Переїзд є серйозним заходом, до якого необхідно правильно підготуватися. Деякі люди, на жаль, вважають, що він не вимагає докладання великих зусиль. Чи це так? У цій статті надається детальніша інформація, що стосується всіх нюансів переїзду. Досвідчені перевізники впевнені в тому, що людину, у якого немає навичок в цій сфері, деякі моменти можуть серйозно спантеличити.

Вантажні перевезення Івано-Франківськ :: Доступні ціни

Якими бувають переїзди?

Залежно від характеру речей переїзди можна розділити на квартирні, офісні, дачні. До більш дрібних підвидів належать переїзд заводу, приватного будинку, фабрики. Якщо ж розглядати його з точки зору особи, яка замовляє послугу, то він буває комерційним або приватним. Людина, що планує переїхати з квартири, приватного або заміського будинку, обирає другий варіант, а директор і працівники організацій – перший. Відрізняється переїзд рівнем сервісу і складом послуг (під ключ, економ, експрес, люкс, VIP). Його вартість залежить від пакету опцій.

Коли краще організовувати переїзд?

Робочі дні у нас асоціюються з постійними пробками. Якщо людина планує провести переїзд на газелі в межах міста, тоді їй варто замовити дану послугу на вихідні. У ці дні на шосе спостерігається невелика кількість транспортних засобів. Людям, яким необхідний переїзд за межі міста, рекомендується організовувати його в робочі дні. Це пов’язано з тим, що в цей період міжнародні магістралі практично не завантажені транспортом.

Вантажні перевезення Івано-Франківськ :: Доступні ціни

Чи можна обійтися без спеціального пакувального матеріалу?

Перед тим як відповісти на це питання, слід провести невеличкий експеримент. Підготуйте однакові скляні або керамічні вироби (кружки, тарілки, горщики для декоративних рослин та інше). Загорніть одне з них у звичайний пакувальний матеріал (газету, ганчірку, целофановий пакет), а інше – спеціальний. Проведіть польові випробування або зімітуйте поїздку в авто. Після такого експерименту ви побачите, що виріб, який було поміщений в повітряно-бульбашкову плівку, не пошкодився. На жаль, такого не можна сказати про посуд, загорнутий в газету або ганчірку.

Чи дозволяється транспортування речей без спеціального пакувального матеріалу?

У цьому світі можливо все, але чи вигідно це? Якщо відмовитися від застосування пакувального матеріалу, то можна трохи заощадити. Але чи варто це робити, якщо ризик пошкодження речі при відсутності пакувального матеріалу досить високий? Приміром, розбиту чашку або тарілку можна викинути, а пошкоджений диван не завжди вдасться відреставрувати. Та й виконання даної дії влетить у копійку.

Яким чином можна заощадити на переїзді?

Це питання, напевно, є найбільш популярним. Дізнатися точну відповідь на нього мріє кожна людина, яка планує переїзд. Як правило, більшість людей намагаються заощадити методом відмови від пакування речей і розбирання меблів. Які переїжджають відмовляються від багатьох послуг з метою економії. Вони зупиняють свій вибір тільки на вантажниках і транспортних засобах. У таких випадках після переїзду люди часто думають про те, як же відшкодувати збиток. Тут важливо враховувати не критерій «дорого – дешево», а вплив переїзду на збереження цінних речей і швидкість роботи.

Вантажні перевезення Івано-Франківськ :: Доступні ціни

Що означає термін “управління ризиками під час переїзду”?

Цей термін прийшов з економічної сфери. У разі переїзду він позначає досить корисну і важливу процедуру. Під час підготовки до цього заходу нами враховуються всі можливі ризики, починаючи від дорожньо-транспортної пригоди і закінчуючи стихійними лихами. Крім того, у разі квартирного переїзду чи організації ми робимо все можливе для того, щоб збиток від перерви у бізнесі був зведений до мінімуму. Це теж є невід’ємною складовою управління ризиками при переїзді.

Які бувають тонкощі роботи мувінгових компаній?

Більшість мувінгових компаній при замовленні “переїзд під ключ” ціну пропонують не фіксовану, а що складається з декількох елементів. Вони враховують тип транспорту, кількість вантажників, вантажу та інше. Щоб не переплачувати, ще до переїзду слід попросити працівника компанії надати розрахунок.

Чи обов’язково страхувати речі?

Працівники мувінгових компаній стверджують, що речі потрібно застрахувати в тому випадку, якщо планується міжнародні або міжміські вантажоперевезення. Бажано оформити страховку людям, у яких є цінні речі (антикваріат, ексклюзивні картини та інші дорогі предмети інтер’єру). Застрахувати можна будь-який вантаж, у тому числі чайник і пуф.

Чи потрібно складати договір з мувінговою компанією?

Компанії, які відмовляються складати договір, часто бояться відповідальності. Відшкодують вони шкоду у тому випадку, якщо з речами щось трапиться? Навіть їх стовідсоткова гарантія не повинна викликати довіри.

Як вчинити людині, якщо складання договору обходиться на 20% дорожче?

Договір – це дуже важливий юридичний документ, який свідчить про укладення угоди. Відмова від його складання дозволяє недобросовісним компаніям уникнути відповідальності. Вантажникам, які завдали шкоди меблям, дорогим елементам декору або фортепіано, можна висунути претензії тільки в тому випадку, якщо у вас є на руках договір.

Офісний і квартирний переїзд

Вантажні перевезення Івано-Франківськ :: Доступні ціни

Будь – який переїзд- це досить клопітка подія. Як би його не планували і ретельно не вигадували б, все одно він завжди буде недоречним. Для багатьох чи то офісний, дачний або звичайний квартирний переїзд перетворюється в суще пекло, але тільки не для тих, хто вирішив звернутися в спеціалізовану організацію, що надає такого роду послуги. Мова йде про мувінгові компані. Досвідчені працівники таких фірм позбавлять вас від головного болю, який може доставити вам переїзд. Завдяки їм, ви будете впевнені, що все пройде спокійно, злагоджено, швидко і без клопоту.

Як здійснюється переїзд, організований агентством мувінговим

Давайте розглянемо, як виглядає переїзд, замовлений у спеціалізованій мувінговій компанії. Це чітко налагоджений поетапний процес:

  • Подача заявки. Співробітник агентства вже на цьому етапі докладно розпитує клієнта про всі нюанси переїзду: його особливості, умови, маршрут, вимоги замовника та інші моменти. Компанії потрібно знати для того, щоб максимально ефективно і оперативно виконати поставлене перед нею завдання.
  • Момент підписання договору. В ньому прописуються всі обов’язки та права сторін, строки вирішення завдання, умови співробітництва.
  • Підготовка до переїзду. Мувінгова компанія крім перевезення стандартного набору речей може здійснити вантажні перевезення Івано Франківськ меблів, великогабаритних та важких предметів (сейфів, піаніно тощо), а також надати супутні послуги. Щоб замовникам не довелося самим турбуватися про складання і розбирання меблів, пакування речей, їх винесення та занесення, співробітники компанії готові запропонувати свою допомогу в організації цих видів робіт.
  • Переїзд. Більшість компаній, що займаються наданням професійних послуг щодо переїзду на Газелі, обов’язково страхують вантажі, що транспортуються. Це дуже важливий момент, так як замовник зможе бути повністю впевнений в тому, що при виникненні непередбачених ситуацій вартість його зіпсованого майна буде компенсована. Хоча компанії, звичайно ж, намагаються не допускати подібних випадків.

Вантажні перевезення Івано-Франківськ :: Доступні ціни Вантажні перевезення Івано-Франківськ :: Доступні ціни

Успішність переїзду і надійність перевезення майна буде залежати від безлічі факторів:  організованості, досвіду та акуратності персоналу, наявності спеціалізованої техніки, правильній упаковці речей, міцної фіксації предметів і захисту вантажу під час транспортування, продуманості маршруту до найдрібніших подробиць і т. ін. Якщо хоча б один з цих принципів не буде дотримуватися, якість перевезення вантажів автотранспортом може опинитися під загрозою. А це – порушення цілісності майна, невиконання термінів або безнадійно зіпсований настрій клієнта. Тільки та мувінгова компанія, яка у своїй роботі дотримується комплексності і максимальною мірою відповідальності за свої дії, може надавати якісні послуги.

Різні мувінгові компанії можуть запропонувати різні варіанти оплати. Одні працюють лише після внесення повної оплати, інші – з частковою передоплатою. Є й ті, які хочуть залучити клієнтуру, демонструючись  довіри до замовників, і будуть чекати розрахунок тільки після переїзду. Ви зможете вибрати той варіант, який вам найбільше підходить.

Важливість професійного підходу в організації переїздів різного роду

Тепер ви знаєте, за якою схемою працюють мувінгові компанії. Можна відразу сказати, що завдяки саме таким організаціям процес переїзду більше не здається страшним. Співробітники таких агентств володіють значним досвідом і працюють за чітко налагодженою роками діяльності схемою, це дозволяє значно скоротити терміни виконання завдань, адже для деяких замовників це дуже важливий аспект. Якщо, наприклад, вас чекає невеликий офісний переїзд, то компанія зможе здійснити його буквально за один вечір або ніч. Це дуже зручно, так як фірмі, яка переїжджає на інше місце, не потрібно буде переривати свою діяльність.

Вантажні перевезення Івано-Франківськ :: Доступні ціни

Не менш важливий момент – це злагодженість дій співробітників мувінгової компанії і надійність таких послуг. Якщо людина вирішує сама зайнятися переїздом, то можливі поломки меблів, втрата або псування майна – це особисто його проблеми. У свою чергу, агентства, які професійно займаються переїздом, візьмуть все на себе, в тому числі, всі можливі проблеми, які можуть виникнути у процесі надання послуг. Так як досвід фахівців великий, вони вміють підбирати оптимальні способи транспортування різних вантажів, що забезпечити їм повну схоронність.

Ще одна, але дуже важлива перевага – зручність для клієнта. Все, що потрібно зробити людині, яку чекає переїзд, це підписати договір з мувінговою компанією, вказати початковий і кінцевий пункт, а також дату виконання завдання, і все. Фахівці зроблять все так, що від них вимагається, а клієнт у цей час може відпочивати.

Вирішуючи звернутися в мувінгове агентство, ви забезпечуєте собі спокій і впевненість у благополучному переїзді. Що вам слід зробити, так це тільки вибрати компанію.

Що являє собою перевезення меблів?

Особливості перевезення меблів

Необхідність в послузі правильного перевезення меблів виникає в разі офісного, квартирного переїзду, при покупці нових меблів і так далі. Перевезенням в інше місто можна зайнятися самостійно або ж звернутися в транспортну компанію. Але яку саме вибрати для перевезення меблів? З цим питанням слід ретельно розібратися.

Вантажні перевезення Івано-Франківськ :: Доступні ціни

Що таке перевезення меблів

Перевезення меблів – це досить трудомісткий процес. На першому етапі особливості цієї процедури можуть здатися простими і швидко здійсненними, але насправді вони відрізняється особливою складністю і поставитися до них потрібно з усією обережністю і уважністю. З якої причини? Справа в тому, що при неправильному вантажному перевезенню Івано Франківськ меблів в кухню або вітальню, її з легкістю можна пошкодити. Пошкодження можуть бути різними – від невеликих подряпин і сколів до серйозних проблем, наприклад, тріснуті скла, перекіс дверцят, пошкодження фасаду. Найприкріше, коли пошкодження виникають на нових меблях, яку користувач навіть не встиг встановити.

Для того щоб не допустити серйозних помилок, і в майбутньому, не шкодувати про свою легковажність, до перевезення меблів необхідно підійти вкрай обережно і виважено.

Що вибрати – якість перевезення або економію

Кожна людина, в процесі підготовки транспортування меблів, на самому початку повинна визначитися, хто буде перевозити вантаж. Існує три варіанти, кожен з яких потрібно ретельно розглянути:

  1. Самостійне транспортування – цей варіант найдешевший. Але в такій ситуації, перед перевезенням, користувачеві обов’язково потрібно прочитати замітки або статті на тему правил транспортування меблів. Також слід ознайомитися з певними правилами упаковки шаф, стекол, дзеркал і так далі. Після ознайомлення з теоретичним матеріалом, вже можна приступати до самої процедури. Перевозити меблі потрібно тільки на вантажних машинах. Не рекомендується в цілях економії транспортувати меблі на легковому авто. Таке перевезення досить небезпечне і ненадійне. Щеодин недолік полягає в тому, що людина витрачає дуже багато часу. Вона не є професіоналом, а значить не може передбачити всіх проблем, які можуть статися в процесі транспортування.

Вантажні перевезення Івано-Франківськ :: Доступні ціни

  1. Виклик спеціальної приватної бригади вантажників – такий варіант, звичайно, не такий бюджетний, але займе мінімум часу і сил. Найчастіше, приватні бригади не упаковують меблі. Вантажники вантажать їх в машину в такому вигляді, в якому вони були представлені ​​замовником. В автопарку у приватних бригад немає широкого асортименту вантажних автомобілів, найчастіше, вони володіють одним авто. Всі речі вантажаться в одну машину, що не сприяє правильній їх розстановці. Недоліком таких бригад є те, що при пошкодженні меблів, вони не несуть відповідальності і не покривають збитки замовника.
  2. Звернення до спеціалізованої транспортної компанію міста Івана Франківська – цедосить дорогий варіант, але найбезпечніший. Все, що потрібно від замовника – оформити заявку і сплатити послугу. Всі інші проблеми вирішать співробітники компанії. Транспортуванням займаються справжні професіонали своєї справи – вантажники, водії, монтажники. У перелік послуг з вантажного перевезення меблів Івано Франківськ входить складання-розбирання конструкцій, упаковка, вантажні роботи, послуга такелажника і саме перевезення.

Таким чином, у споживача є три рішення проблеми. Природно, якщо на перевезенні меблів хочеться заощадити, тоді краще це зробити своїми силами. Якщо фінансова сторона питання не грає важливу роль, тоді слід звернутися в перевірену компанію.

Вантажні перевезення Івано-Франківськ :: Доступні ціни

Вибір транспортної компанії

Якщо користувач вирішив звернутися до професіоналів, то він повинен знати, як правильно підібрати компанію. В першу чергу, необхідно поцікавитися у друзів і родичів, чи не замовляли вони таку послугу, розпитати про розцінки і які залишилися враження від співпраці. Це також можна зробити і в Інтернеті – відвідати форум і почитати відгуки.

Після вибору компанії, необхідно уточнити у менеджера всі запитання, наприклад, скільки років вони працюють, який автопарк, умови роботи, як відбувається оплата, складається договір.

Якщо відповіді на всі питання задовольнили споживача, тоді можна приступати до оформлення заявки.

Наша компанія гарантує якісне, професійне перевезення за доступними цінами.