Встановити кран у ванній кімнаті, кухні в Івано-Франківську

З кожним днем ринок сантехніки все більше розширюється і оновлюється сучасними моделями і пристроями, розрахованими на найдосвідченішого покупця. У цій статті ми якраз хочемо поговорити про актуальне: про вибір і види змішувачів для ванної кімнати та кухні.

Кухня і ванна: види змішувачів, їх переваги та призначення

Якщо при виборі змішувача для ванної кімнати характерними вимогами є дизайн і привабливість, то при виборі змішувача для кухні важливі його довговічність і практичність. Кухонні змішувачі діляться: на двохвентильні, одноважільні, сенсорні і термостатичні.

Встановити кран у ванній кімнаті, кухні в Івано-Франківську

Вентильні змішувачі досить прості по своїй конструкції, вони включають в себе поворотний вилив і дві кран-букси. Бувають двох видів: з гумовою прокладкою і з керамічними поворотними дисками. У разі зносу гумової прокладки її досить легко замінити.

На замітку: мінусом при використанні керамічних кран-букс є жорстка вода, її грубі частинки можуть пошкодити механізм. А плюсом є те, що керамічні кран-букси менше схильні до перепадів температур води і зношування.

Одноважільні змішувачі стали популярні завдяки зручності і простоти використання. Швидка регуляція температури води досягається за рахунок руху важеля вліво або вправо. А для регулювання напору води джойстик пересувається вниз-вгору.

На замітку: одноважільні змішувачі мають більш тривалий термін експлуатації за рахунок відсутності тертя металевих елементів.

Сенсорні змішувачі значно відрізняються від попередніх змішувачів своїм конструктивом. Зовні це звичайний кран, в якому немає вентилів і важелів. У корпус такого змішувача вбудований датчик, який фіксує інфрачервоне випромінювання. При піднесенні рук до крана спрацьовує фотоелемент і починається надходження води.

На замітку: на такий змішувач також можна легко налаштувати час початку і виключення подачі води.

Встановити кран у ванній кімнаті, кухні в Івано-Франківську

Термостатичні змішувачі мають дві ручки регулювання. Одна регулює подачу води, а друга її температуру. Принцип роботи заснований на використанні механічних клапанів без електронних датчиків. Це досить зручно, тому що, налаштувавши один раз температуру води, можна бути впевненим, що при наступних включеннях вона залишиться такою ж.

На замітку: термостатичні змішувачі оберігають від опіків у разі раптового відключення холодної води.

Відмінності змішувачів і встановлення

Основною відмінністю кухонних змішувачів від змішувачів для ванних кімнат є довгий, високий вилив для більш зручного миття посуду та набору води в високі ємності. У свою чергу, змішувач для ванної кімнати має гнучкий шланг, що подає воду в душову лійку.

Встановлення змішувача для ванної кімнати у Івано Франківську. У більшості багатоквартирних будинків змішувачі у ванній кімнаті найчастіше встановлюються на стіну.

Для встановлення змішувача у ванну нам знадобляться інструменти:

 • змішувач,
 • фум-стрічка,
 • ключ 12Х14 для встановлення ексцентриків,
 • розвідний ключ.

Звичайно, заміна або монтаж змішувача починається з перекриття подачі води, потім проводиться злив води, що залишилася, а далі краще слідувати докладної інструкції:

 1. Обережно, намагаючись не пошкодити різьблення стаціонарної сполучної частини, відкручуємо старий змішувач і зачищаємо різьблення від залишків обмотки.
 2. Приступаємо до складання нового змішувача згідно інструкції, що додається. Змішувач кріпиться з допомогою ексцентриків.
 3. Виконуємо обмотку різьблення фум-стрічкою або використовуємо звичне клоччя. Обмотані ексцентрики прикручуємо до фітингів водопровідних труб, які розташовані в стіні.
 4. Наступною дією буде примірка основного блоку змішувача і якщо первісна установка виконана успішно, то обидві сторони будуть прикручуватись без труднощів. Знімаємо основний блок і накручуємо декоративні плафони, що входять в комплект виробу.
 5. Тепер встановлюємо блок змішувача. Додаткової обмотки для нього не знадобиться, так як буде досить ізоляції на гайках. Гайки підтягуємо без зайвих зусиль.
 6. Після всього зробленого необхідно включити подачу води на магістралі і перевірити роботу змішувача. У разі появи крапель або течі, трохи підтягуємо гайки і перевіряємо ще раз.

Встановити кран у ванній кімнаті, кухні в Івано-Франківську

Установка змішувача на кухні у Івано Франківську. Тут зручність полягає в тому, що в більшості своїй мийки, на які монтується змішувач, продаються вже з отворами для монтажу.

Нам знадобляться інструменти:

 • змішувач,
 • фум-стрічка,
 • гумові прокладки,
 • паста для змащування різьбових з’єднань,
 • два розвідних ключа,
 • набір ріжкових ключів.

Порада: Якщо ви встановлюєте змішувач на демонтовану мийку, можна відразу прикрутити шланги. Це найвідповідальніший процес, оскільки ущільнювальні кільця дуже ніжні і надмірне зусилля приведе до їх деформації.

Щоб закрутити шланги, достатньо сили рук, але для кращого ефекту можна злегка підтягти їх розвідним ключем.

Порада: Якщо ви встановлюєте змішувач на вмонтованій мийці, скористайтесь спершу шлангом з короткою голкою (носик на кінці шланга). Це зроблено для того, щоб майстер мав доступ до граней гайок. Корпус може мати одне велику різьблення для фіксуючої гайки або 1-2 шпильки для встановлення спеціальної підкови.

Встановити кран у ванній кімнаті, кухні в Івано-Франківську Встановити кран у ванній кімнаті, кухні в Івано-Франківську

Далі слідуємо покроковій інструкції:

 1. Розташувавши змішувач в отворі в мийці, необхідно укласти прокладку і піджати її гайкою. Важливо, щоб майданчик на гайці рівномірно притиснув прокладку по всій площині, в іншому випадку кран буде бовтатися. Крім того, під час остаточної фіксації змішувача необхідно його правильно розташувати, щоб важіль і носик зайняли своє робоче положення.
 2. Перевіряємо, чи відкривається важіль у всіх положеннях, чи не заважають йому меблі або стіна.
 3. Підключаємо шланги. Але, щоб підключити шланги до кранів, скористайтеся фум-стрічкою або сантехнічним льоном, домігшись герметичності з’єднання. Необхідно використовувати два розвідних ключа, щоб не вирвати водорозетку зі стіни і не пошкодити шланги. Шланг не повинен бути натягнутим в місцях перегину. Нормальне положення – легке провисання, але не настільки велике, щоб досягати підлоги. Підведення холодної води повинно бути праворуч, а гарячої – зліва.
 4. Завершуємо роботи. Зараз необхідно буде закрити змішувач, візуально перевірити стан шлангів, сифону, перевірити, чи не бовтається корпус крану. Запуск крану проводиться тільки після оцінки герметичності шлангів і водорозеток.

Вартість встановлення змішувача в Івано Франківську

Ціна даної послуги в нашій компанії доступна для місцевого населення і безпосередньо залежить від типу обладнання. Точну вартість можна побачити на сайті або дізнатися у диспетчера по телефону.

В ціну послуг фахівця входить:

 • монтаж сантехнічного пристрою, батарейок, контрольної коробки;
 • створення з’єднання проводу сенсора / самого пристрою і контролера;
 • закріплення лійки на ванну;
 • перевірка коректної роботи.

Перекриття води, створення нових виводів, прокладка труб, штробування стін, видовбування ніші, прокладка труб і різноманітні оздоблювальні роботи оплачуються додатково.

Також майстер може сходити з вами в магазин або на ринок, щоб допомогти вибрати максимально підходящий і якісний сантехнічний пристрій.

Для більшого комфорту замовляйте встановлення змішувача у ванній або на кухні вже сьогодні!.