити остаточний вибір дверей, що сподобалися, необхідно визначити розміри новихї дверей разом з коробкою. Виміряйте розмір отвору в стіні і товщину стіни і визначте розміри підходящих дверей і дверної коробки. Наприклад: 760 мм ширина і висота-2015 мм при товщині стіни 135 мм. Отже, потрібен дверний блок розміром 735 х 1985 мм з дверною коробкою шириною 125 мм.

Ліві або праві двері?

При купівлі коробки і дверей слід звернути увагу не тільки на розміри, але і на напрям навісу дверей. Лівий і правий навіс означає сторону, з якої буде встановлюватися двері, якщо дивитися з кімнати, куди двері відкриваються.

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську

І нарешті, ще одна порада для вологих приміщень. Встановлюйте коробку на дерев’яні смужки товщиною приблизно 3 мм. Після монтажу їх слід видалити. Таким чином, можна буде легко нанести ущільнюючий шов. Якщо в майбутньому плануєте покласти під коробку килим, то рекомендується використовувати дерев’яні смужки товщиною 5 мм

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську Все, що вам потрібно: розпірка, складна лінійка, дерев’яні клини, рівень, піна для дверних коробок і в якості альтернативи розпірці — смужки деревностружкової плити

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську 1. Для визначення розмірів дверного блоку вимірюється ширина і висота в світлі дверного отвору в декількох місцях і береться менший розмір

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську 2. Для монтажу покладіть частини коробки на рівну поверхню, нанесіть невеликий шар клею і встановіть з’єднувачі (затвори-ексцентрики)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську3. Відразу в з’єднання вставте шурупи і різьбові втулки і ще раз перевірте стик на точність попадання

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську 4. Потім акуратно встановіть нову дверну коробку у стінний отвір і вирівняйте її

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську5. Нижні частини навісів вставте в попередньо просвердлені отвори в коробці і затягніть з допомогою шестикутника

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську 6. Тонкі наличники, які в подальшому будуть прикріплені до коробки, також зберіть за допомогою з’єднувачів з використанням клею

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську7. Розпірки, що запобігають деформації коробки від монтажної піни, встановіть в верхній частині коробки…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську 8. …а потім в нижній частині і на рівні замку закріпіть в пазі для лиштв за допомогою металевого фіксатора

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську 9. У сучасних розпірок є навіть спеціальні бульбашкові рівні вирівнювання, що дозволяє точно виставити коробку в дверному отворі

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську 10. Закріпіть коробку в її кутових частинах за допомогою дерев’яних клинів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську 11. За допомогою рівня перевірте правильність встановлення по горизонталі. Якщо щось нерівно, вийміть або добийте відповідні клини

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську 12. Встановлення дверної коробки по вертикалі перевіряємо по двох взаємно перпендикулярних площинах. Між дверима та підлогою повинен бути обов’язково повітряний просвіт від 5 до 7 мм

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську 13. Тепер вставте верхні дверні навіси в дверне полотно. Вгвинчування вимагає чималих зусиль, так що не зайвим буде скористатися додатковим важелем

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську 14. Навісьте дверне полотно, контролюючи при цьому повітряний просвіт, про який йдеться в пункті 12. У разі необхідності краще підперти коробку

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську 15. Після вирівнювання коробки і двері підкладіть клин під дверне полотно, щоб під час задування піною ніщо не зрушувалося

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську 16. На кожній стороні коробки створіть за допомогою піни для дверних коробок три точки приклеювання: зверху, посередині і знизу, у тих місцях, де знаходяться розпірки. Достатньо лише дозованих натискувань на 1-2 секунди

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську 17. Після затвердіння піни виступилу назовні масу обріжте ножівкою або гострим ножем

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську 18. У паз для лиштви нанесіть точково по краплині клею (на відстані 20 см), а потім закріпіть наличники

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську 19. Пригвинтіть дверну фурнітуру – дверну ручку. Слідкуйте, щоб замковий язичок точно входив в замковий отвір

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську20. Нарешті, можна провести встановчі роботи з дверними навісами, а також з коробкою і дверним полотном

Встановлення дверей без розпірок

Розпірки дуже зручні, особливо якщо доводиться мати справу з різною шириною дверей. Проте хороші розпірки коштують недешево, і в разі невеликої кількості дверних коробок в будинку і особливо однакових розмірів дверей використовуйте дерев’яні бруски власного виготовлення.

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську1. Виміряйте за допомогою складаної лінійки внутрішню ширину коробки в світлі і підготуйте распірочну конструкцію з непотрібних шматків ДВП

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську 2. При нарізці зверніть увагу на те, що слід відняти товщину вертикальних смужок деревостружкових пластинок

 

 

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську 3. Для утримання середньої дошки приклеюються невеликі шматочки плити на рівні замку. Потім коробку розклинюють за допомогою дерев’яних клинів

 

 

 

 

 

 

Монтаж дерев'яних дверей в Івано-Франківську 4. Подальший монтаж відбувається так, як показано, починаючи з рис. 11. У будь-якому випадку після затвердіння піни слід витягти клини.

Ціни на встановлення дверей в Івано-Франківську

Правильно встановленіа ​​вхідні або міжкімнатні двері гармонійно впишуться в інтер’єр і прослужать не один десяток років. Додайте до неї доводчик, і отримаєте ідеальний варіант для офісу. Не кожен майстер впорається з цією роботою на «відмінно» – може не вистачити інструменту або відповідних знань. Монтаж дерев’яних дверей Івано-Франківськ відноситься до числа послуг, які своїм клієнтам пропонує наша компанія. Ми не тільки реалізуємо вхідні та міжкімнатні конструкції різних розмірів і форм з доводчиками і без, але і професійно їх монтуємо. Ціна залежить від безлічі факторів, але ми можемо гарантувати, що вона повністю адекватна і одна з кращих на українському ринку. Дізнатися вартість встановлення міжкімнатних дверей і вхідних можна на сайті або за телефоном. Розпитайте про можливості поліпшення конструкції, видах доводчиків тощо.