Недарма кажуть: мій дім – моя фортеця. В наші дні власники великої нерухомості часто використовують цю приказку щодо свого житла. Для них вишуканість і неповторність є основними характеристиками будинку. Надати споруді таку бажану індивідуальність допоможе ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ. Після проведення необхідних робіт приміщення будинку стануть схожі на витвори мистецтва.

Основні види ремонту котеджів

Ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ

Самим малозатратним і швидким буде косметичний ремонт. При роботах даного типу в будинку не станеться глобальних змін. Під час їх проведення оновлюють старі матеріали, що міняють колір приміщень, іноді замінюють покриття підлоги. Ці роботи в цілому нескладні, крім найму бригади фахівців, є варіант спробувати зробити все своїми руками.

Інший вид ремонту – капітальний, який докорінно відрізняється від косметичного. Основна різниця в тому, що тепер роботи охоплять не тільки внутрішню частину, але і зовнішнє улаштування будинку.

При проведенні капітального ремонту виконують наступні види робіт: утеплення будинку; проведення каналізації; заміна вікон, електропроводки, трубопроводів і сантехніки; встановлення нових систем опалення; вирівнювання й стягнення стін і підлоги; встановлення нових перегородок; покриття поверхонь плиткою або кахлем; монтаж вентиляційної системи; надбудова нового поверху. Наведений перелік є аж ніяк не повним при елітному оновленні будинку.

Тут задіяння професійної робочої сили буде вже обов’язковою частиною. При подібній роботі потрібно враховувати дуже багато чинників, приміром, на якій глибині на вашій ділянці залягають грунтові води, які особливості грунту. Ремонт, виконаний без аналізу або вимірювань, приведе в кінцевому рахунку до небажаних або навіть аварійних наслідків.

Ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ

Завершуємо список можливих ремонтних робіт котеджу повною його реконструкцією. Найчастіше це означає, що буде кардинально змінюватися зовнішній вигляд будинку. Нерідко, перетворюючи житло в Івано-Франківську в елітне, доводиться його розбирати аж до несучих конструкцій, рідше доходить до зміни самої несучої частини.

Щоб реконструювати будівлю, для початку оцініть наявний каркас і розрахуйте граничні навантаження. Для вирішення цих непростих інженерних завдань можна скористатися послугами організації, що має можливість 3D-сканування. На сьогоднішній день це є одним з кращих методів обстеження споруд.

Який вид ремонту вважається елітним

Ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ

Три основні складові елітних робіт:

 • індивідуальний проект;
 • елітні будівельні матеріали і обладнання;
 • досвідчені фахівці, що гарантують високу якість.

Прийдешні оновлення беруть свій початок з роботи дизайнера або навіть студії. Перше завдання дизайнерів – вивчення котеджу з метою оцінити характеристики кожного приміщення і ширину фронту подальших дій на об’єкті в цілому.

Одночасно з цим дизайнери з’ясовують побажання замовника, знайомляться зі смаками та уподобаннями членів його сім’ї. Потрібно враховувати побутової уклад аж до дрібниць, тоді можна гарантувати кожному мешканцеві комфорт. Знання нюансів також дуже допоможе в найбільш раціональній організації наявного простору і, звичайно, у створенні елітного гармонійного інтер’єру.

Підсумок роботи дизайнерської студії – 3D-проект, який надається замовнику для затвердження.

Ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ

Для того, щоб ремонт повноцінно вважався елітним, матеріали купуються виключно від провідних виробників, а меблі та предмети інтер’єру належать до брендів, визнаним у всьому світі.

Для елітного дизайну використовуються натуральні дорогі матеріали, серед яких:

 • срібло;
 • золото;
 • мармур;
 • камінь;
 • рідкісне дерево;
 • тканину;
 • кришталь.

Крім цього, будинок прикрашається мозаїкою, вітражем, барельєфами, ліпниною. Використовувана в роботі штукатурка також вищої якості, всередині житла зводять шикарні сходи, мансарди декорують індивідуально. Для розпису стін і стелі запрошують віртуозних художників, а за створення ексклюзивного мозаїчного панно беруться найкращі плиточники.

Але на купівлі кращого з кращих при проведенні елітного ремонту не зупиняються – нерідко дизайнери замовляють у Європі виготовлення в єдиному екземплярі необхідного для робіт матеріалу.

До безпосереднього початку робіт дизайнери створюють перспективну елітну стилістичну концепцію, вносячи правки у відповідності з вимогами замовника.

Ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ

Основні відмінності елітних робіт під ключ від звичайного ремонту:

 • перепланування будинку, що включає знесення несучих конструкцій;
 • застосування для обробки не просто якісних, а ексклюзивних і вищої проби будматеріалів – натуральні камінь (мармур, граніт) і дерево, алюміній;
 • балкони (лоджії) застекляють або з’єднують з кімнатою;
 • застарілі інженерні комунікації підлягають заміні на аналоги з металопластику або міді;
 • встановлення освітлення і стелі складних конструкцій, а також систем охорони та відеоспостереження;
 • використання в роботі елітних елементів декору, таких як гобелени, вітражі, арки, подіуми, колони, пілони.

Вибір стилю оформлення в ході елітного ремонту котеджу

Ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ

Досить нерідко можна зіткнутися із ситуацією, коли через непрофесіоналізм або відсутності дизайнерських навичок всередині одного котеджу зливаються кілька архітектурних стилів рішень. Кожен вирізняється своєю унікальністю та індивідуальністю, але в цілому виходить дуже строкато і без смаку, немов відсутня загальна ідея.

Починаючи елітний ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ, важливо пам’ятати про прагнення до одного з всіх існуючих напрямків. При такому розкладі ваш будинок буде особливо вишукано і красиво виглядати, і повертатися туди захочеться знову і знову.

Матеріали для різних типів оформлення і стилів представлені у великій кількості в будь-якому магазині, вони дозволять створити затишок у вашому котеджі і зроблять його унікальним. Що вибрати з усього асортименту, починаючи ремонт, вирішує господар, враховуючи свої фінансові можливості і смаки.

Заміський будинок в класичному стилі

Ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ

Перший тип елітного ремонту представлений класичним стилем оформлення. В даному напрямку поєднуються мінімалізм і багаті акценти. При цьому в котеджі немає захаращених ділянок і хаосу. Скрізь можна помітити витончені прості обриси і форми. Прикладом може послужити затишний зал з колонами або однотонна кімната з декором на стінах.

Необхідно, щоб фасад будинку також тематично вписувався в загальний інтер’єр. Іншими словами, потрібно, щоб зовнішній вигляд житла відповідав загальному стилю і атмосфери інтер’єру. Для цього важливо до початку робіт визначитися з концепцією дизайну та дотримуватися її в усіх дрібницях.

Наприклад, фасад вашого котеджу не повинен виглядати відстороненим на тлі решти інтер’єру. Якщо навпроти будинку є газон або сад з квітами, то вони повинні гармоніювати з фасадом будинку. У сучасних архітектурних рішеннях стало популярно використовувати балюстради, зовнішні колони і мереживний декор. В ході робіт важливо приділяти увагу всім дрібницям і деталям.

Історичний романтизм у лицарському замку

Ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ

Останнім часом все частіше стала використовуватися концепція старовинних замків. Вона передбачає історичний романтизм зі старовинним інтер’єром. Чим більше будинок, тим частіше використовують ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано Франківськ, зводячи старовинний замок.

До концепції старовинного замку можна віднести наступні характерні риси:

 • масивні високі стіни;
 • грубі риси, як у внутрішньому просторі, так і на фасаді споруди;
 • відсутність великої кількості прикрас;
 • мозаїка і барельєф – найпопулярніші архітектурні елементи;
 • дизайн виділяє середньовічний шарм, якийсь історичний примітивізм.

Починаючи елітні роботи у вашому житло, важливо відразу визначитися з усіма деталями і матеріалами, оскільки багато будівельних елементів можуть просто не вписатися в ваш інтер’єр. Приміром, склопакети в старовинному замку будуть не до місця. Фасад з вітражами в даному випадку більш доречний.

Заміський будинок в стилі модерн

Ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ

Найкращі і відомі відкриття архітекторів XIX століття зливаються воєдино в стилі модерн. Тут все, як інтер’єр, так і фасади, характеризується максимальною зручністю, функціональністю і естетичністю.

Необмежені дизайнерські можливості, фантазія і відсутність всіляких рамок відрізняють цей стиль. Котеджі в стилі модерн неповторні у своєму роді, найчастіше вони представлені дизайнерською інсталяцією.

Забронюйте знижку на ремонт

до 10% на 15 днів!

Введіть свій номер, і ми забронюємо

за Вами персональну знижку

Елітний ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ в стилі модерн дозволяє втілити в реальність самі немислимі задумки, тут простежується гра форм, кольорів і розмірів. Також саме в цьому стилі можна пограти з простором, перевершивши всі свої очікування.

Стиль модерн – єдиний у своєму роді, який включає в себе відгомони багатьох архітектурних течій різних часів і культур. Він підходить для тих, хто бажає перетворити свій будинок в унікальний і ексклюзивний замок. Саме тут можна зустріти велику кількість інтер’єру і деталей, забуваючи про мінімалізм.

Мінімалізм для українськіх котеджів

Ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ

Поширена думка, що стиль мінімалізм найбільш легкий у втіленні. Однак зовсім непросто, відмовившись від яскравих фарб і великої кількості елементів декору, створити максимально затишний і функціональний котедж. За всіх обставин необхідно продумати всі форми і композиції, а також зручність у використанні.

Особливістю стилю мінімалізм можна назвати великі вікна, настільки великі, що вони можуть займати майже всю стіну.

При виборі такої концепції слід пам’ятати, що усі функціональні деталі житла повинні бути приховані. Тут більший акцент на роботу з простором, простими лініями і вигинами. Мінімалізм нелегкий у виконанні, але всупереч всьому стрімко набирає обертів в українських котеджах.

Основна ідея мінімалізму полягає в тому, що однотонність, вільний простір і величезні вікна на всю стіну тягнуть до себе милуватися навколишнім світом. Тому непогано мати в заміському будинку розкішний вид на природу.

Заміський будинок у стилі прованс

Ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ

Одним з популярних стилів котеджів є також стиль прованс, який поєднує в собі французькі нотки і провінційні мотиви. Він зачаровує атмосферою спокою і природності.

Він не диктує філософію французького заміського будинку, а являє собою особливе затишне місце з певною атмосферою.

Для перетворення будинку в стилі прованс необхідно продумати систему пологого даху. На першому поверсі ремонт починають кладкою з каменю, а на другому продовжують деревиною.

Для французьких будиночків не характерний дерев’яний брус, ця мода пішла з технології побудови американських будинків.

Великий камін буде головним атрибутом теплого котеджу в сільському стилі. Він буде як обігрівати жителів, так і надавати родзинку поєднанню розкоші зі старовиною. Унікальний будинок з французькими шедеврами передбачає наступні складові:

 • натуральні основи з природною фактурою;
 • однотонні природні відтінки кольору;
 • комбінація дерев’яних панелей і підлогового покриття з скобленого дерева, що характерно і для чисто українського дизайну;
 • декорування фасаду і внутрішніх частин натуральним каменем з грубою фактурою;
 • природність у всьому.

Шале — затишний альпійський стиль

Ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ

Котедж в стилі шале – ще один із способів створити затишок і імітацію життя близько природи. Його відрізняють великі простори, великі вікна і незвичайна система теплорегуляції.

Характеристиками шале можна назвати велику різноманітність фактур і форм, наявність дерев’яних деталей і елегантність. Цей варіант ремонту кращий для тих, хто розглядає своє життя поряд з природою, в затишку і комфорті. Шале виглядає благородніше і більш продумано, ніж стиль прованс або італійський дизайн, переповнений деталями і обробкою. Після такого елітного оновлення, ви не пошкодуєте про свій вибір, оскільки в такому будинку можна відчути умиротворення, спокій і гармонію.

Також варто відзначити, що стиль шале схожий з багатьма сільськими рішеннями, такими як прованс або кантрі. Проте є відмінність у тому, що зручність альпійського будиночка полягає в функціональності всіх його елементів. Декорування численними деталями не є основним акцентом при новому ремонті у стилі шале.

Проект будинку в скандинавському стилі

Ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ

Одним із стилів, які приваблюють любителів стриманості і елегантності, є скандинавський. Він заворожує своїм мінімалізмом і максимальною функціональністю, подібно стилям ар-деко і хай-тек.

Основна колірна гамма скандинавського стилю представлена темно-синіми відтінками, бежевими, білими і зеленими. Оскільки стиль передбачає єднання з природою, тут максимально використовуються природні матеріали: дерево у будь-якому варіанті обробки, хутра, шкіра, камінь та інше. Наявність живих квітів і морських елементів в скандинавському стилі котеджу також надає легкої вишуконості.

Ар-деко – розкішний сучасний проект

Ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ

Якщо для багатьох стилів характерні мінімалізм і природність, то будинок з дизайном ар-деко – це втілення прогресивності і екзотичного настрою. У ньому присутні масивність і розкіш.

Головні характеристики стилю можна позначити так:

 • велика різноманітність геометричних елементів, строгих форм і композицій (як в стилі техно і хай-тек);
 • зигзагоподібні орнаменти і мотиви, властиві давнім культурам;
 • чіткі межі і масивність у всьому (подібні риси схожі зі скандинавським стилем і стилем хай-тек);
 • висока контрастність за типом клавіш піаніно, яка відсутня в інших стилях.

Подібний стиль воліє еліта, а також творчі люди, що не лякаються яскравих і сміливих рішень в своєму котеджі. Такий ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ покаже різні способи поєднання в собі шарму та вишуканості.

Середземноморський стиль

Ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ

Мікс стилів інтер’єру і шале створив передумови появи нового унікального інтер’єрного дизайну, який називається середземноморський. Ще в давні часи при розмові про середземноморський стиль перед очима стояли примітивні будиночки, але сьогодні цей стиль зазнав значні зміни.

У сучасному розумінні середземноморський стиль – це легка романтична естетика з морськими мотивами і теплими фарбами. Характерними кольорами можна назвати білий і кремовий. Котедж в середземноморському стилі припускає наявність декількох невеликих кімнат.

При проведенні робіт слід пам’ятати про прості текстури, лаконічність і простоту інтер’єру. Оскільки для середземномор’я характерні оливкові сади, є можливість влаштувати внутрішній двір і невеликий сад з деревами.

Середземноморський стиль можна назвати аскетичним мінімалізмом на відміну від стилю лофт і прованс. Однак у ньому можна проводити експерименти з кольорами та елементами, як в стилі ар-деко. Йому притаманні такі кольори, як білий і синій.

Що ховається за терміном «елітний ремонт під ключ»

Ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ

У наш час все більше різних фірм пропонує послуги з елітного ремонту котеджу під ключ. Що ж означає цей вислів? Що отримає в результаті замовник? Це комплекс робіт по облаштуванню будинку, втілення в реальність дизайнерських задумок і, як наслідок, забезпечення в котеджі комфорту і затишку.

Демонтаж застарілих матеріалів – початковий пункт в роботі. Робітники прибирають вікна і міжкімнатні двері, знімають покриття підлоги і стін, розбирають сантехніку і електропроводку. Під час роботи збирається багато будівельного сміття, тому компанія, що здійснює ремонт, повинна забезпечити своєчасний вивіз.

Далі фахівці займаються електромонтажними роботами. Даний етап можна виконати пізніше, так як нове проведення скоро буде приховане за стінами. Потім ставлять перегородки в тих кімнатах котеджу, які планують розділити на зони. Після цього до роботи приступають сантехніки, їх завданнями є: заміна труб і комунікацій, встановлення нового сантехнічного обладнання.

Вирівнювання стелі і стін – наступний важливий крок, що впливає на результат всієї роботи. Також на даному етапі заливають цементне стягнення. В елітному ремонті виконуються всі технологічні норми, що стосуються нанесення грунтовки і шпаклівки, а матеріали використовуються виключно екологічно чисті.

Для проведення робіт на належному рівні майстри укомплектовують свої бригади фахівцями всіх сфер. В цьому випадку не доведеться вдаватися до допомоги сторонніх організацій, а значить, бригада зможе гарантувати високу якість робіт.

Завершується елітний ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ чистовою обробкою. В ході цієї роботи професіонали своєї справи втілюють в реальність всі плани в області дизайну і стилю кімнат. Перед здачею об’єкту необхідно прибрати в будинку і вивезти відходи.

Після завершення у котеджі елітних робіт під ключ, можна сміливо заїжджати і жити в задоволення!

Ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ Ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ

Вартість наших послуг

Ціна на ремонт в котеджі та приватному будинку під ключ Івано-Франківськ залежить від багатьох факторів, відповідно остаточну вартість можна буде дізнатися лише після того, як фахівець нашої компанії виїде на об’єкт ремонту, огляне приміщення, визначить його площу і коло майбутніх робіт. Після цього буде складено попередній кошторис, в який так само будуть входити і оздоблювальні матеріали. Якщо кошторис Вас не влаштує, то ми готові будемо запропонувати дешевший альтернативний варіант. Після того, як кошторис буде затверджений, на його підставі складається договір, що підписується обома сторонами. У договорі чітко прописується сума і термін виконання ремонту приватного будинку. Ми завжди строго дотримуємося цих умов. Ніколи сума ремонту не перевищує суму, обумовлену в договорі. Так само ми дуже педантично ставимося до термінів. Іноді ремонт закінчується навіть раніше терміну, обумовленого в договорі, але ніколи пізніше.