Бізнес-коучі називають офіс «обкладинкою», «упаковкою» вашої справи. Він приваблює потенційних клієнтів, позиціонує імідж організації. Тому планування і кінцева обробка вимагають уважного підходу. Ремонт офісних приміщень в Івано-Франківську пропонує наша компанія. Ми здійснюємо роботи в нових бізнес-центрах, старих будівлях, переобладнали квартири. Наші майстри знають всі тонкощі своєї справи.

Ремонт офісів та комерційних об'єктів в Івано-Франківську

Пропозиції для вас

Ремонтні роботи в офісному приміщенні мають різну ступінь складності. Співробітники нашої компанії знають, що клієнтам важлива якість виконання всіх завдань. Крім іміджу має значення функціональність, ергономічність простору, які забезпечують ефективну роботу персоналу.

У нашому штаті є високопрофесійні майстри і дизайнери. Вони допоможуть клієнтам прийняти вірне рішення, створити дизайн-проект, визначитися з матеріалом для обробки і видами робіт. Хороший ремонт офісів, на нашу думку, передбачає такі перетворення:

 • проведення обробки поверхонь;
 • зонування простору – найчастіше за допомогою міжкімнатних перегородок;
 • електромонтажні роботи;
 • заходи з облаштування службових приміщень і санвузлів.

Від вибору тих робіт, що будуть включені в проект, безумовно залежить вартість: ремонт може бути недорогим, якщо запланована тільки нескладна обробка, або більш дорогим в силу того, що необхідно виконувати капітальну роботу.

Ремонт офісів та комерційних об'єктів в Івано-Франківську

Ми презентуємо прайси на всі види робіт, а підрахувати їх можна на калькуляторі ремонту. Наші співробітники звертають увагу, що цінова політика залежить від виду ремонтних заходів.

Ремонт офісу під ключ

Найпопулярніший вид послуг – ремонт офісів Івано-Франківськ під ключ; ціна його передбачувано вище, проте в даному випадку гарантований стовідсотково завершений результат.

Для власників бізнес-нерухомості роботи «під ключ» вигідні: вони отримують приміщення, готове до експлуатації, і не переживають ні за один з етапів.

До особливостей даних послуг належать такі:

 • на початковому етапі проводиться консультація замовника, з’ясування важливих для нього моментів облаштування офісу;
 • перетворення передбачають проектування, тобто пропозиції дизайнера з перепланування, обробці та організації функціональних зон;
 • терміни виконання залежать від обсягу робіт: на комплексний ремонт відводиться 2-3 місяці, косметичний може займати тиждень.

Професійний ремонт офісних приміщень є будівництво або обробка різної класності і площі. Їх стилістика може бути збережена або розроблена заново.

Особливості недорогого варіанту обробки офісу

Якщо потрібно перетворити приміщення, маючи невеликий бюджет, наша компанія пропонує послугу, яка коштує дешево за мірками Івано-Франківська. Косметичний ремонт передбачає виключно обробку, але допомагає справити позитивне враження на відвідувачів.

Ремонт офісів та комерційних об'єктів в Івано-Франківську Ремонт офісів та комерційних об'єктів в Івано-Франківську

Ремонт офісів недорого виключає зміни планування, зміну комунікацій та інші «фундаментальні» роботи. Головною перевагою такого рішення виступає оперативність будівельних заходів. Наші співробітники враховують всі побажання клієнта і виконують:

 • демонтаж старого настінного покриття – початковий ремонт офісу; оздоблювальні роботи передбачають поклейку нових шпалер або фарбування гіпсокартонних стін;
 • оформлення стельових поверхонь: монтаж навісних або рейкових конструкцій, забарвлення;
 • оновлення покриття підлог;
 • встановлення дверних і віконних коробів, самих дверей і вікон;
 • дрібні роботи по електриці – заміну освітлення, розеток і вимикачів.

Складність проекту впливає і на строки, за які відбувається обробка офісних приміщень; ремонт косметичного характеру ми плануємо індивідуально для кожного клієнта.

Капітальний ремонт: оновлення

Інженерний проект складається з урахуванням діяльності фірми, її колористики і вимог замовника. Наші дизайнери продумують, як здійснити перепланування, провести комунікації та виконати обробку. Якщо у замовника є власний проект, ми проконсультуємо з приводу вартості робіт.

Від інших будівельних заходів значно відрізняється капітальний ремонт офісів Івано-Франківськ. Будівельні роботи передбачають такі маніпуляції:

 • розробку дизайнерського (інженерного) проекту приміщення;
 • підготовку та узгодження перетворень;
 • демонтаж старого покриття стін, підлог і стель;
 • демонтаж і встановлення нових комунікацій;
 • підготовку поверхонь;
 • виконання необхідної обробки;
 • чистову обробку, прибирання приміщення;
 • здачу об’єкта замовнику.

Ремонт офісів та комерційних об'єктів в Івано-Франківську Ремонт офісів та комерційних об'єктів в Івано-Франківську

Досвід проведення капітального облаштування приміщення означає оперативний ремонт офісу; якісно виробляючи роботи, ми надаємо клієнтам гарантію. Точний розрахунок вартості, оплата послуг згідно з договором, низькі ціни – ось причини, за якими варто замовити ремонт офісу у фахівців нашоії компанії .

Чому замовити професійну внутрішню обробку офісів варто у нас

 • надаємо послуги по ремонту різного ступеня складності вже більше десяти років;
 • штат компанії укомплектований досвідченими висококваліфікованими і відповідальними фахівцями;
 • володіємо сучасним будівельним обладнанням і вміємо грамотно його застосовувати, домагаючись бажаного результату;
 • працюємо якісно, ​​злагоджено і швидко, без простоїв і переробок.

До переваг співпраці з нами можна віднести і оптимальні ціни на виконання всіх видів робіт, можливість вигідного замовлення ремонту «під ключ» і гарантії якості, які ми обов’язково надаємо.

Від чого залежить ціна за квадратний метр при ремонті приміщення офісу

 • площа офісу, який належить відремонтувати;
 • обсяг і ступінь складності майбутніх робіт – трудомісткі види обробки поверхні великої площі збільшать вартість ремонту;
 • клас і вид матеріалів, використовуваних в процесі робіт;
 • терміни виконання – терміновість зажадає залучення більшої кількості фахівців, тому обійдеться трохи дорожче стандартного.
Ремонт офісів та комерційних об'єктів в Івано-Франківську
Переваги ремонту офісу під ключ

Офіс – практично другий будинок для співробітників і дирекції, адже стандартний робочий день становить вісім годин, а це третя частина доби! І, звичайно, хочеться, щоб навколишній простір було комфортним, сприяв збільшенню продуктивності. А для цього інтер’єр необхідно періодично коригувати відповідно до змін, що відбуваються в компанії, та й просто хочеться модернізувати дизайн.

 1. Наші майстри здійснюють повний цикл ремонтних робіт, від створення унікального дизайн-проекту з підбором матеріалів до фінішної обробки. Ремонт під ключ – це відмінне рішення, яке дозволяє розпланувати і заощадити час, витримати весь дизайн в єдиному стилі і проконтролювати роботи на всіх етапах.
 2. Наша компанія гарантує високу якість виконання. Співробітники компанії – кваліфіковані фахівці, вони постійно оновлюють та вдосконалюють свої навички, вивчають нові методики, відстежують появу нових матеріалів. Ви можете бути впевнені: роботи проводяться на вищому рівні, які можливі в сучасному будівництві.
 3. Всі операції контролюються досвідченим бригадиром: він відстежує, щоб дії виконувалися відповідно до проекту, точно в обумовлені терміни, а також постійно перевіряє відповідність виконуваних робіт технологічним вимогам. Оскільки над проектом працюють майстри однієї компанії, немає необхідності в узгодженні спірних питань, не потрібно підлаштовувати графіки і чекати, поки звільниться одна бригада, щоб передати ділянку інший. Все відбувається без найменших затримок, чітко за розкладом.

Це вигідно не тільки з точки зору економії часу, але і в фінансовому сенсі. Ви отримаєте кошторис ще до підписання договору і будете точно знати, в яку суму обійдеться ремонт. А оскільки наша компанія співпрацює з багатьма продавцями і здійснює оптові закупівлі, вартість матеріалів для наших клієнтів – більш ніж доступна. Загляньте в прайс-лист, вивчіть розцінки і переконайтеся самі.

Ремонт офісів та комерційних об'єктів в Івано-Франківську

Етапи ремонту офісу

Стандартна схема ремонту комерційного приміщення Івано-Франківськ така:

Представник компанії вивчає приміщення і технічну документацію до нього.

 1. Зіставивши ці відомості до вимог замовника, фахівець розробляє дизайн-проект.
 2. Проект офіційно узгоджується з клієнтом.
 3. Згідно з планом купуються будівельні та оздоблювальні матеріали.
 4. Виконується демонтаж наявних об’єктів, що перешкоджають проведенню ремонту: старої обробки, що підлягають заміні вікон, дверей, зношених комунікацій та ін.
 5. Виробляються базові роботи: заміна вікон, монтаж перегородок, заміна дверей, прокладання труб, заливка стяжки.
 6. Здійснюється обробка.
 7. Проводяться фінішні операції: обробка стін, укладання підлогового покриття, монтаж карнизів, плінтусів, жолобників, розеток, освітлювальних приладів і т.ін.

Після завершення всіх робіт майстри нашої компанії здійснюють розстановку меблів у відповідності з новим проектом. Також вивезуть будівельне сміття, щоб позбавити вас від будь-яких турбот. Після закінчення ремонту ви і ваші співробітники можуть відразу приступати до роботи в оновленому, комфортному і стильному приміщенні.

Дизайн комерційних інтер’єрів

Ремонт офісів та комерційних об'єктів в Івано-Франківську Ремонт офісів та комерційних об'єктів в Івано-Франківську

Для комфорту співробітників і клієнтів будь-якого комерційного закладу дуже важлива професійна організація простору. Обстановка офісу або ресторану повинна одночасно настроювати персонал на плідну діяльність та залучати відвідувачів. Ергономічні робочі місця і піднесений настрій дуже сприяють високим результатами будь-якої праці.

Займаються дизайном інтер’єрів фахівці відповідного профілю – дизайнери, в тісній співпраці з архітекторами і технологами. Сучасний дизайн комерційних інтер’єрів орієнтований на функціональність і простоту, можливість швидкої трансформації робочих місць при зміні структури компанії. Колірна гамма інтер’єру (особливо робочих місць) зазвичай нейтральна, щоб не відволікати працівників від їх діяльності. А ось зал для переговорів може бути оформлений дуже ефектно, щоб справити враження на партнерів.

В дизайні офісів та інших об’єктів, що становлять велику компанію, одним з ключових моментів є збереження корпоративного стилю. Вимоги до дизайну громадських закладів, офісів, магазинів, салонів та інших типів об’єктів сильно відрізняються, оскільки у них різні функції. Наприклад, у салонах і магазинах необхідно вигідно представити товари, підкреслити фірмовий стиль; для ресторанів і барів важливіше комфорт, затишна атмосфера повинна розташовувати до спілкування і приємного відпочинку – щоб відвідувачам захотілося туди приходити знову і знову.

Професійні тонкощі

Ремонт офісів та комерційних об'єктів в Івано-Франківську Ремонт офісів та комерційних об'єктів в Івано-Франківську

Вибір матеріалів обробки справляє помітний вплив на дизайн. Комерційні об’єкти відрізняє велика інтенсивність руху – там багато відвідувачів і велике експлуатаційне навантаження. Як наслідок, при проектуванні таких об’єктів спочатку закладаються підвищені вимоги до зносостійкості всіх поверхонь, практичності інтер’єру. Важлива не тільки довговічність матеріалів, але і ціна – адже площі комерційних інтер’єрів багаторазово перевищують розміри житлових приміщень.

Ідеальний варіант – коли проект інтер’єру робиться для нового будинку. На практиці часто доводиться реконструювати об’єкти, що вже експлуатуються, причому введені в експлуатацію багато років тому. Пристосування старих будівель під сучасні вимоги обходиться дорого, вимагає масштабного ремонту та перепланування. Причому діяти треба обережно, з урахуванням стану конструкцій та інженерних мереж – особливо це стосується прокладання нових комунікацій, облаштування вентиляції і т. ін.

Житлове приміщення або ні, створення дизайн-проекту інтер’єру йде в кілька етапів. Спочатку архітектор отримує технічне завдання і по ньому робить ескіз – туди входить планувальне рішення та зонування, попередньо визначається стилістика інтер’єру. На основі ескізного проекту розробляється базовий або повний, а після його погодження замовником – робочий, з деталізацією. Виконавці робіт повинні перед початком ремонту мати на руках повний пакет документів, у т. ч. підбір матеріалів, специфікації по обробці і меблям.

Ремонт офісів та комерційних об'єктів в Івано-Франківську

Підсумкова вартість загального дизайн-проекту складається з проектів окремих приміщень. Наприклад, для офісів проектування конференц-зали і кабінету начальства йде складніше, опрацьовується ретельніше, ніж типових приміщень для співробітників. Відповідно, помітно відрізняються і питомі розцінки (ціна проекту за 1 кв. м.). У нашій компанії можна не тільки заздалегідь проконсультуватися про розцінки, але і отримати попередній розрахунок вартості дизайн-проекту цілком, причому в подробицях і незалежно від типу комерційного об’єкта.

Скільки коштує ремонт офісів магазину, кафе, ресторану? Ціна ремонту

Загальні витрати замовника, на ремонт комерційної нерухомості Івано-Франківськ, складаються з: розцінок на роботи, обсягу і вартості будівельних і оздоблювальних матеріалів, інженерних комунікацій і мереж, транспортних та організаційних витрат. Вартість ремонту визначається обсягом послуг, складністю роботи і технічними рішеннями. Потрібно ще враховувати послуги субпідрядних організацій.

На ціну ремонту впливають:

 • Площа і висота об’єкта. Важливо розуміти, що не тільки площа по підлозі визначає вартість ремонту, але і висота стель. Чим вище стеля, тим більше будівельного і оздоблювального матеріалу використовується і небезпечніше сама робота. В окремих випадках розцінки можуть бути вище стандартних.
 • Капітальний або косметичний ремонт. Більшість наших клієнтів орендують комерційну нерухомість у своїх цілях. І як довго бізнес буде приносити прибуток невідомо. Рекомендуємо капітальний ремонт робити за кошти власника, а оздоблення приміщення, брендування за рахунок орендаря.
 • Обробні матеріали. Важливо вибирати оздоблювальні матеріали розумно. Наш досвід говорить: «Купуй матеріали за середньою ціною». На ринку будматеріалів дуже багато виробників і часом ціна буває не виправдано висока так, що краще дотримуватися цього правила.