Якісно зробити ремонт квартир в новобудові під ключ Івано-Франківськ вдається не всім. Головна причина полягає в тому, що на відміну від вторинного житла, що вже перебувало в експлуатації, нові будівлі мають безліч особливостей, часто здаються відразу після закінчення будівництва, коли усадка ще не завершена. Тому приступати до облаштування голої «коробки», де повністю відсутнє оздоблення, а простір обмежений одними стінами, слід лише після ретельного планування з урахуванням того, що в залежності від типу будинку, косметичні ремонтні роботи необхідно буде повторити по закінченню 2-6 років.

Ремонт квартир в новобудові під ключ Івано-Франківськ

Коли можна робити ремонт в новобудові

Навіть не обізнані в питаннях будівництва покупці знають, що осаджання нової будівлі з часом неминуче. Це може призводити до появи тріщин, викривлення поверхонь стін, підлоги або стелі. І навіть самий висококласний дорогий ремонт, виконаний з використанням міцних матеріалів, не здатний впоратися з деформацією, яка відбувається.

 • Щоб не викидати гроші даремно, фахівці рекомендують почекати не менше 2-3 років, перш ніж братися за капітальну обробку, для новобудови з цегли та не менше 3-5 років – для панельного будинку.

Це не означає, що про квартиру необхідно просто «забути». Чекаючи, поки будинок перестане «грати» можна провести деякі чорнові роботи. Головне правильно продумати порядок ремонту. Тобто потрібно:

 • врахувати основні нюанси і особливості таких будівель;
 • детально вивчити з чого почати ремонт в новобудові;
 • як правильно його проводити;
 • досконально прорахувати і розпланувати вигляд і функціонал майбутнього інтер’єру, щоб потім не витрачати додаткові кошти на переробку.

І тоді через кілька років можна буде розвернутися на повну котушку.

Ремонт квартир в новобудові під ключ Івано-Франківськ

Коли робити ремонт в новобудові вирішувати, звичайно, її власникам. Не всі володарі нового житла готові жити в оточенні голих стін. Нарешті, обзавівшись своєю квартирою, кожен новосел мріє про швидкий ремонт, який дозволить перетворити непоказну сіру коробку, без штукатурки, підлоги і шпалер в затишне і красиве житло.

Але якщо, так звані косметичні роботи, до остаточного осаджання будівлі робити немає ніякого сенсу, то все пилові чорнові процеси з облаштування та приведення житла в порядок провести цілком реально.

Звичайно, при наявності коштів, їх краще всього довірити професіоналам, які досконально знають всі тонкощі і нюанси будівництва, мають чималий досвід і тому зроблять все максимально швидко і якісно. А можна виконати самостійно. Але при цьому необхідно мати добре продуманий план і розуміти, що доведеться самостійно вирішувати величезну кількість запитань. Починаючи від промальовування плану квартири, розробки і проведення розведення електрики та сантехнічних комунікацій і закінчуючи вивозом будівельного сміття.

І навіть невеликі помилки або неточності, несвоєчасно виконані окремі етапи ремонту в новобудові, можуть призвести до значних додаткових витрат, необхідності вносити коригування і переробляти значну частину робіт.

Порядок проведення ремонту в новобудові

Ремонт квартир в новобудові під ключ Івано-Франківськ

Послідовність ремонту в новобудові виглядає приблизно наступним чином:

 • планування;
 • демонтаж або встановлення міжкімнатних перегородок, перенесення стін;
 • штроблення стін і проведення електропроводки, монтаж слабкострумових систем;
 • прокладка каналізації і водопровідних труб;
 • вирівнювання стін і підлоги;
 • облаштування стелі, встановлення гіпсокартонних конструкцій;
 • оформлення дверних прорізів і встановлення вікон;
 • монтаж сантехніки, кухонної плити;
 • укладання підлог;
 • монтаж освітлення;
 • чистові опоряджувальні роботи;
 • встановлення кухонних меблів;
 • очищення від будівельного сміття на всіх етапах

Кожен новосел самостійно вирішує, в якій послідовності робити ремонт в новобудові, але все ж необхідно дотримуватися загальних стандартів, щоб не переробляти вже зроблене. Не витрачати зайвий час і гроші.

Якщо з деякими процесами можна впоратися при мінімальній кількості будівельних навичок і знань, без використання допомоги спеціалістів, то інші етапи потребують обов’язкового залучення професіоналів не тільки через відсутність спеціальних інструментів і техніки, але в першу чергу для зручності та безпеки. Особливо це стосується частини з електропроведення. Якщо невірно розраховане планування кімнат або неправильно розташовані світильники і т. ін. принесуть виключно побутові незручності, то проблеми з протіканням труб або короткими замиканнями можуть спричинити за собою як значні матеріальні втрати, так і загрозу для безпечного проживання.

З чого почати ремонт квартири в новобудові і що варто врахувати

Ремонт квартир в новобудові під ключ Івано-Франківськ

Давайте розберемося в питанні: з чого почати ремонт квартир в новобудові під ключ Івано-Франківськ?

Складання плану приміщень

До початку проведення будь-яких будівельних робіт необхідно скласти план. Вирішити, як будуть розташовуватися дверні прорізи, виглядати освітлення, потрібно перенесення або демонтаж стін, де необхідно зробити розетки, поставити сантехніку та інше. Ретельно продумати не тільки весь вигляд квартири в цілому, але і окремо опрацювати кожну кімнату. Адже від цього буде залежати, і проведення електричного проведення, кількість електроточек, і вивід водостічних труб, закладка стягнення підлоги та інше.

Наявність безлічі сучасних графічних програм дещо полегшує це завдання. Але ніколи не зможе зрівнятися з роботою професіоналів.

Самостійно дуже складно розпланувати всі дрібниці, які згодом будуть грати дуже важливу роль:

 • скільки потрібно розеток, де їх зручніше розташувати;
 • на якій висоті ставити вимикачі (особливо актуально при наявності маленьких дітей);
 • як провести освітлення;
 • де поставити духовку, дотримуючись необхідної від холодильника або газової труби відстані;
 • чи будуть встановлюватися теплі підлоги, адже їх закладання також передбачає деякі нюанси;
 • де і в якій кількості буде стояти кухонна техніка та ін.

Такі питання необхідно вирішувати відразу.

Демонтаж зайвих конструкцій

Відразу варто визначити: чи потрібне перепланування? Звичайно, ламати – не будувати. Але, перш ніж «переносити» або прибирати стіни, необхідно переконатися в безпеці такого процесу. Знесення несучих конструкцій може значно вплинути на довговічність і надійність житла. І, навіть якщо є така необхідність, робити це потрібно правильно.

Що ж стосується самого процесу демонтажу – він досить простий, хоч і дуже енерговитратний. Якщо не боїтеся пилу і під рукою є необхідні інструменти, впоратися з ним можна і самостійно. Головне після виконання чорнової роботи добре закрити всі щілини і стики, щоб у квартирі потім не гуляли протяги і не втрачалося дорогоцінне тепло.

Ремонт квартир в новобудові під ключ Івано-Франківськ
Handyman measuring unfinished room in new house

Вивіз сміття

Ще одне важливе питання – вивіз сміття. Ця на перший погляд несуттєва деталь може доставити масу клопоту і незручностей. Навіть якщо ви не плануєте зносити стіни і проводити повне перепланування на чорновому етапі ремонту, будівельних відходів буде дуже багато. Доведеться або скидатися з іншими мешканцями або наймати машину для вивозу самостійно, що теж обійдеться в копієчку.

Дотримання тиші

І, звичайно ж, питання тиші. В новобудові ремонтуються всі. Але ударними темпами покінчивши зі своїм ремонтом, сусіди неодмінно зажадають дотримуватися «годинникової» тиші і всі галасливі роботи доведеться виконувати уривками, дотримуючись обідніх дитячих снів, викресливши з трудового графіку вечірні години та вихідні дні.

Послідовність ремонту в новобудові

Ремонт квартир в новобудові під ключ Івано-Франківськ

Які роботи виконувати першими, а які варто перенести на потім? Початок робіт:

 1. прокладання комунікацій;
 2. чорнові роботи по облаштуванню підлоги;
 3. чорнові роботи по обробці стін і стель.

Коли всі плани складені, прораховані і схвалені саме час приступати до безпосередніх робіт. Першою справою здійснюють прокладку комунікацій. На них усадка будинку ніяк не вплине. Труби, електрика, каналізація – монтаж вимагає штроблення стін і стелі, зварювання або іншого спеціального обладнання, розведення, ізоляції тощо, займає багато часу.

На наступному етапі можна зайнятися підлогами. Чорнова підлога теж мало схильна первинній усадці будинку. Почекати варто лише з фінішним оздобленням – укладанням ламінату, паркету або наливної підлоги. А ось виконувати монтаж теплої підлоги, з урахуванням майбутньої розстановки меблів і техніки, якщо мова йде про кухню або ванну кімнатуі і заливку під неї стягування – цілком реально.

Ремонт квартир в новобудові під ключ Івано-Франківськ

З чим варто почекати:

 1. укладання плитки і підлогових покриттів;
 2. чистова шпаклівка (стіни і стелі);

Протягом перших кількох років в новобудові не рекомендується виконувати укладання кахлю. Звичайно, сучасні технології та спеціальні матеріали допомагають «погасити» процес усадки стін за допомогою м’яких стрічок, що перешкоджають деформації і порушення герметичності швів, але якщо ви плануєте використовувати не дешеву плитку, а дорогу кераміку – з цим краще почекати. Залишити на потім варто і чистову шпаклівку гіпсокартонних стін і стель. На них неминуче утворюються тріщини.

А ось споруджувати різні конструкції з гіпсокартону, вирівнювати з його допомогою стіни або робити різнорівневі стелі – можна.

Дотримуючись черговості ремонту в новобудові можна уникнути безлічі проблем, позбавити себе від зайвих витрат на переробку, з-за усадки будинку і прийшла, у зв’язку з цим, у непридатність обробка, псування її зовнішнього вигляду і функціональності.

Ремонт нових квартир під ключ з нашою компанією

Як робити ремонт квартир в новобудові під ключ Івано-Франківськ швидко, якісно і вигідно? Відповідь одна – найняти професіоналів.

Ремонт квартир в новобудові під ключ Івано-Франківськ

Наша компанія – це професійна команда висококваліфікованих фахівців, яка працює для вашого комфорту. Ми не просто робимо ремонт, а надаємо найширший спектр ремонтних послуг за найвищими стандартами. Гарантуємо відмінну якість і бездоганність виконання всіх етапів облаштування квартири або заміського будинку, гнучкі терміни і прийнятну вартість.

Наші фахівці, завдяки багаторічній практиці, досконально вивчили всі нюанси проведення ремонтних робіт в новобудовах, оволоділи тонкощами цього відповідального процесу і готові виконувати роботи будь-якого рівня складності.

Наявність власних архітекторів, конструкторів, дизайнерів, проектувальників і умілих майстрів дозволяє нам комплексно підходити до питання проведення ремонту під ключ і надавати широкий спектр не тільки основних, але і супутніх послуг, що включають:

 • розробку проекту оформлення та дизайну квартири або будинку;
 • безкоштовне складання кошторисів;
 • допомога в підборі і придбанні матеріалів;
 • монтаж і демонтаж стін;
 • облаштування різних гіпсокартонних конструкцій;
 • прокладання внутрішньоквартирного водопроводу і каналізації;
 • монтаж електросистем та освітлення;
 • встановлення сантехніки і меблів;
 • облаштування чорнових і чистових підлог;
 • декоративне оздоблення стелі та стін;
 • очищення і вивезення сміття.

Вартість ремонту квартир в новобудові під ключ Івано-Франківськ в цифрах

Ремонт квартир в новобудові під ключ Івано-Франківськ

Всім завжди цікаво: так скільки коштує ремонт квартири?

Важливо! Ми не занижуємо вартість, аби ви нам подзвонили. Це справжня вартість досить якісного середнього ремонту в типовій квартирі у звичайній новобудові Івано-Франківська.

Ось приблизні розрахунки (всі ціни на матеріали – середні) на підставі багаторічного досвіду нашої компанії за вартістю ремонту квартир в новобудові під ключ Івано-Франківськ:

40 м2 – від 240000 грн. Вартість ремонту однокімнатної квартири в новобудові або капітального ремонту у вже обжитій квартирі.

55 м2 – від 290000 грн. Класична площа сучасних однокімнатних квартир в новобудовах або двокімнатних і трикімнатних квартир у хрущовках.

80 м2 – від 400000 грн. Вартість ремонту квартири великої площі (трикімнатної або двокімнатної квартири в новобудові) або внутрішньої обробки поверху в заміському будинку.

115 м2 – від 520000 грн. Трикімнатна новобудова або маленький будиночок обійдуться приблизно в цю суму.