Залежно від дизайну кімнати, у господарів може виникнути бажання встановити на вікна жалюзі замість штор або разом з ними. Їх встановлюють не тільки для укриття приміщення від сонця, але і як елемент декору. Які ж переваги установки жалюзі і як їх можна встановити без допомоги фахівця?

Монтаж жалюзі Івано-Франківськ

Вибір жалюзі і матеріалу

Різновиди жалюзі по положенню планок:

 • вертикальні;
 • горизонтальні.

Різновиди жалюзі за матеріалами:

 • алюмінієві;
 • пластикові;
 • дерев’яні;
 • бамбукові;
 • тканинні.

Вибираючи жалюзі, варто взяти до уваги, в першу чергу, дизайн приміщення. Для кімнат зі шторами і гардинами краще всього встановити вертикальні або горизонтальні жалюзі. Тканинні жалюзі переважні для створення елегантного дизайну в інтер’єрі і використовуються самостійно. При втіленні модернового стилю застосовні дерев’яні і бамбукові. Головне, щоб вони тематично вписувалися в інтер’єр вашого будинку.

Основна їх функція: захист від сонця, охолоджені повітря, захист меблів від вицвітання з-за прямих сонячних променів.

Монтаж жалюзі Івано-Франківськ

Горизонтальні пластикові жалюзі

Монтаж жалюзі Івано-Франківськ

Горизонтальні алюмінієві жалюзі

Монтаж жалюзі Івано-Франківськ

Дерев’яні жалюзі

Монтаж жалюзі Івано-Франківськ

Бамбукові жалюзі в асортименті

Незважаючи на те, що жалюзі представляють із себе досить прості конструкції, їхнє встановлення вимагає дотримання певних правил. Монтаж жалюзі Івано-Франківськ вигідніше одразу замовити при покупці таких конструкцій в спеціалізованому магазині.

Чому варто використовувати професійні послуги по встановленню жалюзі?

Встановлення жалюзі вимагає залучення досвідченого фахівця. Ви зможете звернутися за допомогою при купівлі жалюзі в нашу компанію, замість того щоб проводити встановленн своїми руками. Ціна на такі послуги в нашій компанії невисока. Ми оперативно реагуємо на всі звернення покупців і проводимо встановлення в зручний для них час. У нашій компанії можна замовити на вигідних умовах встановлення різних навісних захисних конструкцій для вікон:

 • горизонтальних жалюзі;
 • вертикальних жалюзі;
 • рулонних штор.

Наші майстри зможуть провести встановлення жалюзі на вікна з ПВХ або дерева без пошкоджень герметичності віконної рами відповідно до рекомендацій виробників таких конструкцій.

Монтаж жалюзі Івано-Франківськ

Чи залежить встановлення від типу жалюзі?

Монтаж жалюзі Івано-Франківськ багато в чому залежить від типу світлозахисної конструкції. Сьогодні для обладнання вікон в житлових або комерційних приміщеннях можуть використовуватися різноманітні види жалюзі. У нашій компанії можна придбати жалюзі різного типу за вигідними цінами на вікна різної конфігурації, виготовлені з різних матеріалів. При проведенні установки жалюзі своїми руками потрібно врахувати:

 • особливості конструкції вікна та жалюзі;
 • провести точні виміри;
 • правильно зібрати захисну конструкцію;
 • провести послідовно всі етапи монтажу.

Від точності виконання всіх дій буде залежати довговічність експлуатації самих жалюзі або рулонних штор, цілісність вікна і його зовнішній вигляд. Нерідко на таку операцію потрібно при відсутності відповідних знань і практичних навичок витратити цілий день. Проведем установку жалюзі будь-яких конструкцій за пару годин на всіх вікнах будинку.

У чому основні особливості монтажу?

Перш ніж проводити встановлення жалюзі своїми руками, доведеться витратити час на пошуки відповідної інструкції, в якій буде розказано, як правильно встановити конструкцію на вікно. Але не всяка інструкція може передбачити конкретні особливості віконної рами, її розмір і спосіб встановлення.

Монтаж жалюзі можна проводити за допомогою саморізів або спеціальних кронштейнів, що дозволяють обійтися без порушення герметичності віконної рами. Зазвичай такий тип кріплення застосовується на пластикових вікнах.

Монтаж жалюзі Івано-Франківськ

Як може проводитися установка горизонтальних жалюзі?

Горизонтальні жалюзі на сьогоднішній день дуже популярні: вони відмінно захищають приміщення від сонячних променів і служать його прикрасою. Ви тільки купили жалюзі, і хочете їх закріпити? Впоратися з таким завданням можна самостійно, навіть не маючи досвіду. Вам достатньо мати набір необхідних інструментів, інструкцію від виробника, і звичайно, бажання. Про способи кріплення горизонтальних жалюзі і піде мова нижче в статті.

Сучасне кріплення горизонтальних жалюзі

Перед тим, як виконати монтаж жалюз Івано-Франківськ, треба визначитися з методом монтажу – кріпити на стіну, стелю або на кожну віконну стулку окремо. Для того, щоб робота була якісною, ви повинні слідувати не тільки своїм смакам і уподобанням, але й конструктивним особливостям вікна.

Способи кріплення жалюзі

Є два способи установки:

 1. Кріплення на штапик. Вимагає великої акуратності, особливо, при виборі саморізів, так як, вибравши невідповідну довжину для саморіза, можна подряпати скло, а це може зменшити властивості герметизації і теплоізоляції для склопакета.

Монтаж жалюзі Івано-Франківськ

Встановлення жалюзі на штапик

 1. Кріплення на профіль. Після установки його важко замінити, якщо зламається.Для використання жалюзі в кутовій частині кімнати потрібно вибирати моделі з фіксованим низом, інакше при сильної вентиляції вони помнуться і змінять свій зовнішній вигляд.

Монтаж жалюзі Івано-Франківськ

Монтаж штапика на профіль

Кріплення до стіни

При такому виді монтажу жалюзі дуже важливо зробити правильні заміри вікна. Конструкція може повністю закривати вікно або бути трохи вище підвіконня, довжина залежить від вашого бажання. Ширина повинна бути на 10 см більше віконного отвору. Зверху 5 см займе карниз. Після замірів потрібно зробити розмітку і тільки потім кріпити жалюзі.

При встановленні на стіні, монтаж конструкції проводиться перед віконним отвором з використанням спеціальних кронштейнів. Обов’язково простежте, щоб вікно відкривалося без перешкод, а віконні ручки не заважали користуватися шторою. Якщо все врахували, проведіть розмітку для першого кріплення. За допомогою перфоратора або дриля просвердліть отвір для дюбеля. Потім прикладіть кріплення до стіни і прикрутіть його за допомогою шурупа. За допомогою рівня і лінійки відзначте місце для другого кріплення, на відстані 50 см від першого, і цим же способом закріпіть друге. Потім повісьте жалюзі з допомогою наявних засувок.

Монтаж жалюзі Івано-Франківськ

Кріплення до стелі

Зручний і надійний спосіб — кріплення горизонтальних жалюзі на стелю. Такий вид монтажу дозволяє використовувати штори від стелі до нижньої частини вікна, створюючи повну закритість приміщення. Спеціальні комплектуючі дозволяють провести кріплення жалюзі швидко і легко. Перед початком роботи виміряйте відстань від стелі до підвіконня або підлоги, якщо хочете повного закриття вікна. Вам знадобляться олівець, дриль, кронштейни, дюбеля, молоток, викрутка. Відзначте місце для кріплення на стелі. Дрилем проробіть отвір і забийте молотком дюбеля в стелю. Кронштейни до стелі прикріпіть шурупами. Для утримання в потрібному положенні посуньте фіксатори в кронштейнах. Після цих дій можете повісити штори. До речі, таким способом можна виконати і кріплення вертикальних жалюзі.

Монтаж жалюзі Івано-Франківськ

Кріплення на пластикове вікно

Горизонтальні моделі дуже затребувані, так як їх можна прикріпити не тільки на весь віконний отвір, але і на кожну стулку. Існує не один спосіб кріплення горизонтальних жалюзі на стулці вікна: просвердлити отвори в профілі вікна, прикрутити шурупами, використовувати кронштейни. Якщо говорити про варіант з шурупами, то це надійний і довговічний спосіб, але в профілі вікна будуть отвори. На герметичність це не впливає, але якщо ви захочете зняти жалюзі, то отвори будуть помітні. У такому випадку можливий варіант кріплення на кронштейнах або можна виконати кріплення на вікна без свердління.

За допомогою шуруповерта шурупи легко входять в пластик і надійно тримають всю конструкцію. Як тільки закручені всі шурупи, приступаємо до закріплення волосіні, яка буде утримувати жалюзі в площині стулки при відкритті. Натяг не повинен бути занадто сильним, але в той же час полотно не повинне відвисати. Потім одягаємо наличники на несучу жалюзі і перевіряємо їх роботу.

Монтаж жалюзі Івано-Франківськ

Монтаж без свердління

Відмінний спосіб зберегти час і сили – це кріплення горизонтальних жалюзі з допомогою особливого двостороннього скотчу. Не всі моделі можна встановити так, але якщо у вас така, то це дуже зручно. Скотч має двосторонню клейову поверхню, і світлозахисна конструкція міцно закріплюється на всі види вікон: глухі, що відкриваються, відкидні. Дуже зручний, простий і маловитратний спосіб. Такий спеціальний скотч легко зняти і замінити, а також відсутні дірки. Вибирати його слід найвищої якості, подивившись відгуки, а найкраще купити один примірник і перевірити його надійність на конкретному місці, тобто там, де безпосередньо ви будете робити монтаж.

Як бачимо, кріплення горизонтальних жалюзі можна виконати без труднощів в домашніх умовах. Головне – суворо дотримуватися основних правил. А для того, щоб штори відмінно справлялися зі своєю функцією, були надійні і прослужили тривалий термін, варто купувати вироби з якісних комплектуючих.

Монтаж жалюзі Івано-Франківськ

Як кріпляться вертикальні жалюзі?

Монтаж вертикальних жалюзі може бути проведений різними способами:

 • на стелю;
 • у віконний отвір;
 • в простінок над вікном.

Але часто доводиться стикатися з тим, що на стіні можуть зустрічатися різні перешкоди у вигляді батареї або виступу. В цьому випадку потрібен карниз, виготовлений за індивідуальними розмірами. Наша компанія допоможе не тільки правильно вибрати захисні конструкції вертикального типу, але і проведе їх якісну і надійну установку на вікна будь-якого розміру та конфігурації.

Спосіб 1: встановлення жалюзі до стельової зони і укосів

Цей тип монтажу реалізується за рахунок вкручування шурупів укосу. Візьміть карниз і прикладіть його до вікна для того, щоб зробити помітки проходів кріплення. Потім перфоратором пробийте в тих місцях отвори і помістіть дюбелі. Намагайтеся не зачепити перфоратором відкоси, інакше стіна може тріснути і відколотися. Після вкручування дюбелів до них прикладають карниз, який закріплюється шурупами.

Монтаж жалюзі Івано-Франківськ

Кріплення жалюзі до стелі і до стіни

Спосіб 2: кріплення на кронштейни, що фіксуються на стіну

Другий спосіб ґрунтується на приєднання кронштейнів до стіни, а потім надіванні на нього карниза. Для цього берете кронштейн, прикладаєте до віконного отвору, заміряєте місця монтажу. Далі просвердлюєте шуруповертом отвори, вкручюєте дюбелі і кріпіте шурупами кронштейн, а на нього ставите карниз.

Монтаж жалюзі Івано-Франківськ

Монтаж жалюзі на стіну

Як зменшити ширину жалюзі

Зменшення ширини жалюзі відбувається за декількома принципами:

 1. Помістіть горизонтальні вироби на рівну поверхню і проставте параметри для обрізки. Акуратно обріжте ножівкою по металу карниз і рейки, щоб не зіпсувати покриття.
 2. Зменшити горизонтальні жалюзі можна по їх висоті. Перш знімають карниз і шнур. Зніміть ламелі до необхідного розміру і поставте на місце нижній карниз, а зайву шнурівку можна відрізати.
 3. Вертикальні жалюзі обрізаються безпосередньо ножицями або ножівкою до потрібної висоти. У свою чергу кріплення переміщається на нову довжину.

На завершення бажаємо вам успіхів і будьте акуратні!

Як кріпляться рулонні штори?

Встановлення рулонних штор проводиться в залежності від типу їхньої конструкції та особливостей самого вікна. Їх можна повісити на саморізи, кронштейни або двосторонній скотч. Різноманітні типи таких конструкцій можна прикріпити як на:

 • стелю;
 • стіну;
 • віконний проріз.

При цьому слід проводити точні розмітки і враховувати особливості віконної конструкції.

Як встановити жалюзі на мансардні вікна?

Нерідко встановлення жалюзі в мансарді заміського будинку викликає певні труднощі при проведенні монтажу власними силами. Слід пам’ятати, що на мансардні вікна такі конструкції встановлюються на кронштейни, встановлені в 4 місцях. Свердлити отворів для шурупів в цьому випадку не потрібно. Фіксація ламелей проводиться на такому вікні за допомогою туго натягнутої волосіні, яка забезпечує їх розташування в паралельної склу площині.

Монтаж жалюзі Івано-Франківськ

Переваги професійного монтажу

Наша компанія допоможе встановити жалюзі будь-якого типу в максимально короткі терміни. Ми працюємо без вихідних і можемо приїхати до клієнта додому у зручний для нього час. Наші фахівці володіють великим практичним досвідом, чудово розбираються в конструкціях жалюзі і способах їх встановлення на вікна різної конфігурації та конструкції.

Ми приїжджаємо в точно встановлений термін, не змушуючи своїх клієнтів чекати годинами приїзду майстра. Наші фахівці за кілька годин якісно проведуть монтаж жалюзі на вікна у вашому будинку, в той час як ви можете займатися своїми невідкладними справами.

Ми пропонуємо своїм клієнтам комплекс послуг при купівлі жалюзі в нашій компанії, що включає в себе:

 • попередні виміри віконних прорізів;
 • підбір конструкцій відповідного типу;
 • оперативну установку і регулювання.

Наші фахівці не пошкодять віконних конструкцій та не порушать лицьової обробки стін і стелі. Ми швидко встановимо будь які жалюзі та рулонні штори в потрібне місце, не порушуючи цілісності інтер’єру міської квартири або заміського будинку. Залишити заявки на виклик майстра можна на нашому сайті у будь-який час доби.

Ціни на монтаж жалюзі в Івано-Франківську

Вартість установки жалюзі на вікна (кріплення до стелі і на стіни):

Вертикальні жалюзі – від 15 грн \ кв.м .;

Дерев’яні жалюзі – від 25 грн \ кв.м.

Рулонні жалюзі – від 32 грн \ кв.м .;

Тканинні жалюзі – від 18 грн \ кв.м .;

Бамбукові жалюзі – від 20 грн \ кв.м .;

Жалюзі з волосінню – від 22 грн \ кв.м .;

Вертикальні жалюзі – від 15 грн \ кв.м .;

Горизонтальні жалюзі – від 15 грн \ кв.м .;

Виїзд майстра на заміри – безкоштовно (при замовленні монтажу).

Дані розцінки більше застосовні у випадках, коли жалюзі купуються з монтажем під ключ. Якщо необхідно встановити вже куплені конструкції з алюмінію, дерева, ПВХ та ін., вартість роботи може розраховується погодинно:

Монтаж жалюзі Івано-Франківськ

Перша година роботи – 150 грн;

Друга і наступні – 90 грн.