Що може бути для людини ближче, ніж його житло, і що може його турбувати більше ніж захист власної квартири? З давніх часів господарі дбали про безпеку власного житла і майна. Первісні люди встановлювали пастки біля входу в печеру, в середні століття навколо замків копали рови, а сьогодні основною системою забезпечення безпеки є встановлення відеоспостереження в квартирі.

Розвиток технологій вимагає від людей дивитися на світ новим поглядом і в сучасному житло затребуваними стають багатофункціональні системи, що базуються на інтелектуальних продуктах. Ми купуємо SmartTV, встановлюємо роботизовану побутову техніку і, звичайно ж, системи безпеки не залишаються осторонь. Всі господарі, що піклуються про власне майно, що перебуває у житлі, обов’язково вирішують таке питання, як монтаж відеоспостереження в квартирі Івано Франківськ.

Необхідність встановити відеоспостереження в квартирі обумовлюється його широкими можливостями, які дозволяють відповідати ритму життя в сучасному суспільстві. Встановити відеоспостереження в квартирі стає модним.

Монтаж відеоспостереження в квартирі Івано-Франківськ

Розглянемо завдання, які вирішує система відеоспостереження для квартири

По-перше, відеоспостереження в квартирі є універсальною системою здійснення охорони майна. Сучасний комплект відеоспостереження для квартири містить весь необхідний функціонал для повноцінного захисту майна під час вашої відсутності. Базові можливості відеоспостереження дозволять вчасно виявити несанкціоноване проникнення і сповістити вас про цей факт, наприклад, надіславши SMS-повідомлення.

По-друге, встановлення відеоспостереження в квартирі Івано Франківськ дозволяє повністю контролювати переміщення будь-яких людей на її території під час вашої відсутності. Однією з найбільш розповсюджених функцій є відеоспостереження за нянею. Відеоспостереження за нянею в квартирі настільки широко поширене, що вже стало для багатьох людей такою ж даністю, як наявність, наприклад, мікрохвильової печі. Також як відеоспостереження за нянею, в квартирі здійснюється контроль роботи будівельників, прибиральників, технічних служб (електриків, сантехніків та інших людей.

По-третє, дбайливі власники приймають рішення встановити в квартирі відеонагляд, ціна якого істотно менше можливих витрат без його відсутності. Напевно у багатьох виникали думки по дорозі на роботу, чи вимкнена праска або чайник. Встановлення відеоспостереження в квартирі дозволяє розвіяти похмурі думки і точно встановити факт повного порядку, або навпаки необхідності екстрених дій по виправленню ситуації. Розширення можливостей відеоспостереження в квартирі здійснюється щоденно, завдяки появі численним бездротовим мережам в офісах, ресторанах і навіть парках дозволяють без проблем віддалено підключатися і контролювати події. Правильне налаштування пристрою зберігання і обробки інформації дозволяє вам через будь-який браузер отримати доступ до зображення з камери відеоспостереження, природно, після введення відповідного пароля.

Монтаж відеоспостереження в квартирі Івано-Франківськ

Підключення до відеонагляду за допомогою смартфона

Комплект відеоспостереження для квартири

Сьогодні можна купити комплект відеоспостереження для квартири. Ідея створення комплекту відеоспостереження в квартиру полягає в попередньому підборі обладнання та його тестування на сумісність роботи. Зазвичай комплект відеоспостереження для квартири стає базою, на основі якої здійснюється остаточний підбір обладнання під планування квартири і специфіку вимог.

Комплект відеоспостереження для квартири включає в себе певну кількість камер відеоспостереження, відповідна камерам кількість кабелів, а також відеореєстратор, який виступає в ролі пристрої зберігання та обробки інформації. Кількість камер відеоспостереження в комплекті зазвичай кратне двом і становить від двох до шістнадцяти камер відеоспостереження. У відповідності з кількістю камер підбирається і відеореєстратор. Відеореєстратор з одного боку максимально задіює можливості вибраної моделі камери відеоспостереження, а з іншого – відповідає потребам у виведенні інформації і управлінням системою.

Додатково до базового комплекту відеоспостереження підбираються компоненти, які приводять у відповідність механізми роботи системи з вашими побажаннями. Найбільш часто до комплекту відеоспостереження для квартири підбираються:

 • Домофони з відеоспостереженням для квартири.
 • Ємнісні датчики руху.
 • Шафа для безпечного зберігання відеореєстратора.
 • Джерело безперебійного живлення для автономної роботи.
 • Мікрофон для запису звуку.

Монтаж відеоспостереження в квартирі Івано-Франківськ

Встановлення бездротового відеоспостереження у квартиру

Одним з поширених питань до нас, при надходженні заявки встановити відеоспостереження в квартирі, полягає в турботі про цілісність здійсненого ремонту. Чудово, якщо монтаж відеоспостереження в квартирі Івано Франківськ здійснюється «до» або «під» час ремонтних робіт, коли можна без проблем заховати проводку в стіни, а якщо ремонт здійснено, приходить на допомогу бездротове відеоспостереження. Якщо здійснюється бездротове встановлення відеоспостереження в квартирі ціна відходить на другий план, так як вартість бездротових Wi-Fi камер відеоспостереження істотно вище.

Варто зазначити, що використання Wi-Fi камер відеоспостереження в квартирі повністю не виключає наявність проводки і кабель живлення все-таки доведеться до них підводити, але можливості її розміщення без збитку поточному ремонту та спотворення візуального сприйняття інтер’єру стають в рази вище. В даній ситуації камери відеоспостереження можуть розміщуватися, наприклад, близько наявних розподільних коробок електропроводки.

Важливо розуміти, що професійне встановлення камери відеоспостереження в квартирі полягає не тільки в її роботі, а й гармонійному поєднанні з елементами декору. В даному випадку наявність камери відеоспостереження не буде звертати на себе постійну увагу і викликати дискомфортні відчуття. Ці фактори враховуються нашими фахівцями, коли здійснюється проектування та монтаж відеоспостереження в квартирі Івано Франківськ.

Монтаж відеоспостереження в квартирі Івано-Франківськ

Проектування і монтаж відеоспостереження в квартирі в Івано Франківську

Професійне встановлення відеоспостереження в квартирі вимагає ретельного підходу до задачі. Монтаж відеоспостереження в квартирі є лише частиною робіт, які необхідно здійснити, щоб функції відеоспостереження повністю відповідали мінімізації всіх можливих ризиків, а також дотримувався високий показник ергономічності його експлуатації.

Вже під час першого дзвінка наші менеджери зададуть чіткі питання, які дозволять визначити первинне наповнення системи відеоспостереження. Для здійснення остаточних розрахунків вимог до обладнання і видачі критеріїв, за якими буде здійснюватися встановлення відеоспостереження в квартирі – ціна і терміни, необхідний виїзд фахівця. Під час візиту нашого експерта ви зможете обговорити всі питання і отримати компетентні відповіді щодо вибору обладнання, його кількості і якості, а також узгодити рамки бюджету з вашими фінансовими очікуваннями.

Однією з особливостей проектування монтажу відеоспостереження в квартирі є прихований монтаж камер відеоспостереження. Необхідно зазначити, що законодавчі обмеження, що стосуються використання прихованого відеоспостереження на території вашої власності діяти не будуть, і факт прихованого розміщення камери сам по собі не є протизаконним. Дійсно, прихований монтаж камер відеоспостереження несе в собі переваги, як з естетичної точки зору, так і з практичної. Якщо забереться у квартиру злодій, і не буде бачити камери відеоспостереження, то він не зможе їх відключити або пошкодити.

Важливим нюансом функціонування прихованого відеоспостереження в квартирі є зйомка третіх осіб. В даному випадку необхідно чітко розуміти завдання наявності відеоспостереження. Якщо здійснюється відеоспостереження за нянею в квартирі, то її необхідно попередити про це. В даному випадку няня буде з дитиною поводитися чемно і поштиво. Погодьтеся, адже здоров’я дитини важливіше факту отримання запису з можливою неадекватною поведінкою відвідувачів.

Критерії якості робіт, за якими здійснюється монтаж відеоспостереження в квартирі Івано Фраківськ, включають в себе досвід, акуратність і старанність. Саме ці критерії ми пред’являємо до всіх без винятку спеціалістів, які працюють в нашій компанії. Таким чином, монтаж поставити відеоспостереження в квартирі наші фахівці завжди зможуть у строк, з дотриманням чистоти, і без зайвих витрат.

Монтаж відеоспостереження в квартирі Івано-Франківськ

Використання ip відеоспостереження в квартирі

Встановлення відеоспостереження в квартиру є однією з небагатьох сфер застосувань відеоспостереження, в якій нівелюються основні переваги ip відеоспостереження:

 • легка масштабованість;
 • висока роздільна здатність камер відеоспостереження;
 • аналітична обробка відеоряду;
 • підключення камер з розподілених мереж.

Обмежені простору квартири не вимагають від камер видатного дозволу. Кількість камер також обмежено і цілком відповідає можливостям відеореєстратора середнього класу. Ціна на окремі елементи ip відеоспостереження істотно вище, ніж аналогові.

Разом з цим замовлення установки ip відеоспостереження в квартиру неухильно зростають. В даному конкретному випадку відсоток використання ip відеоспостереження пов’язаний з розширенням хмарних технологій зберігання даних і обробки інформації, істотним зниженням цін на обладнання та технологію PoE.

Використання технології PoE дозволяє передавати відеосигнал, звуковий ряд з камери та живлення на камеру по одному дроту, що в сукупності з питанням наявності ремонту, який описаний вище, робить вибір ip камери відеоспостереження більш кращим.

Монтаж відеоспостереження в квартирі Івано-Франківськ

Переваги професійного монтажу відеоспостереження

Варто сказати про поширену помилку самостійного монтажу відеоспостереження. З’єднання проводів з камерами відеоспостереження і відеореєстратором не є повним циклом робіт, який необхідно здійснити, щоб відеоспостереження запрацювало. Необхідно здійснити налаштування параметрів реєстратора і камер спостереження, наприклад, налаштування сліпих зон, швидкості і параметрів архівування даних, фокусування об’єктивів і безліч інших операцій.

Якщо не мати необхідні технічні навички, то можна витратити дуже багато часу на їх вивчення, переглядаючи багатогодинні тематичні ролики, або не маючи даного часу залишити встановлення відеоспостереження незавершеним. У даній ситуації самостійний монтаж відеоспостереження в квартирі Івано Франківськ буде вигідним, якщо ви захочете похвалитися перед знайомими, що зробили це самостійно. В інших випадках набирайте наш номер, замовляйте комплексну послугу і ви отримаєте результат.

Де замовити обладнання?

Якщо Ви хочете купити відеоспостереження для квартири, то інтернет-магазин remontuem.if.ua – це саме те, що потрібно. У каталозі можна вибрати оптимальний варіант для своєї квартири з кількістю камер від 1 до 4. Ціна відеоспостереження квартири також порадує клієнтів.

Встановлення відеоспостереження в квартирі також доступна для замовлення в нашій компанії. Фахівці підприємства працюють з різними видами обладнання.

Скільки часу може зайняти монтаж системи відеоспостереження?

Монтаж камер може займати від 1 робочого дня, обсяг робіт, а так само час виконання їх обговорюється безпосередньо з замовником.

У разі, коли монтаж необхідно виконати в неробочий час або вихідний день, співробітники компанії готові піти на зустріч нашим клієнтам. Всі необхідні нюанси обговорюються індивідуально.

Яка гарантія на виконані роботи по установці відеоспостереження?

На монтаж, виконаний інженерами нашої компанія , надається гарантія 12 місяців. Крім того компанія виконує постгарантійне обслуговування системи, ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам.

Чи можливий монтаж камер спостереження своїми силами?

Чи вийде заощадити на комплекті? Які переваги та недоліки в такому підході?

Монтаж системи спостереження власними силами цілком можливий, кожен, хто хоч раз тримав у руках викрутку, впорається з установкою камер.

Монтаж відеоспостереження в квартирі Івано-Франківськ

Для більш простого розуміння ситуація наведемо плюси і мінуси такого підходу:

З переваг:

 • вам не потрібно буде оплачувати послуги монтажу, в цьому випадку ви є “бригадою установників”;
 • можете приступати до роботи в будь-який зручний для вас час.

З недоліків:

 • за статистикою 80% підібраних самостійних комплектів або за допомогою громадських форумів, які неоптимальні і слабо сумісні. Наприклад досить потужна камера, але слабкий відеореєстратор, як наслідок весь потенціал камери не буде використаний.
 • під час монтажу може з’ясуватися, що у вас чогось не вистачає, наприклад монтажних комплектів для установки зовнішніх камер відеоспостереження, а їхати в найближчий будівельний магазин немає часу.
 • нестача робочих інструментів, складаних сходів, надійного перфоратора інструменту для зачистки і обтискача кабелів, і це не повний перелік, такий інструмент в домі може стане в нагоді дуже рідко, чи готові ви розщедритися заради “економії” на монтажі?
 • банально може не вистачити “робочих” рук, виконуючи монтаж самостійно будьте готові, що на це піде в 5-6 разів більше часу ніж це була бригада установників.

Виконувати монтаж самостійно або замовити бригаду вибирати вам, якщо для вас важливий кінцевий результат, то краще звернутися до професіоналів своєї справи.

Варто пам’ятати одну просту істину: не варто економити на відеоспостереженні, оскільки якісне обладнання в сукупності з професійним монтажем – запорука безпеки і порядку на вашому об’єкті. Отримати детальну консультацію можна у менеджерів нашої компанії.