Що таке оздоблення? Це те, що відразу впадає в очі, коли відвідуєте чиюсь квартиру, шукаєте приміщення під оренду або продаєте свою нерухомість. Вибір і якість поклейки шпалер, організація простору в правильність розміщення підлогових покриттів, укладання плитки впливають на формування думки щодо естетичних характеристик кімнати, кухні, передпокої, ванній.

Ціни на оздоблювальні роботи в Івано-Франківську

Що входить в перелік оздоблювальних робіт

 1. Штукатурка. Використовується у вигляді пластичного розчину, яким вирівнюють геометричні параметри стін, стель. Може бути базовою, проміжною і фінішною (останній вид є самостійним декоративним покриттям). Застосовується для різних типів поверхонь, тому буває цементною, гіпсовою, масляною, акриловою, клейовою. Штукатурні роботи вимагають досвіду і акуратності проведення робіт: замовлені в нашій компанії, вони будуть якісно виконані в строк.
 2. Шпаклівка. Застосовується для видалення дрібних раковин у бетоні, замазування тріщин, гіпсокартонних швів, заводських дефектів у виробах, які мають вибоїни глибиною 1-1,5 см. Не має усадки.
 3. Грунтовка. Рідкий розчин використовується для якісного просочення поверхні з метою створення підвищеної міцності зчеплення конструкції зі штукатуркою, фарбою. Другою перевагою нанесення грунтовки є економія оздоблювальних матеріалів, так як рідина активно заповнюєт дрібні нерівності, дозволяючи наносити декор тонким шаром.
 4. Фарбування поверхонь. Для тих, хто любить, щоб стелі і стіни були покриті фарбою.
 5. Шпалери. Паперові, скловолоконні, тканинні, вінілові, «рідкі» варіанти обробки стін. Також тут можна застосувати дорогі пробкові або металізовані аналоги.
 6. Плитка. Вибирається настінна, плитка, з натуральних і штучних матеріалів, штучного типу обробка або конгломерат. Залежно від розмірів і форм, матеріал укладається на стіни і підлоги.
 7. Декоративний варіант приміщень з бюджетом вище середнього включає в себе обробку дорогими стіновими панелями, оформлення тканиною.

Якісно виконані оздоблювальні роботи в Івано-Франківську на дачі, в котеджі, офісі, квартирі, ресторані, магазині і т.п. здатні створити відчуття комфорту, затишку і домашнього тепла, що психологічно благотворно діє на внутрішній, емоційний і душевний стан людини. У житті сучасної людини комфорт і затишок займають, безумовно, основне місце і впливають на принципи, відчуття і пріоритети. Кожен клієнт цінує свій внутрішній і зовнішній світ, а його зміна або порушення тягне за собою відчутні незручності і втрату клітин нервової системи, які відновлюються дуже і дуже повільно. Однак найважливішу роль в створенні стилю грає початковий етап і бажання клієнта на підставі якого створюється дизайн-проект приміщення.

Наша компанія виконує широкий спектр ремонтно-оздоблювальних робіт різного ступеня складності, починаючи з етапу обробки до здачі об’єкта замовнику під «ключ». До кожного клієнта і замовника ми підходимо індивідуально, обов’язково враховуємо особливі побажання і завжди дотримуємося обумовлені терміни, що приносить нам безумовну упевненість в подальших позитивних рекомендаціях.

Ціни на оздоблювальні роботи в Івано-Франківську

За 10 років бездоганної, якісної і надійної роботи ми зарекомендували себе на ринку даного виду послуг, як відповідальні, виконавчі та професійні працівники. Ми співпрацюємо з провідними виробниками та продавцями будівельно-оздоблювальних матеріалів Івано-Франківської області та України за такими видами ремонтних матеріалів: цемент, цегла, піноблоки, гіпсокартон, металоконструкції, лакофарбові матеріали, покрівельні матеріали, вентиляційні системи, трубні системи, металопластикові вікна, вироби з дерева, вбудовані меблі та багато іншого.

Малярські роботи – являють собою кінцевий етап ремонту квартири, офісу, приміщення і найбільш вимогливий до якості виконання. Наш досвід і кваліфікація наших працівників дозволяє ефективно і якісно виконувати малярні роботи на будь-яких поверхнях. А використання сучасних матеріалів дозволяє не тільки здійснити якісні роботи, але і заощадити кошти клієнта.

Ціни на оздоблювальні роботи в Івано-Франківську Ціни на оздоблювальні роботи в Івано-Франківську

Звертаючись в нашу компанію, Ви отримаєте не просто якісну і своєчасно виконану роботу по обробці приміщень, але і індивідуальний підхід до кожного клієнта з розробкою найсучасніших методів і способів дизайну інтер’єру та його реалізації.

Правильно і оптимально обрані матеріали, способи реалізації проектів, а також інструменти для проведення штукатурних робіт, істотно впливають на якість, вартість, надійність, гарантію і продуктивність виконуваних робіт.

Телефонуйте нам безкоштовно консультуйтеся або приходьте в офіс, і ми завжди готові Вам допомогти.

Більшість жителів регіону, вже встигли оцінити переваги роботи з нами, спробуйте і ми завоюємо Вашу довіру справою, а не словом.

Штукатурні роботи

В цілому штукатурка стін або стелі, по суті, є найбільш старим і дорогим способом вирівняти стіни, за допомогою штукатурки можна згладити невеликі нерівності і тріщини, а також зробити приміщення протипожежним і водовідштовхувальним (при незначних спалахах і не при всесвітньому потопі). При оздоблювальних роботах проведених по поверхнях приміщень (стін, стелі і кутах) штукатурка становитиме практично цільну конструкцію стіни. Різноманітні і різні види штукатурки складають її певну ступінь міцності, в’язкості і цілісності, що дає беззаперечну можливість виконати різні декоративні вироби різного типу складності.

Ціни на оздоблювальні роботи в Івано-Франківську

Штукатурка за своєю природою з урахуванням складу і способу застосування, поділяється на приблизно-однотипні види, такі як:

 • Штукатурка цементна;
 • Штукатурка з цементу і вапна;
 • Штукатурка гіпсова;
 • Штукатурка з використанням полімерів і речовин, що клеяться.

Безпосередньо і на додаток штукатурка застосовується і в проміжних роботах в якості чіпкості сполучних матеріалів, для забивання швів і нанесення декоративних виробів.

Більшою мірою штукатурка і шпаклівка використовується перед обклеюванням і фарбуванням приміщень, будинків, квартир або котеджів, а також офісних і торгових приміщеннях. Безпосередньо перед використанням штукатурка і шпаклівка наносяться рівномірним тонким шаром на поверхню в кілька шарів. На сьогоднішній день безліч торгових магазинів продають готові суміші з високим вмістом в’язкості і міцності, що в цілому полегшує роботу майстрів і дозволяє прискорити процес проведення євроремонту квартири, будинки, кімнати, санвузли, коридору, лоджії або балкону Івано-Франківськ.

Оздоблювальні роботи в Івано-Франківську

Ціни на оздоблювальні роботи в Івано-Франківську

Наша ремонтно-будівельна компанія готова виконати абсолютно будь-які оздоблювальні роботи в Івано-Франківську. Справа в тому, що будівельно-оздоблювальні роботи, такий вид послуг, який вимагає професіоналізму і в більшості випадком для виконання будь-яких видів робіт даного типу, слід залучати лише фахівців з досвідом. Однак, крім професіоналів, в роботі даного типу, необхідно застосовувати матеріали лише високо якості. Саме наша компанія виконує ремонтно-оздоблювальні роботи із застосуванням високоякісних матеріалів і технологій, які в свою чергу відповідають всім вимогам і нормам будівництва на сьогоднішній день.

Ціни на оздоблювальні роботи в Івано-Франківську

Наша компанія готова виконати оздоблювальні роботи такого вигляду:

 • Стяжка підлоги
 • Монтаж гіпсокартону
 • Ізоляційні роботи
 • Штукатурка стін і стелі
 • Забарвлення стін, стель
 • Укладання ламінату, паркетної дошки, штучного паркету, лінолеуму
 • Оздоблення стін, фасаду, приміщень різної складності
 • Обклеювання стін шпалерами
 • Оздоблення будинку, квартир

Це лише основні і найбільш затребувані види оздоблювальних робіт, оскільки перелік всіх робіт з оздоблення дуже великий. Ми радимо вам дочитати до кінця, тому що попереду вас чекаємо багато цікавої і корисної інформації, яка знадобиться для замовлення.

Які бувають ремонтно-оздоблювальні роботи?

Професіонали нашої компанії ділять оздоблювальні роботи на два основних типи:

Внутрішні оздоблювальні роботи. Перевагою такого виду робіт є те, що вони можуть виконуватися абсолютно в будь-який час року, в той час як зовнішні краще виконувати в більш теплий період. Внутрішнє оздоблення включає в себе наступний список робіт: облицювання, малярка, обробка стін, внутрішня декоративне оздоблення стін штукатуркою, каменем, і багато іншого.

Ціни на оздоблювальні роботи в Івано-Франківську

Зовнішні оздоблювальні роботи. Такий тип робіт пов’язаний з фасадом будівлі і часто є можливість виконати: штукатурні, облицювальні і малярні роботи. Зовнішнє оздоблення будинку – процес, який вимагає умінь і спеціального устаткування. Наприклад, штукатурні роботи бувають декількох видів: мокра штукатурка, скло-штукатурка, декоративна штукатурка, і щоб зробити якісно кожен вид, необхідний хороший досвід. Зовнішнє оздоблення будинку також включає в себе наступні види робіт: обробка фасадів керамогранитом, пластиком, сайдингом, плитами УСБ, облицювальною цеглою, і іншими матеріалами.

Якщо у вас виникли питання за матеріалами, наш майстер оздоблювальних робіт з радістю допоможе вам і відповість на всі поставлені запитання. У нас є можливість виконати обробку квартир під ключ і обробку квартир в новобудові. Наші ціни на оздоблювальні роботи найнижчі в місті Івано-Франківськ.

Замовити оздоблювальні роботи за низькими цінами в Івано-Франківську

Прийшов час замовити обробку вашого приміщення? Телефонуйте за нашими телефонами прямо зараз, наші фахівці допоможуть вам вибрати варіанти обробки стін і інших частин приміщення, прорахують вартість вашого замовлення, зможуть приїхати на заміри абсолютно безкоштовно, відповісти на всі ваші запитання і з великим задоволенням виконати оздоблювальні роботи будь-якої складності в найкоротші терміни саме для вас. Ми чекаємо ваших дзвінків вже зараз!

Ціни на оздоблювальні роботи в Івано-Франківську

Розцінки на основні види внутрішніх оздоблювальних робіт для Івано-Франківська (2020 рік)

Як зорієнтуватися щодо вкладень в ремонт

Цілком зрозуміло, що перед початком робіт складається кошторис. При наявності знань його можна прорахувати самостійно. Якщо такі вміння відсутні, зверніться до фахівців.

Ціни вказані з розрахунку на одиницю – за метр квадратний і погонний. Маючи на руках дані площ стін і стель приміщень квартири (будинку), ви можете попередньо розрахувати загальну вартість будівельних робіт по об’єкту нерухомості, використовуючи дані таблиці з цінами.

 • Оштукатурювання стін по маяках (сухі суміші) – 135грн./ кв. м
 • Оштукатурювання укосів прямих – 135 грн./ пог. м
 • Вирівнювання стін під плитку – 90 грн./ кв. м
 • Оштукатурювання укосів стін криволінійних – 300 грн./ кв. м
 • Оштукатурювання стель – 180 грн./ кв. м
 • Затирка штроб під труби і кабель штукатурним розчином – 30 грн./ пог. м
 • Армування стін штукатурною сіткою – 55 грн./ кв. м
 • Шпаклівка стін по штукатурці під шпалери (за 2 рази) – 75 грн./ кв. м
 • Шпаклівка стін по штукатурці під фарбування (за 2 рази) – 85 грн./ кв. м
 • Шпаклівка стін по г / к під шпалери (за 2 рази) – 75 грн./кв. м
 • Шпаклівка стін по г / к під фарбування (за 2 рази) – 85 грн./ кв. м
 • Шпаклівка стель по штукатурці під фарбування (за 2 рази) – 100 грн./ кв. м
 • Шпаклівка стель по штукатурці під шпалери (за 2 рази) – 90 грн./ кв. м
 • Шпаклівка стель г / к під фарбування (за 2 рази) – 100 грн./ кв. м
 • Шпаклівка стель г / к під шпалери (за 2 рази) – 80 грн./ кв. м
 • Шпаклівка швів гіпсокартону – 15 грн./ пог. м
 • Армування швів гіпсокартону стрічкою (сіткою) – 10 грн./ пог. м
 • Грунтування стін – 15 грн./ кв. м
 • Грунтування стель – 20 грн./ кв. м

Ціни на оздоблювальні роботи в Івано-Франківську

Чого очікувати найближчим часом

Якщо орієнтуватися на попит / пропозиція, то баланс буде зберігатися і далі. Люди звикли, що всі розцінки «прив’язані» до долара, тому очікувати зниження цін поки не доводиться. Хіба що згадки про світову кризу можуть сформувати думку з приводу допустимого демпінгу вартості послуг і матеріалів.

Цього року ремонтні роботи імовірно будуть на піку цін і затребуваності ближче до літа. Багато людей відкладали гроші на ремонт, тому вони будуть замовляти його, навіть якщо курс долара ще трохи підніметься вгору. Виконавці стануть боротися за клієнтів, особливо на перших порах, щоб швидше взяти роботу і отримати за неї гроші. Цим можна скористатися, обговоривши невелике зниження вартості робіт.

Що стосується матеріалів, дешево їх купити навряд чи вдасться (мова йде про якість, а не про придбання товарів сумнівного виробництва). Це пояснюється тим, що на більшість матеріалів встановлено пристойний термін придатності, тому в поспіху реалізовувати продукцію будуть тільки ті, у кого вона залежалася в запасі пару років. Великі будівельні маркети можуть собі дозволити регулярні акції на різні групи товарів: якщо вони в одній позиції «програють» в ціні, то по іншим отримають свій прибуток, що ні зменшить загальний обсяг місячної і річної виручки.