В ході ремонту утворюється велика кількість відходів. Найменше їх з’являється після косметичних втручань: переклеювання шпалер, фарбування або побілки. А ось заміна плитки або перепланування припускають велику кількість уламків, битої кераміки і т. п. Складати все це в сміттєвий бак біля будинку заборонено. Розберемося, куди викидати будівельне сміття, щоб не отримати штраф.

Що таке будівельне сміття

Це всі відходи, що утворилися в ході ремонту, реставрації чи демонтажу будівель. Всі вони в основному відносяться до четвертої-п’ятої групи небезпеки, тобто практично безпечні для оточуючих. Тому вивозяться та утилізуються без дотримання особливих вимог.

Вивіз будівельного сміття Івано-Франківськ

Приклади будівельних відходів

 • Уламки бетону, цегли, штукатурки, облицювання, тощо
 • Віконні рами і дверні блоки.
 • Обрізки металоконструкцій.
 • Фрагменти підлогових покриттів, шпалер, гіпсокартону, тощо
 • Упакування від будматеріалів.

Вивіз будівельного сміття Івано-Франківськ

Залежно від розміру їх ділять на велико-, середньо – і дрібногабаритні. Найбільші складності виникають з утилізацією першої групи. Це уламки або осколки конструкцій, блоки, фрагменти стін, т. п. Вони з’являються на самому початку робіт. Бажано відразу ж від них позбутися, щоб без перешкод працювати далі.

Багато хто впевнені, що в контейнери, які стоять на спецмайданчиках, можна складати будь-які відходи, тим більше що роздільний збір поки ще організований далеко не у всіх населених пунктах. Однак це не так. Сміттєві контейнери призначені тільки для ТПВ (твердих побутових відходів), що утворюються у мешканців багатоквартирних або приватних будинків. Затверджені документи, що регламентують, що саме і в яких кількостях можна туди викидати. Будівельних відходів у цьому списку немає.

Можна зробити виняток для невеликої кількості уривків шпалер або безпечної упаковки будматеріалів. Все інше має бути утилізовано за правилами. Інакше фізичні особи можуть бути оштрафовані на суму від 400 до 800 грн. Після сплати штрафу особа зобов’язана вивезти відходи, що залишилися після ремонту, на спеціально призначені для цього полігони. Повторна штрафна виплата буде більше.

Вивіз будівельного сміття Івано-Франківськ

Куди викидати будівельне сміття з квартири

Деяких не лякає невелика сума штрафу. Однак треба розуміти, що вона може бути значно збільшена, якщо викинутий непотріб буде визнаний несанкціонованим звалищем. Причому купа мотлоху біля контейнерів вже може бути розцінена як звалище. Тому таке рішення є неприйнятним.

Продумати, куди вивозити будівельне сміття, потрібно ще до початку проведення ремонтних робіт. Слід адекватно оцінити їхні масштаби і визначити приблизний обсяг того, що підлягає вивезенню. Виходячи з цього, вибрати спосіб утилізації. Так, якщо потрібно прибрати два-три мішки з залишками лінолеуму або шпалер, це можна зробити самостійно. Їх вантажать в багажник машини і відвезли. Але якщо мова йде про уламки перегородки, буде потрібно невелика вантажівка. А це вже додаткові витрати на оренду.

Мало хто знає, але деякі види відходів виставляються на продаж. Попитом користується те, що може бути повторно використана. Це бій асфальту, бетону або цегли, відходи будівництва, грунт, пісок і глина. Все це купують, нехай і за невелику плату. Покупець вкаже, куди привезти матеріали. Можливо, допоможе з їх вивезенням.

Вивіз будівельного сміття Івано-Франківськ

Самостійний вивіз

Простіше за все тим, хто проживає в районах новобудов. Тут найчастіше багатоквартирні будинки укладають договір з керуючою компанією на встановлення загальнобудинкового контейнеру під відходи будівництва. Правда, це веде до появи додаткової графи у платіжних квитанціях.

Є ще один варіант. КК має право укладати договір з організацією, яка планово вивозить великогабаритні предмети. В такому випадку залишається дізнатися, в якій із днів відбудеться найближчий рейс. Також треба уточнити, в якому вигляді складувати утиль. Зрозуміло, що будуть певні обмеження в кількості та обсягах. Приміром, навряд чи таким способом вдасться позбавитися від двох-трьох вантажівок цегляного бою. А ось від старих дверей, уламків конструкцій і подібних предметів цілком вийде.

Однак якщо договори не укладені, доведеться зайнятися самостійною утилізацією. Почати слід з з’ясування, куди можна самостійно вивезти будівельне сміття. Не всі полігони його приймають тільки ті, що мають певне обладнання для сортування та прийому таких відходів. Треба бути готовим до того, що відстань до такого полігону може виявитися досить великою.

Крім того, визначають кількість сміття, що підлягає вивезенню. Виходячи з цього підраховують ціну оренди автомобіля, бензину, т. ін. Не треба забувати ще й про вантажно-розвантажувальні роботи. Цілком можливо, що вигідніше буде звернутися за допомогою в спеціальні організації.

Вивіз будівельного сміття Івано-Франківськ

Робота фахівців

Компанії, що надають такі послуги, є в будь-якому великому місті чи населеному пункті. Знайти їх можна в інтернеті або через оголошення в місцевих газетах.

Вивезення будівельного сміття в Івано Франківську

Вивіз будівельного сміття Івано-Франківськ

Вивіз будівельного сміття Івано-Франківськ

Якщо вам потрібно здійснити вивезення будівельного сміття Івано Франківськ, провести знесення стін або зробити демонтаж конструкцій, то ви звернулися за адресою.

Ми надаємо наступні послуги:

 • Демонтаж підлог і стяжки.
 • Розбирання стін, споруд і будівель.
 • Знесення металевих конструкцій.

З нашою допомогою вам не потрібно займатися чорновими роботами самостійно. У наших фахівців є все найнеобхідніше: спеціальне спорядження і транспорт. Незважаючи на надання якісного сервісу, ми виконуємо чорнову роботу за вас за сущі копійки.

Вивезення старих меблів в Івано Франківську

Вивіз будівельного сміття Івано-Франківськ

Якщо у вас виникла необхідність у звільненні старої квартири від меблів та іншого мотлоху, то не витрачайте свої сили даремно. Зверніться до нас, і компетентні співробітники за мінімальну вартість нададуть і таку послугу, як утилізація меблів. Спільними силами ми з вами зробимо нашу планету чистіше, продовживши її існування.

Діяльність нашої компанії спрямована в першу чергу на захист природи. Ми взяли на себе відповідальність за екологічну обстановку в Івано Франківську і області, переробляючи відходи відповідно до встановлених законодавством норм і правил з охорони природи і людини.

Чому вивезення сміття в Івано Франківську слід замовляти у нас?

Немає сенсу користуватися сервісом компаній, які надають послуги на постійній основі, якщо потрібно виконати роботу одноразово. Краще віддавати перевагу тим організаціям, які надають вивезення та утилізацію одноразово.

Наша компанія має наступні переваги:

 • Наявність спеціалізованого обладнання.
 • Оперативний виїзд бригади вантажників.
 • Професійне обслуговування.
 • Налагоджена організація і моментальний розбір заявок.
 • Дотримання всіх необхідних санітарних норм.

Якщо вам потрібно вивезти сміття, то звертайтеся до нас. Співробітники компанії після отримання заявки проводять комплексний аналіз поставленого завдання, після чого починається добірка найбільш підходящого транспортного засобу і прокладка маршруту слідування. Бригада оперативної дії зробить всю роботу за вас в найкоротші терміни.

Вивіз будівельного сміття Івано-Франківськ

Чому вивіз сміття з вантажниками краще?

Наші фахівці не тільки вивезуть сміття, а й самостійно перенесуть його в контейнери. Більше не потрібно послаблювати спину і тягати важкі речі, не маючи під руками спеціалізованого обладнання. Замовте вивезення сміття з вантажниками, позбавивши себе від турбот. Ми самі простежимо за останніми змінами щодо санітарних норм, позбавивши своїх замовників від зайвої тяганини.

Замовляючи у нас послуги по вивезенню сміття не обов’язково стежити за часом. Ми надаємо сервіс цілодобово. Досвідчені менеджери обробляють заявку моментально, і передають її згуртованій команді вантажників, які виїжджають на місце в строго вказаний замовником час. Ми гарантуємо пунктуальність і високу якість сервісу.

Вивіз будівельного сміття Івано-Франківськ

Вивезення сміття: ціна

Ціни на вивезення будівельного сміття Івано Франківськ у нас розраховані на середнього споживача. Мінімальна оплата бригади вантажників, що складається з трьох осіб, здійснюється на 3 години. У нічні години вартість збільшується в два рази. Зверніть увагу, що при розрахунку клієнта ми враховуємо його можливості в індивідуальному порядку.

За розбирання меблів потрібно доплата 13% (при оформленні заявки на одного вантажника). При виїзді бригади за місто потрібна додаткова оплата або ж замовник бере перевезення наших співробітників на себе.

Вартість розраховується залежно від складу і габаритів, наявності або відсутності ліфта, а також асортименту послуг, що надаються. З нами вам не доведеться контролювати процес, так як ми надаємо гарантію на сервіс, який надається, і при необхідності висилаємо співробітників для виправлення допущеної помилки.

Важливий момент. Після того як перевізник буде знайдений, слід з’ясувати, як повинні бути упаковані матеріали. Іноді компанії відмовляють у наданні послуги, якщо замовник не пакує утиль певним чином.

Що використовувати для упаковки

 • Мішки з тканини. Їх можна звільняти і наповнювати по кілька разів. Головне, щоб гострі фрагменти не розірвали тканину.
 • Поліпропіленові мішки. У магазинах продається посилена тара з поліпропілену, призначена, щоб вивозити биту цеглу, уламки бетону, арматури, тощо. Як і тканинні мішки, вона багаторазова.
 • Картонні коробки. Підійдуть для легких предметів невеликого обсягу. Їх можна отримати безкоштовно, звернувшись в будь-який магазин.

Вивіз будівельного сміття Івано-Франківськ

Запаковані матеріали розміщують в заздалегідь обумовленому місці. Не можна викидати їх, наприклад, на сходовий майданчик без згоди інших мешканців. Навіть якщо вони там пробудуть недовго. Краще всього, щоб вантажники забрали утиль прямо з квартири.

Закон пояснює, куди викидати будівельне сміття. Суворо заборонено робити це в контейнери для ТПВ або на майданчики, де вони стоять. Не тільки тому, що можна отримати штраф за несанкціоновані дії. Треба пам’ятати, що будинок і прибудинкова територія повинні бути чистими, і турбота про це стосується всіх мешканців.