Прибирання квартири після ремонту в Івано-Франківську вимагає ґрунтовного підходу. Щоб не зіпсувати ремонт і навести належний порядок у житлових приміщеннях власнику краще відмовитися від самостійного прибирання. Варто розглянути варіант замовлення прибирання в спеціалізованій компанії. Наприклад, клінінгова фірма нашої компанії обіцяє – “Збережемо ремонт в тому вигляді, в якому він задумувався і приберемо, відмиємо вашу квартиру від будівельного сміття в рамках послуги прибирання квартири після ремонту в Івано-Франківську, при цьому пропонуючи прибирання квартири після ремонту за цілком доступною ціною.

Прибирання квартири після ремонту в Івано-Франківську

Генеральне прибирання квартири після ремонту позбавить від клопотів

Закінчення ремонтних робіт не завершує проблеми власника квартири. Перш ніж в’їхати в відремонтовану квартиру, необхідно ще прибратися в ній. А після ремонту залишається не просто пил, який досить підмести і вселитися. Після ремонтних робіт залишаються гори будівельного сміття, розкиданого всюди: залишки цементу, пакувальні матеріали, дошки, фарба та інше. Прибирання квартир після ремонту необхідне для того, щоб видалити цей будівельний бруд.

Пропоновані послуги дозволять власникам відремонтованих квартир позбутися від клопотів, пов’язаних з видаленням будівельного сміття і приведення житлової площі в належний житловий вигляд. Можна, звичайно ж, і самостійно спробувати видалити бруд, але такий підхід загрожує неприємними наслідками. Від незнання засобів і властивостей матеріалів самостійно легко зіпсувати відремонтовані елементи. Крім того, необхідно розуміти рівень небезпеки будівельного сміття і знати, як його збирати й складувати перед транспортуванням.

Що включає прибирання квартир після ремонту

Клінінгова компанія виконує професійне прибирання квартир після ремонту, позбавляючи мешканців від клопітної справи роботи з будівельним сміттям. Фірма не тільки прибирає це небезпечне сміття, але і приводить житлові приміщення в житловий стан.

Що ж включає в себе дана послуга?

Прибирання після ремонту: покрокова інструкція

 1. Не переоцінюйте свої сили (моральні та фізичні) в плані прибирання! Який би локальний за масштабом ремонт не пройшов (можливо тільки у ванній), він відбивається на стані всієї квартири – пил з’являється буквально скрізь – тобто за фактом буде потрібно більше часу, сил і уваги, ніж здається на перший погляд.
 2. Наполягайте на тому, щоб будівельники виносили крупно – і середньогабаритне сміття після основного етапу робіт: об’ємні коробки, залишки непотрібних будматеріалів, осколки кераміки і інше – це полегшить сприйняття цілісності і завершеності робіт при їх прийманні і подальшому прибиранні.
 3. Не поспішайте ввозити меблі відразу після ремонту, а також знімати з них чохли. Краще і швидше прибирання буде проведене у вільних приміщеннях, без меблів.
 4. Враховуйте, що в більшості випадків характер забруднень після ремонту різноманітний: плями від клею, скотчу, фарби, затирки та ін. Тому необхідний великий арсенал чистячих засобів, якими доведеться запастися! Не кажучи вже про банальні ганчірки, губки, шкребки.
 5. При цьому немає універсального миючого засобу для всіх поверхонь. Дуже важливо засоби використовувати в строгій відповідності з рекомендаціями, щоб нічого не пошкодити, наприклад:
 • натуральне дерево не переносить використання лужних і кислотних засобів при збиранні;
 • для штучного і натурального каменю, а також акрилу не підходять абразивні чистячі засоби;
 • хромовані поверхні бояться певних видів кислот: фосфорної, мурашиної, соляної, оцтової і хлорної кислоти.
 1. Окремої уваги потребує миття вікон (вікна, рами, підвіконня). Трудомістко віддирати наклейки і плівки, тому не відкладайте цей етап надовго, так як в подальшому відмивання стане ще важче.
 2. У разі якщо меблі були в квартирі під час ремонту, їм додатково буде потрібна хімчистка, щоб в подальшому вони не були джерелом пилу і запахів.
 3. Будьте готові до того, що для видалення запахів потрібен час: частіше провітрюйте приміщення, використовуйте абсорбенти, запалені свічки (спалюють пари ацетону в повітрі), цитрусові.
 4. Пил навіть після самому якісному післяремонтному прибиранні має властивість осідати на поверхнях ще протягом 3-4 тижнів.

Прибирання квартири після ремонту в Івано-Франківську Прибирання квартири після ремонту в Івано-Франківську Прибирання квартири після ремонту в Івано-Франківську Прибирання квартири після ремонту в Івано-Франківську

Тому не нехтуйте регулярним підтримуючим або генеральним прибиранням.

Якщо йдеться про прибирання приватного будинку або котеджу, то здійснюється також мийка фасадів будівлі. Зазвичай, у приватного будинку розташовується прибудинкова територія. Ця територія також піддається всебічному прибиранню. Відмиваються доріжки, лавки, ліхтарні стовпи, альтанки, місця для спільних пікніків.Професійний клинер організовує цей масштабний процес і впорається за лічені години, застосувавши сучасне технічне обладнання.

З чого складаються ціни в Івано-Франківську на прибирання квартир після ремонту

Ціна прибирання квартир після ремонту в Івано-Франківську (втім, напевно і в інших містах так само) ґрунтується на індивідуальних показниках. У розрахунок вартості включають такі чинники, як: розмір квартири, складність робіт, що проводяться, ступінь забрудненості об’єкту. На вартість також впливають ціни окремих додаткових послуг та вартість застосовуваних мийних засобів.

Вартість післяремонтного прибирання котеджу дорожче вартості прибирання квартири. Реалізація таких проектів складніша і вимагатиме більше часу. Однак на генеральне прибирання після ремонту великого будинку може пропонуватися знижка.

Який інвентар потрібно для прибирання після ремонту?

Насамперед, ви повинні зосередитися на видаленні уламків та сміття від розчину сумішей – одним словом, все, що залишилося після обробки і оновлення стін. Прилиплі до поверхні залишки цементу можна легко видалити за допомогою шпателя або жорстких щіток. Для більш стійких забруднень може знадобитися застосування спеціальних чистячих засобів на основі розчинників.

Найперше питання, яке виникає: як позбутися від будівельного пилу? Коли ви почнете позбавлятися від будівельного пилу – тут буде корисний миючий пилосос, який дозволить вам точно усунути забруднення з усіх можливих куточків. Але спочатку будівельний пил потрібно зібрати сухим способом. Легко видалити більш дрібний пил тканинами з мікроволокна, щоб пил не піднімався в повітря і не осідав на вже очищених поверхнях.

Тільки тепер вода і відповідний миючий засіб можуть увійти в дію – брудні підвіконня і рами слід мити ганчірками і губками, а вікна можна легко очистити з допомогою віконних швабр і засобів. Важкодоступні місця, такі як стеля або стіни на висоті очищаються телескопічними щітками зі спеціальною щетиною.

Прибирання квартири після ремонту в Івано-Франківську

Підлоги – це поверхні, які вимагають використання швабр. Можна вибрати не тільки класичні з автовіджимом, але і плоскі різної ширини, як поворотні, так і парові. Давайте також не забувати використовувати відповідні рідини для даної поверхні – дерево вимагає іншої обробки, ніж кераміка.

Після того, як ми впоралися з усіма видами бруду і залишків після нанесення шпаклівки чи фарбування приміщень, варто подбати про збереження поверхонь, таким чином зберігаючи результати нашої роботи довше. Заключна стадія прибирання включає в себе використання різних видів догляду, зокрема просочення. На допомогу сюди приходить набір препаратів, таких як віск або емульсії. Що вибрати – тут все залежить від типу поверхні, що підлягає оновленню. Завдяки засобам вони стануть більш стійкими до вологи, пошкоджень і бруду, і ми будемо насолоджуватися оновленим простором довше.

Скільки коштує прибирання після ремонту своїми руками?

Що купити для прибирання після ремонту? Не дивлячись на те, що прибирання буде проводитися своїми руками, все одно потрібні вкладення. Ми порахували, скільки доведеться витратити на покупку самого необхідного інвентарю і мийних засобів для прибирання однокімнатної квартири. У прайс не включена електропобутова техніка, тільки витратні матеріали та хімія. Таблиця цін розрахована на мінімальний бюджет.

Якими засобами та інструментами прибирати квартиру самому?

Щітка з совком 180 грн. (1 шт.)

Відро 80 грн. (1-2 шт.)

Швабра для миття підлоги з автовіджимом 170 грн. (1 шт.)

Швабра для миття стін і підлоги телескопічна 150 грн. (1 шт.)

Швабра з скребком телескопічна для миття вікон 280 грн. (1 шт.)

Комплект серветок з мікрофібри 150 грн. (1-2 упаковки)

Комплект губок 30 грн. (10 шт.)

Рукавички для прибирання гумові 30 грн.(1-3 пари)

Засіб для миття кухні та сантехніки 50 грн. (1 упаковка)

Засіб для миття скла та дзеркал 40 грн. (1 упаковка)

Прибирання квартири після ремонту в Івано-Франківську

Отже, самостійне прибирання після ремонту обійдеться мінімум близько 1100 грн. З урахуванням того, що ціни вказані за 1 шт бюджетного інвентарю станом на 2020 рік. Більша частина купленого інвентарю, найімовірніше, буде вже не придатна після проведеної прибирання. Хочеться відзначити, що без використання побутової техніки малоймовірно абсолютно позбутися від будівельного пилу.

Кілька правил ефективного прибирання після будівельників

На нашу думку, «золоті» правила, які допоможуть вам досягти вашої мети:

 1. Планування окремих етапів прибирання.
 2. Вибір правильного обладнання: миючий пилосос, щітки, швабри, серветки для різних поверхонь, рукавички – вони будуть дуже корисні.
 3. Чистячі засоби хорошої якості і грамотне їх застосування гарантують ідеальний ефект! Миючі засоби для прибирання мають різні властивості. Щоб уникнути псування оздоблювальних матеріалів, переконайтеся, що засіб підходить для очищення.
 4. Починайте прибирання з найвищих рівнів кімнати, поступово опускаючись все нижче і нижче.
 5. Зверніть увагу, що під плінтусом скупчується багато пилу, про який ви можете не підозрювати. Його можна прибрати за допомогою пилососа.
 6. Видалення пилу сухим способом перед чищенням з водою.
 7. Миття скла, дзеркал і гладких поверхонь ароматними миючими рідинами завершить догляд за вашим інтер’єром!
Як зняти заводську плівку і наклейки з вікон?

Прибирання квартири після ремонту в Івано-ФранківськуЩоб видалити заводську плівку і наклейки з вікон, не ушкодивши при цьому профіль, знадобиться будівельний фен. Пройдіться феном по плівці в декілька заходів. Вона повинна розм’якнути. Візьміть м’який шпатель і за допомогою нього видаляйте плівку. Якщо плівка на вікні давно, то вона буде відділятися частинами. Після того, як ви знімете наклейки з профілю, помийте віконну раму теплим мильним розчином.

Екологічний миючий засіб з двох інгредієнтів

Знадобиться:

 1. Шкірка лимона або апельсина;
 2. Столовий оцет.

Як приготувати:

 • Наповнити щільно банку шкірками лимону або апельсину (можна зберігати в холодильнику, поки не назбираєте достатню кількість);
 • залити столовим оцтом; залишити в холодильнику на 10-14 днів можна розбавити кип’яченою водою 1: 2 і додати ефірні масла за бажанням;
 • перелити в пляшку з розпилювачем або додавати у воду під час прибирання;

Підходить для всіх поверхонь, крім мармуру.

Вас лякає такий процес, як прибирання квартири після ремонту в Івано-Франківську? Довірте всі турботи професіоналам в прибиранні. Поки прибиранням вашої квартири займаються фахівці, Ви економите свій час, відпочиваєте чи приємно проводите час у колі родини!

Раніше, коли клінінгові компанії тільки почали з’являтися на ринку, люди вважали за краще проводити прибирання своїми силами. При цьому застосування непрофесійного обладнання та неефективних засобів для прибирання нерідко призводило до пошкодження недавно оброблених поверхонь, що ставало причиною нових витрат.

Щоб уникнути виникнення таких неприємностей, варто звертатися до професіоналів, які проведуть прибирання в стислі терміни і зроблять це без негативних наслідків. Однак послуги фахівців клінінгових компаній – задоволення не з дешевих, розберемося, скільки може коштувати прибирання приміщення після ремонту.

Прибирання квартири після ремонту в Івано-Франківську

При прибиранні квартири виробляються такі роботи:

 • збір та вивезення будівельного сміття;
 • чищення підлоги за допомогою промислового пилососа;
 • миття плінтусів, радіаторів, вентиляційних отворів;
 • усунення залишків будівельних сумішей і фарби з різних поверхонь;
 • миття сантехнічних приладів;
 • протирання від пилу світильників і люстр, розеток і вимикачів;
 • миття та полірування стекол і дзеркал.

Прибирання невеликої квартири (40 кв.м) після ремонту в Івано-Франківську обійдеться щонайменше в 1,1 тис. грн., А за прибирання квартири площею 100 кв. м доведеться заплатити від 2 тис. грн.