В житті нечасто виникають ситуації, коли нам потрібні послуги сантехніка. Але якщо це трапляється, то слід дуже ретельно поставитися до його вибору, оскільки знайти кваліфікованого фахівця за доступною ціною дуже непросто. Зокрема це відноситься до послуг сантехніків в Івано-Франківську, оскільки тут цей ринок значно переповнений.

Послуга сантехнік Івано-Франківськ

Перш ніж шукати послуги сантехніка, оголошення з якими зустрічаються практично на кожному стовпі, слід розібратися, що роблять ці фахівці, і для яких робіт їх потрібно залучати. В першу чергу, вони займаються монтажем сантехнічних комунікацій. Найчастіше це найскладніший процес у ремонті ванної кімнати, оскільки вимагає спеціальних знань і досвіду. Не всі майстри, особливо приватні, вміють правильно проектувати і монтувати системи водопроводу і каналізації. Заміна сантехніки – послуга теж дуже тонка, вимагає навичок і відповідальності. Вона також входить в перелік послуг слюсаря-сантехніка. Крім цього, він повинен розрахувати матеріали, необхідні для виконання ремонту санітарно-технічних комунікацій і пристосувань.

Які послуги надає сантехнік?

  • Розведення труб водопостачання;
  • Встановлення сантехнічних приладів;
  • Монтаж або заміна лічильників гарячої та холодної води;
  • Установка радіаторів опалення на існуюче підведення або на нове місце;
  • Підключення водонагрівача (бойлера);
  • Монтаж або ремонт напірних/самопливних каналізаційних систем;
  • Встановлення і ремонт ванни, раковини, мийки, душової кабіни, рушникосушки, фільтра питного;
  • Підключення подачі води та водовідведення до пральної або посудомийної машинки;
  • Ремонт сантехніки: запірної арматури, змішувачів, фільтрів грубої і тонкої очистки;
  • Комплексний ремонт сантехнічних систем і комунікацій.

Де шукати сантехніка?

Послуга сантехнік Івано-Франківськ

Послуги сантехніка сьогодні можна знайти практично у всіх джерелах рекламної інформації: газети, інтернет, телебачення. Але при цьому вибрати хорошого майстра, що сумлінно виконує роботу, досить складно. В першу чергу його слід шукати через своїх друзів і знайомих, оскільки тоді ви зможете отримати рекомендації і навіть особисто подивитися на виконані раніше роботи. Якщо ж таких не виявилося, то пошукайте пропозиції послуг сантехніка вдома в інтернеті. Тут все просто. Можна скористатися однією з пошукових систем, і вона у видачі покаже всі сторінки, на яких запропоновані послуги сантехніка, ремонт в ванній та інших супутніх робіт. На них ви також зможете знайти фотографії попередніх об’єктів, за якими можна оцінити професіоналізм майстра.

Також знайти і замовити послуги сантехніка Івано-Франківськ можна через газету. Таких оголошень у спеціалізованих ЗМІ сьогодні дуже багато. Але тут є явний мінус – величезний вибір не гарантує високої якості і прийнятної ціни. Адже при замовленні ремонту у ванній важливим стає питання, скільки коштують послуги сантехніка. Крім цього, в будь-якому з цих джерел інформації можна самостійно розмістити оголошення типу «Скористаюся послугами сантехніка», і вказати в ньому свої умови співпраці.

Послуги приватного майстра

Послуга сантехнік Івано-Франківськ

Як і впродовж багатьох років, люди і сьогодні дуже часто шукають послуги приватного сантехніка, мотивуючи це рядом причин. Але більшість з них вже давно неактуальні, тому кожну слід розглянути окремо.

Бюджетна вартість

Досі живий міф про те, що на приватні послуги сантехніка ціна значно нижча, ніж на роботу професійних майстрів. Але це далеко не так. У загальній складності послуги сантехніка фірми можуть коштувати значно дешевше, оскільки на комплексних роботах будівельні компанії часто роблять знижки. Навіть якщо ви знайшли послуги сантехніка недорого, він часто може зажадати «додати», і знайде на це 1000 і одну причину, які ви не зможете заперечити, інакше втратите працівника.

Зверніть увагу! Вартість роботи приватних сантехніків часто обходиться значно дорожче, ніж праця професіоналів.

Можливість самостійної закупівлі будівельних матеріалів

Насправді це дуже сумнівна перевага. Коли приватний майстер відправляє вас за матеріалами, він знімає з себе відповідальність, дозволяючи вам здійснити вибір. Оскільки непрофесіоналові важко зорієнтуватися в широкому асортименті, то і його вибір може стати не самим кращим і, до того ж, недешевим. Практика показує, що не було жодного випадку, коли приватні майстри точно прораховували кількість необхідних матеріалів, отже, вам неодноразово доведеться їздити за ними. Сумнівне проведення часу, чи не так?

Послуга сантехнік Івано-Франківськ

Можливість сторгуватися або пред’явити претензії за неякісну роботу

Це найпоширеніший міф, але також він самий легко спростовний. Навіть якщо ви знайшли послуги сантехніка за рекомендацією своїх знайомих, то навряд чи у вас вийде з ним сторгуватися на свою користь. Швидше, навпаки, знайдеться багато «причин», з-за яких вартість послуг сантехніка такого роду може значно зрости. Також приватному майстру не страшні ніякі рекламації з приводу невиконаних зобов’язань або недостатнього рівня якості роботи, оскільки він завжди може змінити номер телефону. Отже, у вас навряд чи вийде якимось чином впливати на нього.

Послуги будівельних компаній

Сьогодні все більше людей воліють професійні послуги сантехніка приватним майстрам. Це обумовлено безліччю об’єктивних причин, які також слід розібрати окремо.

Відповідальність компанії

За послуги працівників більшою мірою несе відповідальність саме будівельна компанія, а також дає на них гарантію. Отже, люди більше довіряють робочим, з яких потім може запитати вищестояще керівництво. До того ж, компанія завжди може замінити майстра, що не справляється зі своєю роботою.

Ціноутворення

Незважаючи на переважну думку, вартість роботи в спеціалізованих компаніях найчастіше нижче, ніж у приватних майстрів. По-перше, це обумовлено великою кількістю замовників, тому будівельні фірми можуть запропонувати на послуги сантехніка прайс-лист скромніший, ніж «приватники». І нарешті, в таких компаніях розцінки на послуги сантехніка Івано-Франківськ виклик сантехніків на перший огляд не входить

Послуга сантехнік Івано-Франківськ

Закупівля матеріалів

Будівельні компанії часто самі займаються закупівлею матеріалів, тому у вас немає необхідності їздити в торгові точки і вибирати те, в чому ви не розбираєтеся. До того ж, якщо професійні будівельники прораховуються в кількості матеріалів, то вони беруть за це відповідальність, а не перекладають її на плечі клієнтів.

Швидкість виконання робіт

Найважливішою перевагою будівельних компаній є дотримання термінів виконання робіт. У зв’язку з вищезазначеними причинами, приватні майстри не можуть зробити ремонт за відведений час, і він часто затягується на кілька тижнів або довше. Робітники будівельної компанії зобов’язані договором, тому, у що б то не стало прагнуть до дотримання термінів.

Посередники

На будівельному ринку існує таке явище, як посередники. Вони залучають замовлення на ремонт різними способами. Сьогодні це переважно робиться через інтернет. Вони створюють сайти, які часом навіть краще, ніж у деяких будівельних компаній, і заманюють замовників під виглядом однієї з них. Єдина проблема – вони співпрацюють з приватними майстрами і передають їм замовлення, перекладаючи на них подальшу відповідальність. Отже, замовивши ремонт в такій псевдо-компанії, ви отримаєте в якості виконавця неперевіреного і, можливо, недосвідченого «приватника», який, не боячись наслідків, може неякісно виконати роботу.

Зіткнутися з посередниками дуже просто – сьогодні в інтернеті їх не менше, ніж спеціалізованих компаній. Щоб не стати жертвою непрофесіоналів, потрібно, в першу чергу, пошукати відомості про компанії в інтернеті через пошукові системи. Цей метод спрацьовує досить часто, оскільки існує багато спеціалізованих форумів, на яких люди залишають відгуки про недобросовісних виконавців і фірми.

По-друге, постарайтеся в гарантійний талон прописати всі види робіт, які будуть обговорені з представником компанії. Якщо якісь з них «виникнуть» під час виконання ремонту, не дозволяйте робочим приступати до роботи без внесення додаткового пункту в гарантійні зобов’язання.

Зверніть увагу! Щоб запобігти недовиконання роботи після вашої закономірної відмови продовжувати без гарантії, ніколи не погоджуйтеся на повну передоплату.

Послуги сантехніка в Івано-Франківську

Сучасна людина прагне створити в своєму будинку максимально комфортні умови для проживання, тому послуги сантехніка в Івано-Франківську дуже актуальні серед жителів міста. Адже навіть самий відмінний ремонт без монтажу якісної сантехніки такі умови проживання забезпечити не зможе. Ось тільки займатися установкою сантехнічних систем повинні професіонали, які виконають всі роботи швидко і якісно. Саме послуги фахівців високого класу пропонує наша компанія в Івано-Франківську. Досвідчені майстри займаються не тільки монтажем, а й ремонтом сантехніки, а також її заміною і усуненням засмічень.

Послуга сантехнік Івано-Франківськ

Основним напрямком своєї діяльності колектив компанії обрав якісне обслуговування своїх клієнтів, монтаж сантехніки та виконання ремонту в найкоротші терміни. Тому послуги сантехніка в місті і області надають професійні майстри, які впораються з поставленим завданням швидко і якісно. Скористатися такими послугами кожен замовник може в зручний для себе час. Перш ніж приступити до усунення, фахівець компанії діагностує причину несправності або засмічення в трубах. Тільки після цього, він приступає до виконання ремонтних робіт.

“Те про що інші лише думають ми це робимо. При тому якісно, ​​як для себе і не дорого. Оцінити наш сервіс і професіоналізм можете тепер, і ви!”

Фахівці нашої компанії з однаковим успіхом виконають якісний монтаж труб, ванни, душової кабіни, раковин, унітазів, біде та змішувачів, а також зроблять їх заміну в разі потреби. Для того, щоб викликати майстра, досить натиснути кнопку термінового виклику сантехніка в Івано-Франківську і заповнити спеціальну форму. Із замовником послуг зв’яжеться співробітник, щоб обговорити виниклі проблеми. У розпорядженні компанії є всі необхідні запчастини та інструменти, щоб швидко усунути проблему в приміщенні свого клієнта. Послугами досвідчених майстрів користуються власники квартир, заміських житлових будинків, офісів та інших об’єктів. Компанія готова поспішити на допомогу кожному своєму клієнтові.

Як замовити послуги сантехніка в Івано-Франківську

Оплата послуг здійснюється з урахуванням оплати деталей, які довелося замінити. На сайті компанії кожен споживач зможе подивитися розцінки на встановлення предметів сантехніки і вартість матеріалів. У перелік послуг входить установка бойлера для нагріву води, там, де немає централізованої її подачі, лічильника обліку витрати водних ресурсів, підключення пральної машини, рушникосушки, посудомийної машини, монтаж опалювальної системи, теплої підлоги, насосів і фільтрів для очищення води. На сайті компанії є номери телефонів, за якими можна викликати сантехніка додому.

Послуга сантехнік Івано-Франківськ

Особливі неприємності викликають несправні крани і засмічення в каналізаційній системі. Фахівці компанії готові впоратися з будь-якими проблемами і негайно поспішити на допомогу тим, у кого вони виникли. На жаль, навіть сама високоякісна сантехніка з роками набуває відсоток зносу. Щоб продовжити термін її експлуатації, необхідно своєчасно замінювати зношені сантехнічні вироби на нові. Працівники сервісу з надання послуг сантехніка виконають якісну роботу, недорого і своєчасно. Тому, виявивши несправність в роботі системи, користувачі повинні своєчасно викликати майстра, який їх усуне. У разі аварії, бригада фахівців негайно виїде за викликом клієнта. Компанія обслуговує всі місцеві райони і чудово справляється з поставленим завданням. Жителі цих районів встигли по достоїнству оцінити, що таке – послуга сантехнік Івано-Франківськ, відгуки про діяльність перевіреної роками компанії тільки позитивні.