Натяжні стелі Івано-Франківськ

Все частіше в сучасному світі дизайнери і власники квартир використовують натяжні стелі Івано-Франківськ для оформлення приміщень. Такі вироби дозволяють усунути нерівності стелі і урізноманітнити інтер’єр квартири. Варіантів стилістичних рішень на даний момент предостатньо, тому кожен зможе знайти для себе те, що йому доведеться до душі.

Перед тим як купувати плівку, необхідно приділити увагу правильному підбору матеріалів. Насамперед, варто виділити кілька видів виробів: виконані з тканини і ПВХ.

Стеля з ПВХ

Такі конструкції мають чудовий зовнішній вигляд і відмінно протистоять впливу різних агресивних факторів зовнішнього середовища. Вироби можуть бути виготовлені в різних варіантах фактурної обробки: глянець, сатин, матова поверхня. Ви також на свій розсуд можете вибрати колір виходячи з дизайну квартири або приміщення.

Натяжні стелі Івано-Франківськ

Серед недоліків варто виділити: надзвичайну крихкість матеріалу, який рветься при механічному впливі. Ще одна важлива проблема — утворення тиску між полотном та стелею, що може привести до деформації при закритті дверей. Якщо така ситуація виникне, то фірма, що виконує монтаж, має виправити проблему за свій рахунок.

Така стеля виробляється залежно від площі і розмірів приміщення. Максимальна ширина полотна може доходити до трьох метрів, якщо вам не вистачить цього показника, то можна приварити ще одну смужку матеріалу. При використанні професійного обладнання такий шов залишиться практично непомітним для вас і ваших гостей.

При експлуатації виробів слід враховувати один важливий нюанс — матеріал тріскається при дії низьких температурних режимів. Дана проблема легко усувається за допомогою опалення, важливо, щоб температура не падала нижче -5 градусів за Цельсієм. Враховуйте всі ці нюанси, якщо ви хочете придбати і змонтувати натяжну стелю з ПВХ-плівки.

Тканинні

Натяжні стелі Івано-Франківськ

Тканинні натяжні конструкції являють собою сітковий матеріал, який просочується спеціальним складом, що надає додаткові позитивні експлуатаційні характеристики. Найбільш цінна гідність виробів полягає в тому, що вони володіють високою міцністю, якщо порівнювати їх з плівкою з ПВХ. Варто врахувати, що здійснювати монтаж такої стелі повинні тільки професіонали, при цьому вибирати потрібно тільки якісних та надійних виробників.

Натяжні стелі в квартирі

Натяжні стелі Івано-Франківськ

При ремонті в квартирі власники все частіше стали встановлювати натяжні стелі Івано-ФранкІвськ, так як цей варіант обробки дозволяє оформити інтер’єр в самому різноманітному стилі. Крім того, що вони дозволяють досягти потрібного ефекту, вони ще володіють відмінними експлуатаційними властивостями. Натяжні стелі також застосовуються в різних будівлях: в басейні, в офісі, ресторані, і навіть лікарні. Вони мають гігієнічний і пожежний сертифікати, що відповідають усім Європейським стандартам.

Відмінні зовнішні дані натяжної стелі можуть дозволити виконати будь-які колірні рішення. Багата палітра кольорів з понад 100 відтінками не поставить в безвихідь при розробці дизайн-проекту. Можливість комбінувати відразу декілька відтінків, проводити швидкий і якісний монтаж поставили натяжні стелі на перше місце серед оздоблювальних матеріалів для ремонту квартири. Їм також не потрібен ретельний догляд.

Матова натяжна стеля в квартирі

Натяжні стелі Івано-Франківськ

Натяжні стелі з матовою фактурою сподобаються прихильникам класичного стилю. Плівкові стелі (ПВХ) з ідеально рівною поверхнею підходять для всіх приміщень в квартирі. Вони надійно захищають від заток і приглушують шум від сусідів зверху. Недорогі матові натяжні стелі в квартирі виглядають природно і не відволікають на себе увагу, оскільки не відображають світло і не блікують.

Глянсова натяжна стеля в квартирі

Стелю з глянсовою поверхнею дизайнери радять встановлювати в приміщеннях з сучасним стилем інтер’єру. Їх відрізняє різноманіття кольорів і відтінків (більше 120). Вони доречні у загальних кімнатах, передпокої і особливо у ванній і туалетній кімнаті, де їх стійкість до заток дуже корисна. Глянсові натяжні стелі в квартирі створюють відчуття простору, великого обсягу, чого так не вистачає при маленьких площах.

Сатинова натяжна стеля в квартирі

Натяжні стелі Івано-Франківськ

Сатинові стелі підійдуть для будь-якого приміщення в квартирі. В їдальні і вітальні вони стануть прекрасним доповненням до інтер’єру, в спальні, наприклад, на таку стелю можна нанести розпис у вигляді зоряного неба. Встановлення цих стель у квартирі позбавить власників від наслідків заток (1 кв. метр стелі витримує близько 100 л води) і від необхідності частих ремонтів (термін служби 10-15 років).

Тканинні натяжні стелі в квартиру

Натяжні стелі Івано-Франківськ

Стелі з тканини, просочені поліуретаном – найдорожчий варіант для квартир. На відміну від вінілової плівки, встановлення тканинного полотнища не вимагає нагрівання приміщення з допомогою теплової гармати, її можна монтувати при кімнатній температурі. Тканинні стелі міцніші, тому вони гарні в дитячій, їх не так легко пошкодити, як вінілові.

Багаторівневі натяжні стелі в квартиру

Багаторівневі композиції здатні творити чудеса. З їх допомогою можна до невпізнанності змінити вигляд квартири. Це прямолінійні, криволінійні або більш складні форми, розроблені індивідуально. Призначення цих конструкцій може бути різним: від поділу приміщень на зони і створення в будинку затишних куточків для активного відпочинку і релаксації, до приховування проводів і комунікацій.

Натяжні стелі з фотодруком в квартиру

Натяжні стелі Івано-Франківськ

Немає більш оригінального способу зробити інтер’єр своєї квартири, що відображає індивідуальність її господаря, ніж встановити натяжну стелю в квартиру з фотографіями. Для цього використовують полотна з вінілу з сатиновою або матовою фактурою. Зображення завдадуть на вінілову плівку, воно повинно бути підібрано за кольором і формою до інтер’єру. А дизайнер намітить для нього вдале місце на макеті стелі.

Порівняння натяжних стель

Сьогодні натяжні стелі вано-Франківськ є дуже популярними. Це найбільш вдалий варіант поновлення стелі у вашому приміщенні (будинку, офісі, квартирі), так як ціни на них доступні практично всім. На нашому сайті представлено докладний опис і порівняння натяжних стель. А також дизайн натяжних стель кожного виробника, який можна подивитися в кожному розділі.

Порівняння натяжних стель – вітчизняні

Натяжні стелі Івано-Франківськ

Ідеально підходять для виконання стандартних дизайнерських рішень. Невеликий вибір кольорової палітри не дає дизайнеру широкий простір для різних комбінацій, тому їх найкраще купувати, якщо ви не плануєте вносити родзинку в свій інтер’єр. Що стосується якості ПВХ плівки українського виробництва, якщо проводити порівняння з зарубіжними виробниками, то вона цілком гідна уваги.

Порівняння натяжних стель – Кітайскі

Натяжні стелі Івано-Франківськ

Невелика варіація забарвлень, але з можливістю проводити монтаж без швів. Прийнято вважати, що продукція цієї країни неякісна через несумлінне ставлення до процесу виробництва. Звичайно, якщо говорити про дешеві матеріали, зрозуміло це найімовірніше так! Але якщо говорити про фабричне виробництво, де на кожному етапі продукція проходить перевірку – це абсолютно зворотна сторона.

Порівняння натяжних стель – Немецькі

Натяжні стелі Івано-Франківськ

В першу чергу, асоціюються з високою якістю. На сьогоднішній день обробна продукція німецьких виробників вважається однією з найбільш довговічних і високоякісних. Вони ідеально підійдуть для виконання різного роду дизайну в приватному і комерційному секторі з використанням множинних забарвлень. Багата палітра цих стель буде зберігати яскравість полотна досить довгі роки.

Порівняння натяжних стель – Французькі

Натяжні стелі Івано-Франківськ

Це законодавці моди інтер’єрної обробки. Завдяки такий відмінності від європейських і українських аналогів за своїми естетичними якостями вони цінуються своєю оригінальністю і неповторністю. Французькі компанії відкривають для дизайну досить широкі можливості комбінації інтер’єру. Якщо ви любитель оригінального і неповторного інтер’єру, то продукція цієї марки те, що вам треба!

Порівняння натяжних стель – Тканинні

Натяжні стелі Івано-Франківськ

Головним плюсом в порівнянні з іншими полотнами є відсутність швів, тим самим справляючи враження монотонності. Безшовний тканинний матеріал відрізняється від ПВХ своєю природною надійністю і міцністю. Ще один плюс безшовних натяжних стель – це нанесення фотодруку. Ідеально підходять для любителів монотонних і ексклюзивних рішень щодо дизайну інтер’єру.

Порівняння натяжних стель – Багаторівневі

Натяжні стелі Івано-Франківськ

Різні багаторівневі конструкції дозволяють створювати такі ефекти, як скошена стеля, “конус” і “арка” та інші оптичні обмани зору. Ідеально підходять для любителів незвичайних і нестандартних дизайнерських інтер’єрів. Ще однією особливістю такої конструкції є можливість приховати: трубопровід, вентиляцію, електропроводку і т.п.

Порівняння натяжних стель – Фотодрук

Натяжні стелі Івано-Франківськ

Фотодруком називають нанесення фотографії на полотно. Замовнику пропонується вибрати будь-яке фото, є навіть можливість зробити власне зображення. Однак дизайнери рекомендують обмежитися нейтральним малюнком, наприклад, красивим ландшафтом або панорамою морських красот. Дизайнерських комбінацій ціла безліч і втілити будь-яку вашу ідею в життя не становить великих зусиль.

Вимоги до монтажу натяжної стелі

 1. Технічні вимоги до монтажу натяжних стель – це обов’язкове збереження даних периметру, отриманих після замірів. Складання кошторису та креслень входить в обов’язки замірника.
 2. Технологія виготовлення натяжних стель передбачає як безшовний варіант, так і наявність зварних швів, про що замовнику повідомлено. Все залежить від ширини полотна, у кожного виробника вона різна.
 3. До підписання договору розташування швів погоджується з власником об’єкту і затверджується на робочому кресленні.

Натяжні стелі Івано-Франківськ

 1. Приміщення повинне бути підготовлене замовником:
 • Повна відсутність домашніх тварин, кімнатних рослин, цінних речей, предметів, що піддаються деформації під впливом гарячого повітря, який використовується при установці натяжних стель.
 • Стіни по всьому периметру приміщення повинні бути доступні, а також відсутність предметів меблів, керамічних і дзеркальних предметів у ванній кімнаті.
 • У разі здійснення кріплення на плитку, бажано щоб вона була викладена до несучої стелі, так як відступ від краю плитки повинен бути не менше п’яти сантиметрів.
 • Перед встановленням світильників місця під них позначаються на стелі, повинен бути хоча б один вивід електропроводки для можливості живити освітлювальні прилади.
 • В розпорядження монтажників повинна бути надана схема комунікацій (водопровідних труб, системи опалення, електропроводки). Якщо ж дана вимога не виконана, виконавець не бере на себе відповідальність за заподіяні в процесі монтажу пошкодження.
 • Всі оздоблювальні та конструктивні матеріали (керамічна плитка, гіпсокартон та інші) повинні бути надійно закріплені і витримувати зусилля на відрив, як мінімум, 60 кілограм на метр погонний. Наявність порожнеч між оздоблювальними матеріалами унеможливлює встановлення стелі. У разі необхідності кріплення до керамічної плитки вартість натяжних стель збільшується згідно прайс-листу.
 • Технічні вимоги для приміщень, де проводяться роботи: повинна бути повна герметичність в стельових плитах, вентиляційних коробах, що примикають до стін. Це виключає ефект «всмоктування» повітря, який надає несприятливий вплив на процес встановлення стелі.
 1. Встановлювані вбудовані світильники не повинні мати потужність, що перевищує 35 W. Крім цього, їх корпуси не повинні нагріватися вище 600 С. Світильники не повинні використовуватися безперервно довше 12 годин, так як це може призвести до деформації натяжної стелі. В іншому випадку краще встановити світлодіодні лампи, які не нагріваються і не зашкодять полотно.

Натяжні стелі Івано-Франківськ

 1. Для люстр, які своєю конструкцією передбачають лампи, спрямовані безпосередньо на стелю, відстань від лампи розраховується наступним чином (60 Вт = 60 см). Або також встановлюються лампи, що не нагріваються світлодіодні.
 2. Під встановленням люстри бригадою монтажників мається на увазі необхідне кріплення, монтажне кільце і підключення люстри.
 3. Якщо група монтажників прибула на місце роботи, але з вини замовника роботи виконати неможливо, виклик визнається хибним. В цьому випадку оплачується виїзд монтажної бригади.
 4. Вибираючи точкові світильники необхідно виходити з розрахунку різниці між зовнішнім і внутрішнім діаметром не менше 10 мм. В іншому випадку монтажне кільце буде виступати за кордони світильника, що створює неестетичний вигляд.
 5. Якщо висота приміщення, в якому будуть встановлюватися натяжні стелі, перевищує 3,2 метра, замовник зобов’язаний попередньо зробити настил і надати будівельні ліси.

Не лякайтеся цих вимог, без них неможливо зробити якісну роботу по встановленню натяжної стелі. Наша компанія встановить вам натяжну стелю будь-якої складності: комбінованого варіанту, багаторівневого, прямолінійного та криволінійного.

Французькі натяжні стелі

Натяжні стелі Івано-Франківськ

Стилістичне рішення для приміщень в сучасному дизайні відрізняються свіжістю ідей і великою різноманітністю дизайнерських прийомів. Французькі натяжні стелі Івано-Франківськ – один з елементів інтер’єру, який сьогодні застосовується досить часто і має безліч варіацій для декорування.

Чому французькі натяжні стелі?

ПВХ стелі використовуються в інтер’єрі різних країн, при цьому, особливо якісними вважаються французькі натяжні стелі. Також варто сказати, що винайдено це дизайнерське рішення саме у Франції – на це вказує витонченість цього предмету інтер’єру. Такі стелі являють собою полотно, розтягнуте на спеціальний каркас, що створює ілюзію завислої в повітрі стелі.

Перевага французьких натяжних стель

Насамперед, французькі натяжні стелі здатні приховувати всі недоліки поверхні, що не під силу іншим видам оформлення стель. Таким чином, можна перетворити старе приміщення або пропустити складний крок вирівнювання нерівної поверхні стелі.

Привертає також простота монтажу французьких натяжних стель – цю роботу варто довіряти виключно професіоналам, вони вже точно впораються з цією роботою оперативно. Роблячи ремонт у всій квартирі або приватному будинку, дуже важлива швидкість виконання робіт, в чому французькі натяжні стелі ціна в Івано-Франківську процвітають серед конкурентних варіантів.

Але якщо технічні характеристики не завжди зрозумілі і переконливі, то візуальний ефект здивує будь-кого. Французькі натяжні стелі виконуються з різного матеріалу, що дозволяє домогтися будь-якого ефекту – візуального розширення, освітлення приміщення, створення графічних малюнків. Для виробництва французького глянсового покриття використовується плівка ПВХ – матеріал, який під впливом нагрівання розподіляється по площі стелі і створює рівну блискучу поверхню. За рахунок цього досягається візуальне розширення простору, що відмінно допомагає при формуванні інтер’єру невеликих приміщень.

Натяжні стелі Івано-Франківськ

Матові і сатинові французькі натяжні стелі

Для створення сатинових і матових французьких натяжних стель використовується тканинне полотно. Воно не має блиску і створює рівну м’яку поверхню. У таких стель обмежена колірна палітра, вона представлена, в основному, в пастельних тонах, що якраз характеризує французький стиль – ніжний, витончений і ненав’язливий.

Для безпечної і якісної установки необхідно звертатися до послуг професіоналів – справжній фахівець знає, як уникнути помилок при встановленні. Французькі натяжні стелі будуть служити вам довго і прикрашати інтер’єр, а при правильному догляді, збережуться у відмінному стані через десятки років експлуатації.

Порядок робіт при замовленні французької стелі

 1. Ваш дзвінок до нас в офіс.
 2. Виїзд нашого фахівця-технолога до вас для точного виміру та складання кошторису (безкоштовно).
 3. Підписання договору. Внесення передоплати.
 4. Підготовка полотен – 3-4 робочих дні.
 5. Монтаж.
 6. Підписання акта виконаних робіт. Внесення післяплати.

Час з моменту підписання договору до початку монтажу становить 5-7 днів.

Основні параметри, які вам потрібно знати для підрахунку вартості

 • Периметр зони натяжної стелі (напр. периметр кімнати)
 • Кількість кутів
 • Кількість світильників
 • Необхідність обходу труб, колон тощо
 • При наявності криволінійностей сумарна довжина всіх викривлень
 • Тип плівки (матова, глянцева).

Додатково діють спеціальні ціни на монтаж французьких стель в Івано-Франківську в залежності від обсягу:

При замовленні до 20 м2 – 170 грн/м2

При замовленні від 20 до 50 м2 – 160 грн/м2

При замовленні понад 50 м2 – 150 грн/м2

При замовленні понад 100 м2 – 140 грн/м2

Додатково рауються монтаж освітлення та інші системи, які будуть встановлені фахівцями. (пожежна сигналізація, витяжа, карниз, декори, і ін)